Skoči na vsebino

film - Biker Boyz


SiR

Priporočene objave

Če bo film pri nas si ga grem zihar ogledat, zgodba bo pa itak en ku*** kot se vidi že z reklame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valjda - ne upajo dati normalnega filma ven, ker bi cela moto-scena preveč dobro izpadla, pa mu negativno konotacijo pribijejo s tem, da so v njem v glavnem črnci :)

JAooooo ... To še vidim, pa se stegnem :)

Fast & Furiou isto - vse gut, ampak edini zahodni avto pa je bil VW Jetta... Too much ... Pol pa kao japonci BAD-BAD-BAD, ... BMW pa take pa don't touch :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav bo verjetno zgodba sranje z moralnim koncem kjer bodo bikeri seveda barabe ga morem absolutno gledat. A GA LAHKO KDO KJE Z NETA DOL POTEGNE?????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm že snel na kazi v dveh delih. Vse skupi velko 215MB in dolgo 2uri.

Samo s katerimkoli predvajalnikom poskušam gledat je vse samo črno in brez zvoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asf??

drugace pa kazzaa sux za filme ker itak same fake dol potegnes. Jest sem james bonda dol dajal pa 2x je bil fake...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ni rečeno. Jst imam Trainspotting DVD-rip pa je velik 388 MB.

Pa je kvaliteta in velikost slike ista kot npr 650MB+ filmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po odlomkih sodeč je film kar sličen fast&furious.

Pa en del pod tem imenom pravkar s kaze potegno in vidim da mam risanko :x . Ko ga najdem vas obvestim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Vsi tisti, ki vam ni za čakat, da film pride v kino malo pobrskajte po netu, kjer se že najde DVD-rip. Da pa ne boste razočarani, vam že vnaprej povem, da je film za en k****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam dvd rip 2 cdja, paa tk ozgodba za en kura*, triki so kr hudi (z motorji res delajo svašta), pa mašine so kul, ene par bejbik je tud lušnih sam premalo vse skupi za plačilo vstopnice (interesenit pošljite PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bral sem recenzijo na motorcycle online, kjer so ga ful spluval. Najvecji kamen spotike je

====== SPOILER AHEAD - ne beri ce bi se rad pustil presenetiti======

ko v koncnem obracunu dirkajo s cestaki, kao dragrace po makadamski cesti.

=====end of spoiler==========

Mislim, da to pove vse o realisticnosti tega filma

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja htm je res mal lovska k buso po makadamu napil 200+ MPH (dobro čez 320 km/h), ni jih veliko junakov ki bi z motorjem šli po asvaltu toliko. makadam je pa itak čist zgoidba zase!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

torej končno sem si ogledal film! :o :P :D :lol: <_< :angry: :blink:

večjega sranja že dolgo nisem videl!!!!!!!

tisti ki vas zanima zgodba nehajte tu brat!!!!

najboljše cvetke:

1. 99% bikerjev je črncov, na divjih zabavah se suče nežni R&B tipa R.Kelly in podobni jamrajoči tipi. tudi celi soundtrack nima niti enega rock komada niti kak težki rap (tipa DMX, Ruff Ryders) ampak samo nežno sranje. :angry:

2. imajo kar nekaj dobrih motorjev ampak jih nič ne kaže tako da moraš dobesedno pavzirat film da lahko vidiš motor. skoraj vsi so nemogoče pobarvani. <_<

3. glavni junak se vozi z odprto čelado, ruto in sončnimi očali - tudi pri +300 km/h ali ponoči. najdeš tudi paciente na nitro ninji z kros čelado in očali ali celo dirko na makedamu (v filmu sta 2) kjer se tip vozi brez čelade in očal pa ima na polno odprte oči pri skoraj 300 :blink:

4. stunti niso nič posebnega, vse in še boljše videno pri raznih

las vegas extreme, ghost rider,..... edino kar on ne naredijo je to da skačejo in vozijo +300 z gsx-r na makedamu (remember mission imposible ;) ).

5. na koncu z +300 pridivjata po makedamu do ciljne črte nakar se ustavita v 20. metrih :blink: :o ;) <_<

6. še bi lahko našteval (mam tudi slikice, ki sem jih pobral iz posameznih frame-ov) AMPAK NAJHUJŠE JE, DA V CELEM FILMU NE VIDIŠ NITI ENE JOŠKE, NOBENEGA SEKSA, NIŠTA!!!!! :angry:

se kar nekaj dobrih žensk okoli suče ampak jih kaže samo za par stotink (tako kot motorje), vglavnem pa kaže samo tipe, ki nekaj modrujejo

(glavna misel - moto filma: burn rubber not your soul! :blink: ).

vse kaj je dobro je par posnetkov iz zanimivih kotov in par motorjev!

TOREJ ODSVETUJEM OGLED (v kinu - škoda karte), ČE KDO HOČE MU POSODIM NA CD-JU KER JE ŠKODA 2 CD-JA UNIČIT IN SI GA SPEČT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz sem tudi downloadal zadevo, pa je popolna katastrofa ... sem najprej gledal par minut in si rekel ... OK, WTF - pa saj so sami zamorci tu, kaj je to en Black Panthers fora al kako :blink: :blink: No, potem sem po vsakih 10min pogledal po 10s in sem dejansko videl da je tudi en belec notri :lol: :lol: :lol: In ja, jet celada na ninji - zakon. Vidim pa, da sem zamudil cross celado :lol: :lol:

Beda od filma, polom ... aja - na koncu je un "black mothafucka" - karkol je ze bil - s tako lahkoto snel celado, da je ziher mel preveliko :lol: :lol: In pol jo je dal enemu drugemu (le kaj bo on z njo, ziher nima enake betice :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beda od filma, polom ... aja - na koncu je un "black mothafucka" - karkol je ze bil - s tako lahkoto snel celado, da je ziher mel preveliko :lol: :lol: In pol jo je dal enemu drugemu (le kaj bo on z njo, ziher nima enake betice :lol: )

vidiš ko nisi pozorno gledal, čelada je nagrada (ob denarju) za zmagovalca dirke! ;)

bo treba še enkrat pozorno gledat :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga tud ze s kaze potegnu pa je taka kvaliteta da te kar oci bolijo. Drgac mi dela tud zvok. Sploh ga nisem gledal, sem ga prec zbrisal. Men se je sodec po odlomkih zdel zelo slab film.

Mam vecino delov Crusty demons, tist je pa hudo.

Popravljeno . Popravil BlazS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!