Skoči na vsebino

Ustavite Viranta


klimbra

Priporočene objave

Pezdir je tik pred živčnim zlomom !

Posnetek pred DZ-jem s trepetajočo roko v kateri je imel napol prazno pločevinko Red Bulla temu samo krepko pritrjuje !

Tako da so Virantovi že brez enega poslanca, drugi pa se že pripravlja/jo za predčasni prestop v drugo moštvo ! Pavlihova pratika ! :smoke:

To bo pa res še komedija ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsakim dnem se bolj potrjuje pravilnost moje odločitve na volitvah :D

Moji izbranci niso prišli v parlament in glede na to kaj se dogaja pri nas so verjetno še veseli tega, jaz sem :D

Sej pomaga nič ne ampak mi je za to malce bolj toplo pri srcu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa men govorite da sem nestrpen...

Dejte mal prebrat svoje komentarje pa se mal zamislite!

Družba, niso vsega krivi politiki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa men govorite da sem nestrpen...

Dejte mal prebrat svoje komentarje pa se mal zamislite!

Družba, niso vsega krivi politiki...

Ampak ljudstvo,ki jih izvoli :beer2::grupni: :grupni:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ljudstvo,ki jih izvoli :beer2::grupni: :grupni:

Ja se strinjam,ampak poglej zdaj kaj se je zgodilo.. Jankovič je bu izvoljen od ljudstva in nebo nič! Zgleda,da pri nas več aferi kot imaš bolj si uspešn v politiki....!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Družba, niso vsega krivi politiki...

So, so. Družba pa je kriva, ker jih ne pokliče na odgovornost (beri giljotino).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam,ampak poglej zdaj kaj se je zgodilo.. Jankovič je bu izvoljen od ljudstva in nebo nič! Zgleda,da pri nas več aferi kot imaš bolj si uspešn v politiki....!!!

Jankovič je bil izvoljen "le" od 29% ljudstva. Demokracija pa ni nič drugega, kot tiranija večine!!!!

In zakaj misliš, da bi rabu Virant reševat zdej stvar. Sej si lepo ugotovu, kdo je v tem trenutku odgovoren za situacijo! Virantu zamerim le, da je sedaj podal razloge, ki jih je vedel že prej. Torej bi se lahko odločil že takoj po izvolitvi v parlamentu...

Brojeden:Če te spominja Virant na glisto, na kaj te pa potem Jankovič???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na krof?

Lahko bi Zoki spominjal tudi na krof... Le biznismen njegovega kova bi lahko vedel, da se krofi brez marmelade ne prodajajo prav dobro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi Zoki spominjal tudi na krof... Le biznismen njegovega kova bi lahko vedel, da se krofi brez marmelade ne prodajajo prav dobro...

Človeške gliste pa sploh ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankovič je bil izvoljen "le" od 29% ljudstva. Demokracija pa ni nič drugega, kot tiranija večine!!!!

In zakaj misliš, da bi rabu Virant reševat zdej stvar. Sej si lepo ugotovu, kdo je v tem trenutku odgovoren za situacijo! Virantu zamerim le, da je sedaj podal razloge, ki jih je vedel že prej. Torej bi se lahko odločil že takoj po izvolitvi v parlamentu...

Brojeden:Če te spominja Virant na glisto, na kaj te pa potem Jankovič???

Se strinjam in,če sem pošten mi ni všeč nobeden,ker oni gledajo samo za svoje stolčke ne pa za ljudstvo!

In žalostno je,da ko greš zdaj voliti ne greš več voliti tistega,ki ti je všeč.....itd... Moraš it voliti ta naj boljšega od ta slabih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam in,če sem pošten mi ni všeč nobeden,ker oni gledajo samo za svoje stolčke ne pa za ljudstvo!

In žalostno je,da ko greš zdaj voliti ne greš več voliti tistega,ki ti je všeč.....itd... Moraš it voliti ta naj boljšega od ta slabih!

Zakaj pa volite le tiste, ki imajo dovolj denarja, lobijev in afer da jih povabijo na televizijska soočenja?

Pahor je moje zaupanje s svjo neodločnostjo izgubil, ne volim več pika.

Janša ga nikoli ni imel in mnogo bolj kot v parlament sodi v arest .

Virant je meglasta glista.

Jankovič ima svoje afere in apetite, nima mojega glasu.

Kahl odhebi pika.

Kresalova postavljala nehumane prometne kazni in dokončno zjebala LDS pa ji še kr ni nč jasn how.

NSi Ljudmila - če od 90% krščanske države dobite le 4 procente lahko veste da je z vami nekaj orenk narobe in vas je lahko sram

SLS Žerjav z zdravo kmečko pametjo se rajši ukvarjajte v dobrobit slovenskega kmeta, ste politični debili

SNS Jeličnič odlajnal svoje.

ZARES Golubič. Izdajalcev ne maram.

Nobena od teh strank s takim vodstvom in načinom ne dobi od mene nikoli več glasu. Zakaj jih drugi še podpirate ne vem, razen če vam je kdo od njih konkretno "zrihtal posel". Se bojite spremembe ali vam dirigirajo mediji?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In žalostno je,da ko greš zdaj voliti ne greš več voliti tistega,ki ti je všeč.....itd... Moraš it voliti ta naj boljšega od ta slabih!

To pa je samo tvoja odločitev, nihče te ne sili v to. Če ti paše voliš tistega za katerega meniš, da je pravi. Če pa voliš koga drugega, ker kalkuliraš, pa počneš isto kot trenutna garnitura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa volite le tiste, ki imajo dovolj denarja, lobijev in afer da jih povabijo na televizijska soočenja?

Pahor je moje zaupanje s svjo neodločnostjo izgubil, ne volim več pika.

Janša ga nikoli ni imel in mnogo bolj kot v parlament sodi v arest .

Virant je meglasta glista.

Jankovič ima svoje afere in apetite, nima mojega glasu.

Kahl odhebi pika.

Kresalova postavljala nehumane prometne kazni in dokončno zjebala LDS pa ji še kr ni nč jasn how.

NSi Ljudmila - če od 90% krščanske države dobite le 4 procente lahko veste da je z vami nekaj orenk narobe in vas je lahko sram

SLS Žerjav z zdravo kmečko pametjo se rajši ukvarjajte v dobrobit slovenskega kmeta, ste politični debili

SNS Jeličnič odlajnal svoje.

ZARES Golubič. Izdajalcev ne maram.

Nobena od teh strank s takim vodstvom in načinom ne dobi od mene nikoli več glasu. Zakaj jih drugi še podpirate ne vem, razen če vam je kdo od njih konkretno "zrihtal posel". Se bojite spremembe ali vam dirigirajo mediji?

No glih na hitro,vidim da imava glede stranki,ki si jih omenu kar isto mnenje glede njih. Spremembe na boljše pa trenutno je ne vidim na našo žalost.Kar se tiče medijev pa pišejo in objavljajo kar njim paša njim. Vsak kanal pompa narod po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je samo tvoja odločitev, nihče te ne sili v to. Če ti paše voliš tistega za katerega meniš, da je pravi. Če pa voliš koga drugega, ker kalkuliraš, pa počneš isto kot trenutna garnitura.

Vem vsaki voli svojega tako pač je eni volijo drugi ne gredo voliti,ker pravijo,da je isto ali gredo ali ne..... Jaz volim tistega,ki mislim da je tapravi,tako kot vsi ostali za svojega ali celo istega...Samo trenutno naša politika je v k......!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Spet bo veseloooooooooooooooo :smoke:

Predčasne volitve............................ :?:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Pa eni pravjo, da nimamo dnarja! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pahor je moje zaupanje s svjo neodločnostjo izgubil, ne volim več pika.

Janša ga nikoli ni imel in mnogo bolj kot v parlament sodi v arest .

Virant je meglasta glista.

Jankovič ima svoje afere in apetite, nima mojega glasu.

Kahl odhebi pika.

Kresalova postavljala nehumane prometne kazni in dokončno zjebala LDS pa ji še kr ni nč jasn how.

NSi Ljudmila - če od 90% krščanske države dobite le 4 procente lahko veste da je z vami nekaj orenk narobe in vas je lahko sram

SLS Žerjav z zdravo kmečko pametjo se rajši ukvarjajte v dobrobit slovenskega kmeta, ste politični debili

SNS Jeličnič odlajnal svoje.

ZARES Golubič. Izdajalcev ne maram.

A si mi bral misli??????

Dodal bi samo, da me je Virant totalno razočaral......računa na to, kje bo več iztržil.....na koncu lahko popuši na celi črti.......trentno stanje je 44:44....predčasne volitve niso nemogoča opcija.........Viranta ne bo več v parlamentu!!!!!!.....edino to je 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da slovenija nima dnarja????? :eek: Ma ga mamo več kot švica mislm majo uni ki se ne morjo zment mislm nočejo pa nas rajo :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!