Skoči na vsebino

Ustavite Viranta


klimbra

Priporočene objave

Mater mu j.....pa tale Virant nam naravnost u siht pluva .Zdej po skoraj enem mesecu je pogruntal,da je JZ narobe štartu.A tega Takrat ni opazu.Je pa zabit ko špar kasa.Le gdo ga je volu(verjetno voli) Nove volitve pa,da pol vidmo kako in kaj. :fight1: :angry:

Mislm,da je na sestanke samo zato hodu ,da je zaston Ž¨rl in pil.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater mu j.....pa tale Virant nam naravnost u siht pluva ...

Saj je še med volitvami zasral s tistim denarjem in vedeli smo, da je umazana pederska pičkica. Volili pa so ga kot rečeš - voli. Popolni bebci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pahor je moje zaupanje s svjo neodločnostjo izgubil, ne volim več pika.

Janša ga nikoli ni imel in mnogo bolj kot v parlament sodi v arest .

Virant je meglasta glista.

Jankovič ima svoje afere in apetite, nima mojega glasu.

Kahl odhebi pika.

Kresalova postavljala nehumane prometne kazni in dokončno zjebala LDS pa ji še kr ni nč jasn how.

NSi Ljudmila - če od 90% krščanske države dobite le 4 procente lahko veste da je z vami nekaj orenk narobe in vas je lahko sram

SLS Žerjav z zdravo kmečko pametjo se rajši ukvarjajte v dobrobit slovenskega kmeta, ste politični debili

SNS Jeličnič odlajnal svoje.

ZARES Golubič. Izdajalcev ne maram.

A si mi bral misli??????

Dodal bi samo, da me je Virant totalno razočaral......računa na to, kje bo več iztržil.....na koncu lahko popuši na celi črti.......trentno stanje je 44:44....predčasne volitve niso nemogoča opcija.........Viranta ne bo več v parlamentu!!!!!!.....edino to je 100%

Klimbrowsky...glede na prvi zapis, za katerega lahko rečem 'kapo dol', je vse naprej brez pomena. Tisti, ki so šli na volitve izbirat med tremi meniji (konjska, ovčja in kravja figa), naj se sedaj tudi obremenjujejo s tem, ko ideološko samo navidezno drugačni eden drugemu mečejo polena pod noge. Najbolje bi bilo, da ponovno razpišejo volitve in da jim končno volivci z abstinenco pokažejo kaj si mislijo o njih a Slovenčke je vedno zlahka nafopat, da če ne bodo oni volili, bodo zmagali pa 'oni drugi'. Trik star kot zemlja pa še vedno vžge.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbrowsky...glede na prvi zapis, za katerega lahko rečem 'kapo dol', je vse naprej brez pomena. Tisti, ki so šli na volitve izbirat med tremi meniji (konjska, ovčja in kravja figa), naj se sedaj tudi obremenjujejo s tem, ko ideološko samo navidezno drugačni eden drugemu mečejo polena pod noge. Najbolje bi bilo, da ponovno razpišejo volitve in da jim končno volivci z abstinenco pokažejo kaj si mislijo o njih a Slovenčke je vedno zlahka nafopat, da če ne bodo oni volili, bodo zmagali pa 'oni drugi'. Trik star kot zemlja pa še vedno vžge.

Žal......ampak.....Janšistični verniki ......bodo volili njegovo golazen......Jankovićisti......njega.......

Nikoli ne bomo dosegli popolne abstinence volitev.......in pokazali tej sodrgi, da jim mamo dovolj....dovolj njihovih spletk, podtikanj, korupcije...lopovlukov.....itd.

Vsi so za pred zid.....pa postrelit......od starih.....do podmladka.

Vsaj tu je Brejvik začel prav.....pobit podmladek.......da izgine pozicija!!!!

Čeprav.......tega ne podpiram......nekako mi umori ne sedejo!!!!!

Razen eleminacije NAšE skorumpirane politike!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami stari ksihti samo Jankovič je nov obraz.(ena lastovka ne prinese pomladi) in to je 100%.

Daj ne bluzi. Imamo parlament, ki ima ogromno novih obrazov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa men govorite da sem nestrpen...

Dejte mal prebrat svoje komentarje pa se mal zamislite!

Da si nestrpen ti ni nihče reku, to si sam reku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jih imam glej nebi tu razlagov na dolg in širok,če se gdaj dobiva bi pa ob kavi ali piru kakšno rekla.Ne vse verjet kar na wikpediji piše.

Ajaaa, ti to osebno, ustno izročilo pa to. Svašta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAA, kerr berem Wikpedijo sem najbol pameten na svetu.Dragi moj teb se še sanja ne kaj je mafija.Mislm,da preveč filmov gledaš.Oprost ampak sem te mu za bol razgledanga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje te je pa izdal?

Ni važno. Važno da se naprej lajna flance, pa postanejo sveta resnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Dragi moj teb se še sanja ne kaj je mafija .....

Aaaaaaaaaaaaajoooojprejoooojjjjaaaaaaa

:cry:

mi bomo pa sedaj prikrajšani za izobrazbo,

ker boš ti to izročilo šepetaje širil po temnih, zakotnih bufetkih ...

:drunk::alko::SS :wacko: :beer2::doze: :blink: :drunk::alko:

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaaaaaaajoooojprejoooojjjjaaaaaaa

:cry:

mi bomo pa sedaj prikrajšani za izobrazbo,

ker boš ti to izročilo šepetaje širil po temnih, zakotnih bufetkih ...

:drunk::alko::SS :wacko: :beer2::doze: :blink: :drunk::alko:

:huh:

Jest nisem janšov zato lahko hodim tudi po biffetkih
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nisem janšov zato lahko hodim tudi po biffetkih

Kaj se zdaj delaš finega in sam sebi v rit lezeš?

:BUA:

Cel Motomars si prikrajšal za pomembne informacije ... zaj se boš pa na lazenje po bufetkih izgovarjal?

:fight2:

_________________

:P

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdaj delaš finega in sam sebi v rit lezeš?

:BUA:

Cel Motomars si prikrajšal za pomembne informacije ... zaj se boš pa na lazenje po bufetkih izgovarjal?

:fight2:

_________________

:P

bol,da v svojo lezem in ne posnemam tebe k drugim v rit lezeš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti s

i vedno bil in boš vedno ostal kreten!

Ne boš verjel, prijavil sem te, da spet zmerjaš ljudi s kreteni.

Pa lepo se imej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel, prijavil sem te, da spet zmerjaš ljudi s kreteni.

Pa lepo se imej!

Si mi prihranil eno tožarjenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAA, kerr berem Wikpedijo sem najbol pameten na svetu.Dragi moj teb se še sanja ne kaj je mafija.Mislm,da preveč filmov gledaš.Oprost ampak sem te mu za bol razgledanga.

To ,za kakšnega me imaš, je tvoj problem. Kar se mene tiče - mafija je mafija, v taki ali drugačni obliki (saj že dolgo ni več samo prvotna Cosa Nostra, pač pa razni derivati, pokvarjeni v to ali ono smer). Mi je pa bila hecna konkretno tvoja izjava o tem, da je mafija nastala pod okriljem cerkve. No, sam da ti véš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ,za kakšnega me imaš, je tvoj problem. Kar se mene tiče - mafija je mafija, v taki ali drugačni obliki (saj že dolgo ni več samo prvotna Cosa Nostra, pač pa razni derivati, pokvarjeni v to ali ono smer). Mi je pa bila hecna konkretno tvoja izjava o tem, da je mafija nastala pod okriljem cerkve. No, sam da ti véš ...

Te nisem mogu drugače ocent,kot po pisanju na furumu.

Točno tako, od prvotnih zametkov je to čisto druga dimenzija.Trditev,da so začetki v duhovščini se nisem jaz sam izmislu ta podatek sem zvedu od duhovnika,ki je služboval na siciliji.Če se je on zlagov sem se jaz tudi(sori)Ljudje smo pač taki,da prehitro obsojamo druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!