Skoči na vsebino

Lake Maggiore


anbelanja

Priporočene objave

Živijo,

kdo ima kakšne zkušnje z vožnjo okoli jezera Maggiore -Italija - švica (Boromejski otoki)? Kdaj je najbolje iti, že prevožene poti , ipd.? Mika me v drugi polovici maja:).

Hvala in Srečno vožnjo v letu 2012 želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25.6.2010 sem bil tudi pri lagu Magore, sem pa združil s lago Como, in Lugano in vrnitev preko Stelvija, kjer je bilo še kar snega ( cesta suha ), tako, da se mi zdi, da je še malo zgodaj konec Maja, odvisno kje misliš it, saj vrhnji del Magoreta je kar pod hribami.

Je pa na Baromejskih otoku še kar zanimivo, drugo tako-tako. Skoraj obvezen ogled parka palače.

Če pa še kaj, uprašaj.

Vsem skupaj pa obilo užitkov in zdravlja v 2012.

Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

Na Lagu Maggiore, moraš obvezno videti Borromejske otoke (Isola Bella z gradom, Isola Madre (park eksotičnih dreves) in Isola dei Pescatori, dobre restavracije). Najhitreje prideš z ladjico iz Strese. Poleg tega je zanimiva še Arona, z bronastim kipom Karla Borromejskega. Če imaš čas pelje visokogorska cesta na hrib Montarone (lahko greš tudi z vzpenjačo). Čudovit pogled na jezero, pa vse do Monte Rosse... Vzemi si čas še za Lago di Orta z otokom S. Giuglio.

Prihod na lago Maggiore lahko kombiniraš iz severo vzhoda, torej iz švice iz Locarna, kombinacija s Brescia, Bergamo, lago di Iseo, Val Camonica, Passo Apica, Sondrio...Trajektna povezava preko jezera med Laveno in Verbania.

Če se ti mudi, povratek po AC mimo Milana, Verone in domov...

Če rabiš ostale informacije, vprašaj.

Srečno

Toncek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

kdo ima kakšne zkušnje z vožnjo okoli jezera Maggiore -Italija - švica (Boromejski otoki)? Kdaj je najbolje iti, že prevožene poti , ipd.? Mika me v drugi polovici maja:).

Hvala in Srečno vožnjo v letu 2012 želim!

Nekaj slik s poti okrog šestih severno italijanskih jezer si lahko ogledaš tudi na:

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1-2741

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!