Skoči na vsebino

Garaža za motor v Slovenski Bistrici


DRVOWP

Priporočene objave

na eni garaži v blokih sem zadnjič videl listek da se prodaja, ti posredujem kontakt če bo listek še visel. lahko probaš vprašat še na IBIS, ki je upravitelj dosti zgradb v Bistrici, mogoče oni kaj vejo. pa še na kake nepremičninske agencije - Zoro, remax itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, sploh nisem pomislil na to da bi se obrnil na kakšnega upravnika.

Res dobra ideja.

V katerih blokih se pa prodaja? Ker sva z mojo hotela kupiti stanovanje ampak...kam naj dam motor :-) zdaj ni težave ker v Mirnem zalivu je garažna hiša drugje pa ne, razen v Granitovem ali ob avtocesti.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se prodaja sem videl v teh starejših blokih med D2 objektom (tam ko je zavod za zaposl.), vrtcem in zdravstvenim domom. tiste garaže ki so pred bloki.

za ostalo pa ne vem, vsi ti novi objekti imajo po večini garaže ampak verjetno spadajo k stanovanjem.

he he Mirni zaliv - tam je moj kolega doma. Ko ne bo tako mirni veš, da smo mi na obisku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sem našel tisti oglas

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja garaža pa je. za kaj bližjega pa ne vem. sicer pa je ti tudi nisi imel kar zraven pa si preživel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokličem drugi teden, pa da vidim če je res tako ugodno!

Koliko je pa sploh ugodno za garažo v Slovenski Bistrici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimam, pri nas garaža še ni neka taka dobrina kot v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimam, pri nas garaža še ni neka taka dobrina kot v LJ.

Ja to je na srečo res...moram malo povprašati po nepremičninskih agencijah da dobim občutek kaj in kako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povprašaj po agencijah in pokliči privatne prodajalce potem pa boš videl koliko kdo ceni. pa objavi malo cene, da vidim kje se gibljejo. v današnjih časih bi tudi verjetno kdo privat v hiši recimo dal v najem garažo za nek denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!