Skoči na vsebino

MNZ 2011 - Motosvetova novoletna zabava


Cufa

Priporočene objave

mene pa ne boooo :(((( nimam prevoza, nč se mi ne poklapa, ceu nabit dan dans in ju3... matr tud :sleep2:

POZIV...pa ne za v vojsko

FANTJE, MOŠKI,.... IZ OBMOČJA KOSTANJEVICE NA KRKI!!!

Naj nekdo pobere YeTiko, KAJTI BREZ NJE JE TEKMOVANJE za motosvetovo motoristko neregularno...al kako že zivnorc???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZIV...pa ne za v vojsko

FANTJE, MOŠKI,.... IZ OBMOČJA KOSTANJEVICE NA KRKI!!!

Naj nekdo pobere YeTiko, KAJTI BREZ NJE JE TEKMOVANJE za motosvetovo motoristko neregularno...al kako že zivnorc???

ma jaaaaaaaaaaa, vem da grdo od mene... ampak če ne gre drugače.. :( bomo drugače zvedli za rezultate.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, takale princeska da manjka na MNZju?? Pa to je greh!!

U glavnem je blo kar luštno in bučno!! Enepar sem jih sabo prpelu, ene sem na frišn spoznal druge sem celo poznal odprej,..Luštno ampak Đastina pa nisem našel heh. Pridem druhlet spet naokol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poper je bil tam, sem ga celo podavil, aja, pozdravil :yes: . Poleg njega pa še cel kup drugih, predvsem pripadnic lepšega spola :yea1: .

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očala si nabav. Lihkar sm pršu dam od tam.

špegle že mam ampak te ne poznam, in edina moja znanka ki te pozna mi je zaupala de ne sme povedat kdo si in se ni upala pokazat nate ker se je bala pretepa :lol1:

Popravljeno . Popravil Robertjur
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, takale princeska da manjka na MNZju?? Pa to je greh!!

U glavnem je blo kar luštno in bučno!! Enepar sem jih sabo prpelu, ene sem na frišn spoznal druge sem celo poznal odprej,..Luštno ampak Đastina pa nisem našel heh. Pridem druhlet spet naokol!

Pa največji HRUST je bil tam, ti ga pa nisi našel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertjur le katera znanka ti ni hotela povedat kdo je ta slavni Justin Biber???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštno je blo... Celo en motosvetovc mi je prinesu tangice s svojim imenom... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se tut odpravu na MNZ..........sam do tam mi pa ni ratalo pridet. :( .. sm že prej nekje zaglavu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še cel kup taplavih je prišlo na koncu pogledat kako se mamo... Pa enih par jih je šlo na interni obisk Povšetove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še cel kup taplavih je prišlo na koncu pogledat kako se mamo... Pa enih par jih je šlo na interni obisk Povšetove...

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kolikor sm uspel razbrat, so okrog 1h prišli eni čapci in se vsi pijani hotli pelat s carti. Seveda jim niso pustil, pol so se pa skor stepl... pa je un od go cartov sam poklicu kifeljcke pa sta prisli 2 marici pa 2 octavii, polni taplavih, so se se zuni neki drl pa skor stepl, pol so jih pa sam pobasal vse skup pa odpelal. Pa capce in une ostale k so bli tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi udeležence MNZ-ja so odpeljali na izlet v prostore MNZ? :eek: :surrender:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kolikor sm uspel razbrat, so okrog 1h prišli eni čapci in se vsi pijani hotli pelat s carti. Seveda jim niso pustil, pol so se pa skor stepl... pa je un od go cartov sam poklicu kifeljcke pa sta prisli 2 marici pa 2 octavii, polni taplavih, so se se zuni neki drl pa skor stepl, pol so jih pa sam pobasal vse skup pa odpelal. Pa capce in une ostale k so bli tam...

na. zmer zamudim žur, al pa se sam ne spomnim? :hmm: Točen heineken rulz. pa vodka tudi.

Paracetamol pa sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr se jst spomnim, si ti spokal pred trebštecem, tko da si bil že doma v postlci, ko se je dogajalo. In, NE, noben udeleženec MNZja ni bil poškodovan pri snemanju tega filma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštno je blo... Celo en motosvetovc mi je prinesu tangice s svojim imenom... :lol:

.. ti raj povej če je kdo dobu tangice s tvojim imenom... monaaaa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!