Skoči na vsebino

Danilo Slivnik - Potnik


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

JJ je v svojem mandatu nastavil Slivnika na vodilno mesto v Delu, poleg tega pa še njegovo ženo za veleposlanico v Rusiji. Slučajno? Niti ne.

:kva1:

A res?

To pa sedaj popolnoma spremeni situacijo! Gotovo imajo zdaj povampirjene

novinarske hijene pravico javno linčati človeka brez vsakih oprijemljivih dokazov

in ga potisniti v samomorilsko situacijo.

Kakšen bednik ...

:bum:

Mater ste eni ... vampirji ali kaj?

:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teorija o samomoru zaradi novinarjev je pa takooooo za ušesa privlečena, da nobena žival nima tolikšnih!

Sicer pa o povampirjenih novinarjih le toliko, da bi se le na enakega spravili. Tu pa ni škode, enkrat vampir, vedno vampir vsaj do glogovega kola. Pa menda se ni s tem :kva1:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, čeprav je neolikano, BMK zanj in za podobne.

mene tudi.

Če pa že moram ugibati, ugibam, da se je počil sam, zato, da ga drugi ne bi živega odrli ... bogve kaj vse so počeli.

Spomnimo, ko ni bil več predsednik uprave Dela (2007-2008?) je prišlo na dan, da si je od Del asposodil 200 al 400 jurjev ... baje, d aza jahto ... torej le ni bil tako zelo "pri dnarju", ali pač?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva neki krivite novinarje, brez njih se nebi odkrilo toliko lopovščin v SLO kot se jih

P.S. lahko da je bilo maščevanje K. K. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 2009 Saninvest 9.300 € prometa in 350.000€ izgube, v letu 2010 9.500€ prometa in 60.000€ izgube. Jaka firma in jaki podjetnik.

Je pa bil lastnik Hummerja, prestižnih motorjev, hiš za 1,200.000€. Ne vem ali se je težko odreči temu luksuzu.

Al je pa zvedu da ima neozdravljivo bolezen? Ne že vem mediji so ga ubil, pa mafija.

Popravljeno . Popravil MiDge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 2009 Saninvest 9.300 € prometa in 350.000€ izgube, v letu 2010 9.500€ prometa in 60.000€ izgube. Jaka firma in jaki podjetnik. ...

To je najbolj enostavni način kako oprati denar in ga spraviti v žep. Pa menda ne misliš, da je naredil gradbeno firmo, ker je rad cegle zlagal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo imajo zdaj povampirjene

novinarske hijene pravico javno linčati človeka brez vsakih oprijemljivih dokazov

in ga potisniti v samomorilsko situacijo.

Kakšen bednik ...

:bum:

Mater ste eni ... vampirji ali kaj?

Gotovo imajo zdaj povampirjene

novinarske hijene pravico javno linčati človeka brez vsakih oprijemljivih dokazov

in ga potisniti v samomorilsko situacijo.

škoda ker ni pol politikov slivnikovega kova ... drugače pa zato da nekoga potisneš v tako situacijo ne rabiš bit novinar... lahko si samo pobudnik graditve ljubljanskega stadiona ali pa soustanovitelj grep-a...

bi de flaj - le zakaj nisi v luft skakal , ko so se nekateri obrtniki prav pri gradnji stadiona znašli zaradi neplačil v brezizhodni situaciji ???

kolikor je meni znano , sta se za enak izhod v sili kot slivnik takrat odločila dva do tedaj zelo uspešna obrtnika / lastnika firm...

aja to je zate malenkost ker sta bila itak samo dva navadna delovna človeka ne pa ena velka persona novinarstva ...

Kakšen bednik ...

:bum:

to se strinjam s tabo ..sam kaj čmo zdej je naredu kar je ..

Mater ste eni ... vampirji ali kaj?

zdej ne vem ali si nam fouš al se bojiš demokratične konkurence ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi de flaj - le zakaj nisi v luft skakal , ko so se nekateri obrtniki prav pri gradnji stadiona znašli zaradi neplačil v brezizhodni situaciji ???

kolikor je meni znano , sta se za enak izhod v sili kot slivnik takrat odločila dva do tedaj zelo uspešna obrtnika / lastnika firm...

aja to je zate malenkost ker sta bila itak samo dva navadna delovna človeka ne pa ena velka persona novinarstva ...

Vsak se na neki točki odloča, ali bo v nek posel šel, ali ne. Tudi tveganja so običajno kar vnaprej znana, le nekateri jih nočejo videti, čeprav gledajo direktno v njih. Se pa fentati zarad iposlov je pa tudi brezveze in luzersko.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In memoriam ustanovitelju SLO Spiegla (žal samo prve tri leta).

(in ne dajajte informacij prostovoljno, da vas kdo ne klepne)

Saj veste, 60 let pa nekaj, poln tošel, mater je to neugodno, kar "naveličal se bom podobe svojega plemena in odšel" (T. šalamun)

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 2009 Saninvest 9.300 € prometa in 350.000€ izgube, v letu 2010 9.500€ prometa in 60.000€ izgube. Jaka firma in jaki podjetnik.

Je pa bil lastnik Hummerja, prestižnih motorjev, hiš za 1,200.000€. Ne vem ali se je težko odreči temu luksuzu.

Al je pa zvedu da ima neozdravljivo bolezen? Ne že vem mediji so ga ubil, pa mafija.

ali je potreba po vračilu denarja postala bolezen? no če je , potem bi se kar strinjal , da je tudi neozdravljiva .. in ja - tisti ki gemblajo so včasih tudi ob glavo...vsakdanje življenje pač ..

Vsak se na neki točki odloča, ali bo v nek posel šel, ali ne. Tudi tveganja so običajno kar vnaprej znana, le nekateri jih nočejo videti, čeprav gledajo direktno v njih. Se pa fentati zarad iposlov je pa tudi brezveze in luzersko.

zoki in kompanija naj bi zelo zmanjšala poslovno tveganje kajne ?! a se je zgodilo ravno obratno - pušiona desetletja za izvajalce ...

verjetno so si sposodili denar od politikov ( bank ki so itak pod njihovim vplivom) in so se znašli v brezizhodnem položaju ko ga niso mogli vrniti ...boljše bi bilo , če bi nafehtali mafijo za finančno injekcijo - bi vsaj sama poskrbela za te nategunske dripce , ki niso izplačali izvedenih del...

zna biti da je pa mogoče kakšna mafija v poduk drugim poskrbela za potnika ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi strani te teme sem napisal, da se bo spletlo nešteto teorij o smrti Slivnika.

tudi na motosvetu se z njimi ne špara.

ali se nobenemu ne zdi nespodobno o tem tako brezvezno špekulirat? ponavljam, meni je bil DS neprebavljiv, a tako pravzaprav neutemeljeno blebetanje o vzrokih njegove smrti ni nikomur v ponos. in kvečjemu sovpada z načinom pisanja, kot ga je prakticiral tudi pokojni in smo mu ga mnogi očitali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi strani te teme sem napisal, da se bo spletlo nešteto teorij o smrti Slivnika.

tudi na motosvetu se z njimi ne špara.

ali se nobenemu ne zdi nespodobno o tem tako brezvezno špekulirat? ponavljam, meni je bil DS neprebavljiv, a tako pravzaprav neutemeljeno blebetanje o vzrokih njegove smrti ni nikomur v ponos. in kvečjemu sovpada z načinom pisanja, kot ga je prakticiral tudi pokojni in smo mu ga mnogi očitali.

človek se vsega hudega navadi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......meni je bil DS neprebavljiv....

Ne bodi tako strog. Je pač imel motor in to je Motosvet.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali se nobenemu ne zdi nespodobno o tem tako brezvezno špekulirat? ponavljam, meni je bil DS neprebavljiv, a tako pravzaprav neutemeljeno blebetanje o vzrokih njegove smrti ni nikomur v ponos. in kvečjemu sovpada z načinom pisanja, kot ga je prakticiral tudi pokojni in smo mu ga mnogi očitali.

So what.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se poknil samo zato, ker sta žlahtnika povezana z nečednimi posli??... zadeva skoraj gotovo ni tako preprosta...

Da bi ga poknil kdo drug?? Ali ni pri nas mnogo več ljudi , ki bi jih kdo prej pospravil zaradi tega, kar so počeli ??

Jaz mislim , da je bil pač nagnjen k suicidu in se mu je v tistem trenutku nabralo preveč vsega ...

RIP, če si bil pošten, če pa si imel maslo na glavi pa Burn in Hell. Peace!

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa si imel maslo na glavi pa Burn in Hell. Peace!

a če je imel pa maslo v ušesih ga pa lahko prej skremirajo? sej to sam tk prašam za motoriste - za druge itak to ne vela ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka čez kakšen mesec se bodo ob omembi njegovega imena pojavljala vprašanja "WTF was DS?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. malo razmišljam... Če se je samo zato, ker je bil v sorodu z onima dvema... brez veze. Saj sorodnikov si ne izbiraš sam.

Če se je zato, ker bi bil vpleten v ono trgovanje... jebiga, pokasiraš zapor in živiš naprej z onim denarjem.

Ali ga je kdo drug ali pa je kaj večjega bilo vmes. Kar se bo še odkrilo. Vsekakor pa se mi samomor zdi nekaj zadnjega, res zadnjega, kar človek naredi. Ko res ne vidi več drugega izhoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom vprašal Oliverja Stone ! eh kurc onje špecijalist za atentate !

mimogrede, za samomor moraš imeti največjo hrabrost !

smrdi, smrdi, smrdi ! kje so račke !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod kakšnim kotom :?

smrtnim kotom :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrtnim kotom :P

..mogoče je mislil to, kje je metek vstopil in kje izstopil. Sam sebe težko počiš od zadaj. Sicer pa,.. stvar stroke je, a ugotovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mogoče je mislil to, kje je metek vstopil in kje izstopil. Sam sebe težko počiš od zadaj. Sicer pa,.. stvar stroke je, a ugotovi.

kakorkoli, nekaterim politikom, pa tudi gospodarstvenikom, dajem DS za vzled...oj, ko bi le ravnali enako...

p.s. z mal sreče se baje da tudi oduzad počit

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!