Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

No ja, roko na srce, z marsikaterim strojem so že obkrožili svet, bodisi R1 al pa vespo...to lih ni neki argument, razen mogoče tega, da za BMW dobiš rezervne dele povsod po svetu. :D edin za Ducati, pa res nism prebral, da bi kdo kje ekstremno potoval...

iii kaj da ne. Opatija, portorož...lulkrat vidu LJ tablco. Tud KR!!!! ne rečt de Kranj Opatija Kranj na 916 ni ekstreman fura.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se že menimo o bmw fahrerjih.

Danes pred vikendom pač skočim po nakup in "kot na pladnju" bmw fahrer, za katerega me sploh čudi, da kupuje v takšni trgovini, saj to nikakor ne spada k znamki. "Neugledna" trgovina, razen ko smo v Jugi v Avstriji kupovali pa je bila ok.

Seveda parkirišče prazno, vendar mora on parkirati v senčki, da mu laka ne pobere. Kompleks, ker ima samo x3 :) res pa je, da ni parkiral na invalidskem prostoru...

210920121293.jpg

210920121294.jpg

210920121295.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer brezveze limas na forum slike BMW avtomobilov, ker vecina motoristov, ki imajo BMW motocikle se vozi v avtomobilih nizkega cenovnega razreda, ker za kaj vec nimajo denarja.

BMW motor (nekaterim tudi misice) so edini statusni simbol, ki ga zal premorejo.

Pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prej sem se vračal domov pa sem dohitel tipa v karavan BMWju 530d,ko sem ga dohitel se je hitro zapeljal na sredino voznih pasov,da se ja ne da mimo :jezen ,no med vožnjo za nji sem dobil občutek, da ga ima krepko pod klobukom (alkohola) :alko:

no čez naselje sem mu dal vetra. :grim

Gdo nebi imel BMW motocikla :? ,jaz bi ga že še sploh da je avtomatik :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi imel BMW? Ker so grdi in brez brez čustev! Motor mora biti lep na pogled( Vsake oči svojega malarja tako da to je čist subjektivno mnenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imil rižev narastek Yamaho V-maxa

1.)bremze prednje in zadnje menjal na vsakih 10K kil

2.) sklopka 1-vič crknila na 40K kil,2-gič na 70K kil

3.)dif.(kotni prenos)crknil na 60 K kil

4.) ca 4X ostal v 3-ji prestavi vsakič demontirat kompl.izpušni sistem,demontirat oljno posodo in šele nato odpret pokrov sklopke demontirak sklopko in zamenjat varovalko vrdno borih 2,5 € dela pa za cel dan!

5.)pri 50K kil. menjal zadnji disk

6.) poraba goriva tudi 13l na 100 Km tankal na AC skoraj na vsaki črpalki

7.) z Vršiča proti Krajnski gori 2Xostal brez zadnje zavore itd.itd.

Ps: sigurno NIKDAR več Japonca !!!!

Bremzer!

Spoštujem tvojo odločitev! V tem primeru, bi se tudi jaz tako odločil. Spomnil pa sem se sledečega dogodka;

Poznam človeka, ki je imel dobrega in zdravega konja, in mu je na lepem crknil. :hmm::? Pa ga je samo jahal........?!? :O:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer brezveze limas na forum slike BMW avtomobilov, ker vecina motoristov, ki imajo BMW motocikle se vozi v avtomobilih nizkega cenovnega razreda, ker za kaj vec nimajo denarja.

BMW motor (nekaterim tudi misice) so edini statusni simbol, ki ga zal premorejo.

Pa brez zamere

ja res, za forda C-max/Vw Golfa VI/Opel Astro... nam pa čisto malo fali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer brezveze limas na forum slike BMW avtomobilov, ker vecina motoristov, ki imajo BMW motocikle se vozi v avtomobilih nizkega cenovnega razreda, ker za kaj vec nimajo denarja.

BMW motor (nekaterim tudi misice) so edini statusni simbol, ki ga zal premorejo.

Pa brez zamere

:lol1: ja tud slepa kura kdaj zrno najde,po lepem opisu mislim ,da leti name in ja vozim avto srednjega cenovnega razreda,ker boljšega za po Lj ne potrebujem vse ostalo so bučke,ker pa je opazit iz posta sovraštvo oz. zaničevanje motoristov ,ki vozijo BMW tud teb ne bi škodilo malo telovadbe,saj zvišuje tvoj obremenjen nizki iQ.

Pa brez zamere -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je moto forum, brez avtov pliiiis.........avto je nujno zlo. Moped je pa podaljšek tiča, ego, čustwa, bejba....šepajoš bi lahko našteval.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake oči imajo svojega "malarja"....

So lepi in manj lepi, pa tudi nevšečni motorji.

Vsak proizvajalec včasih zadane terno, spet drugič udari mimo.

Pa naj bo Japonec,Nemec...so vsi lepi ali pa tudi ne.

R1 mi je zelo všeč, tako, kot Honda CBR, Bmw S 1000RR. Vsi so lepi in vsi dobri, kvalitetni. Tu je po mojem le stvar malenkosti, zakaj se kdo za katerega odloči.

Pri pol ali potovalnem sklopu je podobno.

Honda Goldwing prednjači, a seveda v svojem segmentu, ki v bistvu nima prave konkurence???

Bmw GS, pa je vsesplošno uporaben motor. Nekaterim ni všeč, spet drugim zelo. NE VERJAMEM, da ni kvalitete pri tej znamki. Tradicija je dolga..., znanja veliko...torej...

Večno primerjanje, da je neka znamka slabša, boljša je brezpredmetno.

Sploh pa se mi zdi, da je med motoristi še najmanj opaziti, da je nekdo obremenjen in zvišan zaradi znamke svojega motocikla.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba! Kako brez veze se tlele "kregamo"!

Vsak motor je dober, ki brezhibno funkcionira!! Včasih imaš pač pri nakupu smolo, včasih srečo. Tako to!

Včasih je bil pa vsak dober, ker jih v trgovini še kupiti nisi mogel... ker jih enostavno ni bilo. Če si ga imel, so te pa policaji (pardon - miličniki) preganjali kot bi komu kaj ukradel!

Osebno imam zelo dobre izkušnje z "japanezi", drugi z bavarci itd... Motorji so na splošno dobri. Danes je v največji meri, če že je, problem elektronika, ne mašina! Je pa velika razlika med lastniki!!!

Reden servis, motor zagrej na delovno temperaturo, pol pa gas. Kdor ne verjame, naj gre mal na kakšne dirke, kjer se motorji na ful ožemajo, pa "v glavnem) še nobedega ni razneslo...

Tole k'r t'ko mal, ker imam slučajno cajt............ :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že napisal, bmwja ne bi imel ravno zaradi nekaterih (večine) bmw-jašev...

verjamem, da je boleče govoriti o pokanju okvirjev, raztruskanih superšport agregatih in ostalih vpoklicih in umikih iz prodaje, toda če bi se včasih malce posuli s pepelom bi bili mogoče celo dobra družba.

da pa je na vsako vprašanje odgovor BMW, prosim vas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da pa je na vsako vprašanje odgovor BMW, prosim vas....

Točno to.

Včeraj sem z zelo spoštovanim kolegom malce čvekal in povedal, da sem šel malo skozi 3 države s Hondo VFR 1200 X Crosstourer in da je krasen motor, pa mi je odgovoril samo "Ja, edin škoda, da ni BMW", oz v tem smislu.

No, ja, sej BMW-ji so OK, ampak škoda, da niso Triumphi al pa Ducatiji al pa Harleyji al pa Yamahe al pa Kawasakiji al pa ... (saj vemo, kako gre naprej) :-)

Popravljeno . Popravil JustinBieber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene osebno pri BMWju (tudi avtu) najbolj moti psihološki profil uporabnika(vsaj pri veliki večini).

Pa ne mi zdaj srat da je to zato,ker si ne morem privoščit niti kake zjahane bemve iz pete roke.

Če nekatere stvari dajo pečat uporabiku,zgleda da velja tudi obratno.

Verjamem da je v nasprotju s temo,ampak kak BMW stare šole (100 GS) bi z veseljem postavil v garažni harem.

Je pa tudi res,da sem se odtujil z nekaj znanci,ki so bili za moj okus preveč BMW arijsko militantni.Tak šovinizem je mogoče zaslediti le še pri HOGovcih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHAHAHAHAHA, jaaaaaauuuuuu, zdaj pa se bo nabijalo, dokler stric "ICE" nebo popenil!!! :kva2:

ice ne bo nic popenil, ker je tema kjer bi naj bila in predvsem je tema namensko odprta.

in da, ceprav ga imam, ga po sedanjih izkusnjah ne bi (spet) kupil. pa ne zaradi motorja (ker ko dela, dela zelo fajn) temvec zaradi odnosa prodajalca oz. after sales odnosa do kupca.

se jim sladko jebe. (upravicene) kritike pa marsikateri bmw-dealer ne prenese. kot nekateri lastniki te znamke ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne imeti BMW :hmm: ...mogoče zato, ker velja, da so to motorji za stare ate in snobe. Ziher polovica voznikov BMWjev ne odzdravi (v tujini to ne drži) in se obnašajo, kot bi vozili polne kovčke večvrednostnih kompleksov, serviserji in trgovci se imajo najmanj za možganske kirurge, motorji (razen s1000r) so grdi in pa seveda precenjeni do plafona :BUA: ...se mi ne ljubi več...

upam, da se nisem snob. ce ratam, iskreno upam, da me nekdo nazaj "prizemlji".

kaj ne drzi. ceprav s k-gt nasproti mi vsaj vsak drugi ne odzdravi. ocitno se tudi bmwjasi bojijo, kot hd-trajberji. :evilgrin:

cena je pa spet.......... povprasevanje in ponudba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi imel BMW? Ker so grdi in brez brez čustev! Motor mora biti lep na pogled( Vsake oči svojega malarja tako da to je čist subjektivno mnenje)

ma kaki custva. to imam pri lady. motor mora DELAT, ne pa da ga gledas in glancas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi imel BMW? Ker so grdi in brez brez čustev! Motor mora biti lep na pogled( Vsake oči svojega malarja tako da to je čist subjektivno mnenje)

Bemflni (večina) res niso neki lepotci čeprav so recimo K1300 serija lepi motorji. Zato pa je maska zadnje (tvoje) Yamahe R1 ena najgrših ever.

BMW-eja sem imel in mi je dobro služil. Je predrag in posledično so lastniki zgodba zase. Pač marsikdo težko prizna, da je preplačal industrijski izdelek...ego pa je hudič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-20815-0-08183600-1348431786_thumb.jpgLepota in uporabnost je v garaži vedno v prvem planu. Resnica pa včasih boli.

LP andrej

Popravljeno . Popravil 223223
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepota in uporabnost je v garaži vedno v prvem planu. Resnica pa včasih boli.

LP andrej

Edina lepa stvar v tej garaži bi morda bil kak vroč koledar, če bi visel kje na steni vendar še tega ni. Med tem ali je grši GS ali mala tenerejka pa se nekako ne morem odločiti :grrr

Yamaha R1 NE MORE bit grda! Ti pa jih pokaš... :BUA:

Jah, prejšnji modeli so bili 'specifični', tale je pa naravnost grda s tistimi odprtinami za zrak. No, pa da ne boš jokcal, vas SS fahrerje odkrito občudujem, da se vam da voziti te mučilne naprave...očitno jih imate zelo radi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina lepa stvar v tej garaži bi morda bil kak vroč koledar, če bi visel kje na steni vendar še tega ni. Med tem ali je grši GS ali mala tenerejka pa se nekako ne morem odločiti :grrr

Sploh ni dileme. Oba sta tako grda, da sta kar lepa.

Tenere je nakaj med transformacijo Vojne zvezd (serija Lego kock) in ponaredkom Dakarja, izraža erotično avanturistično privlačnost, GS pa je v svoji Grdobi itak MegaLep in zapeljiv na dolgi rok !

Popravljeno . Popravil 223223
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!