Skoči na vsebino

Nakup novega avtomobila do 6000€


dejanb

Priporočene objave

Lep pozdrav,

Sem nov na forumu in v svetu avtomobilizma, tako da bi se obrnil na Vas, da mi svetujete pri nakupu novega avtomobila. Do sedaj sem imel Peugeot 206 (letnik 04', bencin), kateri je imel pretekli vikend nesrečo in je ostal nevozen.

Sedaj sem se znašel pred dilemo, kakšen avtomobil kupiti? Dnevno delam v povprečju od 60 - 120km, vožnja je dinamična (ni samo AC). Nimam težke noge, rad vozim umirjeno, brez pretiranih pospeškov. Prosil bi Vas, če mi lahko opišete katere avtomobile se splača gledati v oglasih, v denarnem rangu do 6000€ (morda malenkost več, če se splača). Predvsem iščem nizko porabo (do 6L/100km - bencin/diesel) in dostopnost rezervnih delov (če je slednje sploh pomembno).

Nekako sem se držal kmečke logike, da z TDI Golfom nemore biti nič narobe, tako, da sem na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) gledal bolj te avtomobile. Se splača, ali je to stara logika, da so Golfi dobri in vzdržljivi avtomobili?

Hvala za vsakršno pomoč!

dejan

Se opravičujem za novo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

Sem nov na forumu in v svetu avtomobilizma, tako da bi se obrnil na Vas, da mi svetujete pri nakupu novega avtomobila. Do sedaj sem imel Peugeot 206 (letnik 04', bencin), kateri je imel pretekli vikend nesrečo in je ostal nevozen.

Sedaj sem se znašel pred dilemo, kakšen avtomobil kupiti? Dnevno delam v povprečju od 60 - 120km, vožnja je dinamična (ni samo AC). Nimam težke noge, rad vozim umirjeno, brez pretiranih pospeškov. Prosil bi Vas, če mi lahko opišete katere avtomobile se splača gledati v oglasih, v denarnem rangu do 6000€ (morda malenkost več, če se splača). Predvsem iščem nizko porabo (do 6L/100km - bencin/diesel) in dostopnost rezervnih delov (če je slednje sploh pomembno).

Nekako sem se držal kmečke logike, da z TDI Golfom nemore biti nič narobe, tako, da sem na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) gledal bolj te avtomobile. Se splača, ali je to stara logika, da so Golfi dobri in vzdržljivi avtomobili?

Hvala za vsakršno pomoč!

dejan

Se opravičujem za novo temo.

Jaz bi namesto Golfa vzel Seat Leon-a. Manj denarja za isto opremo, pa še včasih je kaj predimenzionirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da se nekdo vpiše na moto-forum in sprašuje o avtomobilih, a ni dovolj avomobilističnih forumov??? :grrr :grrr

Drgač pa: Golf, Octavia, Seat, ne morš falit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://tinyurl.com/dyrhwvf

pa še jurja ti ostane za ornk servis pa zvočnike pa večerjo pa rundo pa še ženi lohk čewle kupš;

po tem ko spravis prednje podvozje v red bi ostalo le se ta par tankov. alfa pac. :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tem ko spravis prednje podvozje v red bi ostalo le se ta par tankov. alfa pac. :)

Mah mal moraš nagib poštelat. So majstri za nastavitev optike že vajeni, da ne gledajo v monitor, ko rihtajo zadevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!