Skoči na vsebino

ZOPRN sem si -še ena glupa tema!


Cofko Cof

Priporočene objave

naslov teme je: "Avstrijci mi pomenijo več kot Slovenci"

Če hočete debatirat o enem ali več moderatorjih, odprite za to primerno temo v za to primernem delu foruma.

A moderatorji ste Kr' neki? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo pa zanimivo.

Na osnovi mojega pisanja, ki je bilo izbrisano zaradi umne razlage radirkarice : "ne spada v temo" - čeprav je šlo za odgovor uporabniku, ki me je napadal brez kakršne koli povezave s tematiko in seveda - kaj pa drugega ... "pozabila" izbrisati njegovo :bum: izzivanje, pa odpiram to v drugi, primerni rubriki.

Ker nekdo nima mere in ne neha (prvi povod da sam), potem pa, ko ga ogovorjeni pošlje "umilumajčinu", napadalni kalimero začne jokati o lepem obnašanju in špecati radirkarjem, me zanima

ali ste res vsi prepričani, da mora človek držati gobec ob internetnih izzivih in žalitvah, celo navadnih lažeh. Kaj šele tistih janševističnih sklepanjih tipa: "Rdeča Kapica je komunajzar" - v imenu "lepega virtualnega vedenja".

Za boljše razumevanje prilagam izbrisan pogovor:

_____________kopija___________________

Jure, samo nekaj me zanima. A tvoja familija in sodelavci vedo, kako se tu obnašaš? Ali si samo tu tak?

Včasih vedo, vačasih pa ne. Ne samo tu - povsod, kjer imam opravka z napadi bebcev. Na take napade pač odreagiram - potem je pa vik in krik.

Za vsakim nadimkom na forumu stoji oseba. In tako kot v realnem življenju, se tudi tu vsaj v resnih temah, kar te politične nedvomno so, pričakuje do sočloveka primeren olikan odnos. Ne nazadnje, sem ti že enkrat ponudil v branje netiquette.

Nekateri so deležni moje vljudnosti, nekateri pa niste.

Kaj misliš - zakaj?

Za sproščanje zatrtih čustev in nagajivosti je na forumu kar nekaj peskovnikov, če se prav spomnim, je starosta tega foruma za skrajneže nekoč odprl celo vomitorium.

Točno, vidiš! Pepe NIKOLI ni od mene slišal ali dobil napisane žal besede, pa cel kup drugih tudi ne.

Ponovno: kaj misliš - zakaj?

Morda pri sebi opaziš kak povod za moj način odgovarjanja?

Verjamem, da ne. Saj bi se, če bi ti to zmogel, zelo verjetno jaz do TEBE povsem drugače obnašal.

Tudi vrivanje nemotorista v motoristični forum mi izgleda kot da potrebuješ nek ventil.

Ali ne uvidiš lastnega kre***izma? Skoraj 20 let na motorju je po tvoji umni definiciji očitno premalo za Motomars - ampak ti si našel mene in ne 1933 smrkavcev, ki so si včeraj kupili prvo mofo, ali na mopedrinu sedijo šele 10 let ... VIDIš ZA TO GRE! Ti si jebač, ti izzivaš, potem pa jokcaš in špecaš radirkanrjem kot tisti kalimerofski cigo, ki je izgubil volitve in je čisto fertik, ker je v predvolilnem navdušenju šel osvajat nemško Angelco in ji lizat rit, zdaj je pa popušil in izpadel idiot pred celo EU.

A za to, kot veš in razglašaš svoje vsestranske usposobljenosti, obstajajo druge pomoči. Pljuvanje po drugih, obkladanje z žaljivimi nadimki in ponujanje fukcunjic ni primerno za odraslega normalnega človeka.

Lej - greva še enkrat na drug način - morda dojameš (v kar iskreno dvomim): jaz le vračam milo za žajfo. Če kdo začne z jebo, potem jih "sliši" nazaj in navadno se to konča s solzami napadalca in špecanjem kot v otroškem vrtcu ...

Mogoče pa ste vsi taki v http://www.prevodi-modic.com/ in je to ena taka splošna značilnost firme?

Niti ne - sem edini motorist in edini imam opravka z nekaj izjemno zadetimi idioti (tudi drugje).

Bom povprašal, prevajat vam pa definitivno ne bi dal nič, da se ne bi stranke čudile tebi domačemu besednjaku.

Pa kako moreš biti tako skrajno nadut, da misliš, da bi pri nas vzeli besedilo v prevajanje od takega človeka kot si ti (s predpostavko, da je ta podatek znan). Haloooo! Zbudi se! Taki kot si ti navadno poleg laganja (gl. trditve o meni, nemotoristih ipd.) počnejo tudi druge nečednosti, tako da bi skoraj zanesljivo šlo za nateg in prevoda ne bi dobili plačanega. Naj ti še prišepnem, da stranke sami izbiramo in sumljive mirne duše zavračamo (nimamo časa zanje), ker si zaradi kvalitetnega dela in visokih cen to lahko privoščimo.

Glej - tole nima smisla, čeprav ti LAHKO mene žališ na 'usranem motoskretu', kjer te podpira tista radirkarica, jaz pa tebi ne smem odvračati. Njen "wiberantalagenten" izgovor je to, da moja beseda ne spada v temo, tvoje izzivanje pa spada točno tja (pisanje o mojem načinu odgovarjanja v temi "volitve"). Bravo! Ta bi morala za svoje obrazložitve dobiti čokoladen bombon - kot ga dobi Grims od Janše.

_______ konec kopije _____

Ps.: upam, da sem sedaj v pravi rubriki.

;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem prebral ZOPRN SEM SI..

to bi bil pravi naslov teme :P

Mogoče ne bi bilo odveč, da obnoviš veščine branja, saj bo zelo nerodno, ko bodo tudi drugi ugotovili, da slabo obvladaš to.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi škodilo ... :sleep2:

A' misliš tisto, ki je govorila: "Ogledalce, ogledalce na steni .."?

Diskusija je dovoljena, osebne žalitve in zmerjanje z inbecili in podobnim pa ne.

Velja za vse, samo moderatorji ne moremo tako hitro brisat kot lahko uporabniki pišete :P

Imela si čas napisati odg. ni pa časa tega izbrisati, kjer človek provocira, laže in izziva mene .. potem si pa še jezna, če mu napišem, da je kreten. Kar poglej njegov zapis ... še vedno neizbrisan .. dvojna merila?

Jure, samo nekaj me zanima. A tvoja familija in sodelavci vedo, kako se tu obnašaš? Ali si samo tu tak?

Za vsakim nadimkom na forumu stoji oseba. In tako kot v realnem življenju, se tudi tu vsaj v resnih temah, kar te politične nedvomno so, pričakuje do sočloveka primeren olikan odnos. Ne nazadnje, sem ti že enkrat ponudil v branje netiquette.

Za sproščanje zatrtih čustev in nagajivosti je na forumu kar nekaj peskovnikov, če se prav spomnim, je starosta tega foruma za skrajneže nekoč odprl celo vomitorium.

Tudi vrivanje nemotorista v motoristični forum mi izgleda kot da potrebuješ nek ventil. A za to, kot veš in razglašaš svoje vsestranske usposobljenosti, obstajajo druge pomoči. Pljuvanje po drugih, obkladanje z žaljivimi nadimki in ponujanje fukcunjic ni primerno za odraslega normalnega človeka.

Mogoče pa ste vsi taki v http://www.prevodi-modic.com/ in je to ena taka splošna značilnost firme?

Bom povprašal, prevajat vam pa definitivno ne bi dal nič, da se ne bi stranke čudile tebi domačemu besednjaku.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mater če 20 let na motorju ni dovolj za Motomars, potem odejbite še vse tiste, ki so si v zadnjih desetih letih kupili prvi motor.

Poleg tega, če neki zadevi rečeš, da je nekaj, ker to je - to ne more biti žalitev.

Recimo - ali je žalitev, da:

- krompirju rečemo kromir

- fuku rečemo fuk in ljubezni ljubezen

- dreku rečemo drek in torti torta

- pametnemu rečemo modrec in idiotu idiot

Očitno tule nekaj ni v redu - pri MS-normativih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še tokrat in nikoli več.

Ljudje smo različni.

Če se z nekom ne strinjamo, to ne pomeni, da je ta drugi idiot (pustimo klinično oznako idiota, tiste naj določajo zdravniki)

Tako kot ti nisi.

Ali smo vsi ali pa noben.

Zaradi mene se lahko v živo obkladate z vsemi mogočimi nazivi, ampak bilo bi lepo, če bi jih znali tudi utemeljit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še tokrat in nikoli več.

Ljudje smo različni.

Če se z nekom ne strinjamo, to ne pomeni, da je ta drugi idiot (pustimo klinično oznako idiota, tiste naj določajo zdravniki)

Tako kot ti nisi.

Ali smo vsi ali pa noben.

Zaradi mene se lahko v živo obkladate z vsemi mogočimi nazivi, ampak bilo bi lepo, če bi jih znali tudi utemeljit.

Lej:

1

jaz nikomur ne rečem direktno take besede

2

vedno to napišem tako, da lahko človek sklepa kaj sem mislil. Če ČUTI, da imam prav, potem tudi pravilno sklepa, če pa čuti, da ni to namenjeno njemu, se pa ne obremenjuje s tem.

Hvala za odgovor in tvoje mišljenje.

Zanima pa me

KDO je predelal naslov tematike

in umaknil tisto poševnico med besedama sem in si.

Originalni naslov se je namreč glasil "Zoprn sem/si".

Izjavljam, da je tisti, ki je to storil resnično zahrbten in hudoben človek

in naj ga bo sram v dno duše za tako prasicerijo.

Storilec/ka gotovo zna izredno

veliko grdih in skrajno prostaških besed v zvezi z njim/njo

in vsemi njegovimi/njenimi najbližjimi sorodniki.

Naj si zamisli, da sem mu jih izrekel VSE v

oči - kar bi stori gotovo v živo, če bi le vedel, kdo je bil to in bi se za to

ponudila priložnost.

Naj si to ZELO živo predstavlja vsaj 100X/dan za vsako besedo posebej!

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema o moderatorjih sodi v motosvet.com zadeve..tole je pa kr' neki.

Aha. Te tam vas lahko šinfamo po mili volji brez radiranja. Ja super. Samo keri si upa tam odpret temo "šinfanje moderatorjev" ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral sem samo naslov teme (tvojega klobasanja namreč ne morem brati), mi je pa všeč kako razmišljaš in se popolnoma strinjam z napisanim.

Verjemi pa, da nisi edini, kateremu si zoprn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj?

Če imaš kaj za pripomnit jim lahko napišeš pm ali pa objaviš v temu primerni temi, jamranje kar tako pa je enako cmerjenju razvajenega froca, ki ne dobi tistega kar hoče.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš kaj za pripomnit jim lahko napišeš pm ali pa objaviš v temu primerni temi, jamranje kar tako pa je enako cmerjenju razvajenega froca, ki ne dobi tistega kar hoče.

zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiii glej pa je motosvetov forum res postal dolina čudežev. Komentarji čudežno izginjajo. Ja dragi moji, oziroma drage moje in dragi moji jaz mislim da se tukaj na forumu več ne MODERIRA ampak CENZURIRA kar pa je skoraj malo zaskrbljujoče. Ja res je, ne zdi se mi prav da nekdo odloča kaj lahko napišeš kaj pa ne. In gospe in gospodje cenzorji sporočam vam da bom ta moj prispevek objavljal vedno znova bilokolikokrat mi ga boste zbrisali, dokler me ne boste blokirali. Upam da ga bo prebralo čimveč forumašev in me posnemalo. Torej v boj uboga gmajna!!!!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiii glej pa je motosvetov forum res postal dolina čudežev. Komentarji čudežno izginjajo. Ja dragi moji, oziroma drage moje in dragi moji jaz mislim da se tukaj na forumu več ne MODERIRA ampak CENZURIRA kar pa je skoraj malo zaskrbljujoče. Ja res je, ne zdi se mi prav da nekdo odloča kaj lahko napišeš kaj pa ne. In gospe in gospodje cenzorji sporočam vam da bom ta moj prispevek objavljal vedno znova bilokolikokrat mi ga boste zbrisali, dokler me ne boste blokirali. Upam da ga bo prebralo čimveč forumašev in me posnemalo. Torej v boj uboga gmajna!!!!!!!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!