Skoči na vsebino

Koliko kilometrov smo prevozili v letu 2012


maus

Priporočene objave

ja kako ste vsi pridni! js sm pa misnla kolk sm jih ze nardila k sm jurja okol ze obrnila (od 31.3.- 4.5. :yea1: no sej, zdej je ze en mejhn vec) :grim je pa res, da sm lani v celi motosezoni nardila cca. 2k km.. :ninja: tko da napredek je dober!! :kva2::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 11 dneh 4440 - morda bo potopis... sicer letos še kakega jurja pa pol zraven...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....., upam, da jih bo vsaj še trikrat tolko :D

pa temu primerno število potopisov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl švoh smo letos štartal: šele 2.000 se jih je obrnilo prejšnji teden na cestaku, na pisti pa tud še nisem do prvega tisočaka prilezla :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

vsi mate že skor po miljon km ... js pa komi 6000 km od 15.marca.2012 :glare:

aja .. pa še dela, k urca :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he...nekej ne razumem....če pogledam samo zadnje poste, je povprečje cca 10000 km na sezono. Ampak zaboga, če gledam pa oglase, težko, težko najdeš motor od privat prodajalca, ki ima star 5-7 let več kot 22000 km!!! :slap::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ js pa ..... 6000 km od 15.marca.2012 ....

aja .. pa še dela, k urca :P

jz bi mausu prepovedal tuki not pisat, mi zbuja slabo vest ko vidim njegove prevožene kilometre :surrender:

je pa lepo da pohvali kwakico, ki po 6k km še kr dela :P

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist

He he...nekej ne razumem....če pogledam samo zadnje poste, je povprečje cca 10000 km na sezono. Ampak zaboga, če gledam pa oglase, težko, težko najdeš motor od privat prodajalca, ki ima star 5-7 let več kot 22000 km!!! :slap::hmm:

Primerjaj motorje, ki jih prodajajo motosvetovci in kilometre objavljene v tej temi, pa se ti bojo stvari pomoje bolj kot ne izšle. Motosvetovci namreč ne predstavljajo celotne motoristične populacije niti ne povprečnega motorista.

Logično lahko sklepamo, da se ljudje, ki aktivno sodelujejo v moto spletnih forumih tudi bolj aktivno ukvarjajo z motociklizmom, jim ta pomeni več kot le postranski hobi (drugač verjetno nebi tolk pozornosti posvečal tud temu forumu). Posledično tud prevozijo več Km.

Če pa primerjaš kilometre na motorjih iz enga splošnega oglasnika z kilometri, ki jih delajo dokaj zagrizeni vozniki (kar večina motosvetovcev očitno je) dobiš popačeno primerjavo. (mešaš jabuke z hruškami oz. motoriste z kofetkarji :) )

Čeprov se strinjam z tem, da je nategovanje pri prodaji vozil še vedno slovenski nacionalni šport :)

Pa da bne biom čist offtopic-z jawo par 100 z Kwako pa od prejšne srede okol 500.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3200. še ene 6 bi jih rad, da bo že letos na števcu 100 000 :)

He he...nekej ne razumem....če pogledam samo zadnje poste, je povprečje cca 10000 km na sezono. Ampak zaboga, če gledam pa oglase, težko, težko najdeš motor od privat prodajalca, ki ima star 5-7 let več kot 22000 km!!! :slap::hmm:

U klapi ima motorje 5-6 ljudi, in še dva imata BMWje. Lani so vsi skupaj zvozili cca 4 000Km, dva sploh nista registrirala, enega je fental hrbet in operacije. . . . Če bodo prodajali, jim je jasno, da nebo nihče verjel kilometrom. ampak tako je. En BMW je 2002 letnik jih nima še 30 000, drugi je 2007 in jih ima 18 000. . .. .

Eni pač don't give a fuck. Trojan je kr lepo povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3200. še ene 6 bi jih rad, da bo že letos na števcu 100 000 :)

U klapi ima motorje 5-6 ljudi, in še dva imata BMWje. Lani so vsi skupaj zvozili cca 4 000Km, dva sploh nista registrirala, enega je fental hrbet in operacije. . . . Če bodo prodajali, jim je jasno, da nebo nihče verjel kilometrom. ampak tako je. En BMW je 2002 letnik jih nima še 30 000, drugi je 2007 in jih ima 18 000. . .. .

Eni pač don't give a fuck. Trojan je kr lepo povedal.

Cartman pa ta je bla svetovna....U klapi ima motorje 5-6 ljudi, in še dva imata BMWje... :lol1: kaj BMW-ji ne spadajo med unih 5-6 v klapi :P

No da ne bo vse off topic....do danes 5755km B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U klapi ima motorje 5-6 ljudi, in še dva imata BMWje.

jaz to bolj takole zastopim; v klapi eni vozijo motorje drugi pa BMW-je :xx:

da ne bo off topic...... na vidiku 5 mestna cifra :cry:

Popravljeno . Popravil nejcgs
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa letos z aprilio 5500 do 6000, nevem najbolj tocno :) Jp taljanka se veselo prede :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  1. Motor je za vozit lani jih je bilo 53000 če se že pogovarjamo letos sem pa pri 13000 . Če avto dela do 400 000 pol zakaj nebi motor malo več kot 12000 samo treba ga servisirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos do 25.5. 8600km, in tako bo na žalost ostalo :/

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!