Skoči na vsebino

ZOPRN sem si -še ena glupa tema!


Cofko Cof

Priporočene objave

Aha, očitno so gospe in gospodje moderatorji zopet razmišljali namesto mene in ugotovili da je zame primerno da objavljam samo v tej temi in mi moj prispevek premaknili sem. Pa bi jih prosil še da bi potem spremenili še naslov teme iz "zoprn sem si" v "zoprn sem moderatorjem". To je pač samo predlog, boste že vi umne glave spet mislili namesto mene..... :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema o moderatorjih sodi v motosvet.com zadeve..tole je pa kr' neki.

Ja pa saj ta (oz. originalna) tema je bila mišljena kot tema o moderatorju. In ti si jo dala pod Kr' neki. Se pa čist strinjam s tem, da je nesmiselna... ;)

edit:

P.S.: Če že zgleda, kot da sem jaz temo začel, a bi lahko spremenila naslov v: "še ena glupa tema!"? Ali pa kaj podobnega... :winkiss:

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arriba za moderatorja !!!!!!!!!!!

hehehe kiki, pol boš mel samo še enga več ki ti bo sral po glavi. Brigajmo se rajš kako bi še te ukinli. Kdo jih pa sploh rabi? Takšne kot so sigurno ne..... :rolleyes:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motori.hr je strogo prepovedana tema politika in nogomet. Mislim, da bi na Motosvetu odpadlo skoraj polovico tem, vključno s tole in tudi kreganja bi bilo precej manj. Malo si poglejte njihova pravila.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motori.hr je strogo prepovedana tema politika in nogomet. Mislim, da bi na Motosvetu odpadlo skoraj polovico tem, vključno s tole in tudi kreganja bi bilo precej manj. Malo si poglejte njihova pravila.

ja in kako bi nam bilo potem lepo ne? Živeli bi v miru in sreči. Posijal bi sonček in zacvetele bi marjetice. Motosvet pa bi postal približno tako zanimiv kot intervju z Sandijem Čolnikom. Saj se mi zdi da hočejo moderatorji prav to doseč...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arriba: Če bi to hoteli, potem tebe že kar nekaj časa nebi bilo na tem forumu. Poleg BroJedana, Kikija, JBja itd... Ne sikat, k vas bodo res dol pometali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arriba: Če bi to hoteli, potem tebe že kar nekaj časa nebi bilo na tem forumu. Poleg BroJedana, Kikija, JBja itd... Ne sikat, k vas bodo res dol pometali.

Se že tresem. Čist sem obupan. Ne vem če neum pol motor prodal pa šel v samostan :unsure:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motori.hr je strogo prepovedana tema politika in nogomet. Mislim, da bi na Motosvetu odpadlo skoraj polovico tem, vključno s tole in tudi kreganja bi bilo precej manj. Malo si poglejte njihova pravila.

Imaš prav. Ampak potem avtomatsko odpade tudi 3/4 uporabnikov, kateri nimajo pojma o motorjih/jih nikoli niso videli-vozili, ali pa vedo samo kje je gumb za zagon motorja. Samo poglej, ene in iste ˝forumaše˝ lahko bereš v raznih neproduktivnih temah kot so jst sm pjen, kdaj sem šel danes scat, dobro jutro in lahko noč, koliko dreka sem danes spustil v skret in podobno. Tako da, če želiš prebirati kolikor toliko konstruktivne teme se izogibaj rubrike Ostalo. Meni osebno bi bilo čisto v redu če bi se tisti del foruma ukinil, ampak...---->(beri moj post od začetka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!