Skoči na vsebino

Sranje pa zima :(


Priporočene objave

se spomnite ko sem pravo da mi je crkno skuter?:) no, zaj sem malo filter pa fergazer dol vzel pa ga spucal in ugotovil:

avspuh je sol kar fejst zdelala, rjast je ratal se bolj (zxi so itak zlo k temu nagnjeni), pa se razjelo je malo neke farbe dol.

filter je bil moker pa to..

v fergazer je prisla voda in sol se mi zdi:/

diske sol razjela da so porjaveli (itak rabim nove po treh letih:))

pa se kaj kje:(

damn, skutera se ocitno dolgo nem mel zrihtanega. pa se drago bo:(

upam, da mi ni v cilinder prisla sol, pol bo treba pa brusit pa nov bat:(( no, vsaj slo bo bolj:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če auspuh ni luknast ni panike, rjo zašmirglaj dol pa prebarvaj s sprejem, nekaj časa bo držalo. Fergazer spucaj, kar se tiče diskov nimaš kaj če so svoj so svoh, kak pa misliš da ti je sol prišla v cilinder? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato se pa jst ne furam pozim. jrk0- mislem de bo treba mal na fotra prtisnt al pa metko nafehtat za mal dnara :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sem se fural po kakem centimetru snega pa daleč ravno nisem prišu. Sploh, če ma skuter dober navor in hitro stegne (ni nujno da iz mesta), se lahko zgodi, da se stegneš še ti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nap tuj sem sel v solo, 24.dec....

pol pa je zasnezilo in sem se pelal domov. kopalo pa je z osmino gasa:)) pal na sreco nisem nic, sam ko se enkrat peljes 30, pol te samo se zanasa malo, ne kople,no ce malo premaknes gas ze skople takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, te je blo bad ja, jaz sn te tudi bil na ptuje, samo sn že ob pol treh domu šel :D vi pa ste ga kot zgleda nekje pile, ker je bil zadnji dan šole hheehe (ptujska gimnazija---> društvo anonimnih alkoholikov :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem predprejšnjo sezono z avtomatikom fural spedway po 10 centi snega. ne vprašajte kakšna je bla spodaj trava, ko se je sneg stopil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem predprejšnjo sezono z avtomatikom fural spedway po 10 centi snega. ne vprašajte kakšna je bla spodaj trava, ko se je sneg stopil :D

hehe, hmmm....kakšna je bla trava??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če nisi skapiro je bla trava pod snegom in jaz sem ril po njej. in iz lepo urejene zelenice je nastala blatna mlaka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če nisi skapiro je bla trava pod snegom in jaz sem ril po njej. in iz lepo urejene zelenice je nastala blatna mlaka :?

hehe, to ja spedway rulz, samo ne z skuterom, z avtomatikom je bojše al pa z starim puchom :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!