Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kmjet2: HALO!?? Itak da tle velja, da prisotni izvzeti. Čudak. Tis pa ja tanajtabuljš mudel evah...

tle je govora o hipotetićnah ljudah.

veš kaj, jaz sem bil čudak, da sem se steboj peljal na Roglo... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo napisano in ena stvar me ne moti....razen spet psihološkega ocenjevanja oseb ,ki vozijo BMW,zaplankani,naduti,...itd....osebno mislim,da ste sami taki zafrustriranci in tako prikrivate svoje šibko stran in odvračate pozornost od sebe,vse kar pišete oz. žalite je vaše ogledalo.....res ne vem kaj vam ni jasno??

Nč narobe ,da poveste kaj vas moti na motorju,(servisi,nekvaliteta,okvare..)saj zato je ta tema,a ko se začne žalit osebe katere vozijo motor,je pa navaden kretenizem. Sej se najde kakšen kreten na BMW-ju,nekomu morda tudi jaz,sam prav tako se najdejo kreteni na vseh obstoječih znamkah in če bi se ta tema šla o motoristih na BMW-jih bi bil naslov drugačen,a se vam ne zdi?

Scorpions ,midva sva se že srečala in če tako misliš o meni,kljub meni prijetnim dialogom z tabo mi to drugič povej v obraz!!!!!!......ne rabiš zraven trpet,al se motim??

No sami veste kateri ste žaljivi,le tako naprej.........res ste superduper motoristi :glare:

Si videl gori fotografije, kakor parkira bmw fahrer?

To nima nič opraviti s tehniko, ampak s psiho imetnika te znamke, to ni osamljen primer. Zdaj pa ne vem kdo ima kakšen kompleks ali problem, tisti, ki parkiramo na parkiriščih al v dotičnem primeru bmw fahrer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si videl gori fotografije, kakor parkira bmw fahrer?

To nima nič opraviti s tehniko, ampak s psiho imetnika te znamke, to ni osamljen primer. Zdaj pa ne vem kdo ima kakšen kompleks ali problem, tisti, ki parkiramo na parkiriščih al v dotičnem primeru bmw fahrer.

Prov lepo si povedal :yes: to je tema o tehniki(motorju kot takšnem) in ne psihološkem ocenjevanju motorista ,ki ga vozi :dry:

Mogoče bi ti pasala tema Cestno sivo,črno nabijanje ali kaj podobnega,ali pa si odpreš temo z primernim naslovom,v kateri boš lahko ocenjeval,žalil...itd...motoriste ki vozijo osovraženo znamko :P .......nasvet za naslov teme......Snecerjev mali svet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....švabo....kuš name....BMW-nikad a i tada nikada....zakaj??....e o tem bi se pa dalo razpravljat... :klicaj: .na kratko . :klicaj: ..na svetu obstajajo veliko boljši in vzdržljivejši motorji izdelani z veliko bolj kvalitetnimi materjali ,ki so cenovno bolj sprejemljivi nam navadnim smrtnikom,in imajo boljšo razvejano servisno mrežo kot bavarc.

---dokler bo na raznih moto srečanjih slišat od bmw -fahrerjev...KDOR NE VOZI BMW NI MOTORIST.....

---dokler bo servisna mreža tako slaba kot je zdej.....pa ne da je malo serviserjev ampak so povrh še slabi....

---dokler bo potrebno na BMW motorjih skoz po računalniku neki nadgrajevati vsakih par mesecev...kar seveda ni zastonj..

---dokler bo materijal tolk slab da po par tisoč km grejo ležaji na kolesih pa v kardanu...---normalne cestne vožnje ..da se razumemo..

---dokler bo motor kot celota tako mnogo precenjen......kar seveda je res glede na kakovost in izdelavo

je BMW ..šrot..........za seveda samo zaplankane slovencljne oh in sploh super duper firma in motor...

ajd zdej .....lajkajte .....jest grem pa na en :kava:

1. brezvezno posploševanje

2. zanimivo, jaz mam ravno bmw-je zato, ker je podpora daleč najboljša

3. zgleda, da mam srečo, saj meni ne nadgrajujeo nič

4. spet mam čisto srečo ne menjam ležajev, kardonov in podobnega

5. tu se strinjam le v toliko, da so vsi v konkurenci precenjeni (stanejo pa podobno +, - , 1000€)

aja, cca 500.000 km na leto z vsemi BMW-jci v floti.... (nule so prav postavljene ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2, mislim, da si rahlo zasel,.... si pa poln nasvetov, enako kot prodajalci znamke tvojega motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov lepo si povedal :yes: to je tema o tehniki(motorju kot takšnem) in ne psihološkem ocenjevanju motorista ,ki ga vozi :dry:

Mogoče bi ti pasala tema Cestno sivo,črno nabijanje ali kaj podobnega,ali pa si odpreš temo z primernim naslovom,v kateri boš lahko ocenjeval,žalil...itd...motoriste ki vozijo osovraženo znamko :P .......nasvet za naslov teme......Snecerjev mali svet :lol1:

Sam si odprl temo pa ne veš o čem :)

Tema govori zakaj ne imeti bmwja in eden izmed razlogov je tudi ta, da je očitno imetništvo te znamke lahko nevarno za psiho.

Nikjer pa nisem nikogar žalil, to so le dejstva in normalen človek parkira na označen parking, če je invalid na mesto za invalida, v tistem primeru pa bmw fahrer parkira na mestu, kjer lahko zdravi svoje komplekse večvrednosti (kovanec za voziček pa si sposodi, možno tudi to).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telički.

mene ne določa nobena "stvar". sem kakršen sem.

če postavljate ravnilo za človeško osebnost z znamko bmw-ja, s št. prevoženih km, z dolžino falusa... vaš problem.

meni stoji. dnar mam (kopni a je še tam).kupim si kar želim. drkam na stare babe če mi paše. pijem špricer al pa vodo.

za nickom na forumih se skriva gomila slovenčkov s težkim otroštvom ali pa kar tako (da ne bom pameten).

povabite me ne kavo, če ne pa jaz vas. si prav vzamem čas za vsakega, ki drži tisto ravnilo in meri kurce.

nobenega ne bom prepričeval v nasprotno, ne bom se delal da sem kul...

lahko me začnete tepst oz poskušate... kar mislite, da lahko...

življenje je preprosto. ponavadi ga komplicirajo ljudje z omejenimi zmožnostmi (ali finančnimi ali miselnimi).

Uživajte življenje. Vozite se z motorji, fukajte kosmate babe če hočte!

vsak je svoje sreče kovač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telički.

mene ne določa nobena "stvar". sem kakršen sem.

če postavljate ravnilo za človeško osebnost z znamko bmw-ja, s št. prevoženih km, z dolžino falusa... vaš problem.

meni stoji. dnar mam (kopni a je še tam).kupim si kar želim. drkam na stare babe če mi paše. pijem špricer al pa vodo.

za nickom na forumih se skriva gomila slovenčkov s težkim otroštvom ali pa kar tako (da ne bom pameten).

povabite me ne kavo, če ne pa jaz vas. si prav vzamem čas za vsakega, ki drži tisto ravnilo in meri kurce.

nobenega ne bom prepričeval v nasprotno, ne bom se delal da sem kul...

lahko me začnete tepst oz poskušate... kar mislite, da lahko...

življenje je preprosto. ponavadi ga komplicirajo ljudje z omejenimi zmožnostmi (ali finančnimi ali miselnimi).

Uživajte življenje. Vozite se z motorji, fukajte kosmate babe če hočte!

vsak je svoje sreče kovač!

Na endlich...Koncno izpoved pravega BMW fahrerja Oz. Frajerja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primarni razlog?

Očitno je, da nakup bmw-ja drago plačaš s smislom za humor in kljub temu, da moj smisel za humor ni ravno nekaj fenomenalnega, ga še vedno cenim bolj kot en kupček pleha s propelerjem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tema o tehniki(motorju kot takšnem)

Sej se me nič ne tiče in ne briga, ampak mislim, da je naslov teme nerodno izbran. Predlagam, da se spremeni v "Hibe BMW motocikla". Ali pa "BMW motocikli na splošno". Ker vsak ki vidi obsoječi naslov očitno napačno dojame. Piši administratorju pa bo spremenil.

Tolk, da ne bom non-stop gledal te kregarije na vrhu seznama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si odprl temo pa ne veš o čem :)

Tema govori zakaj ne imeti bmwja in eden izmed razlogov je tudi ta, da je očitno imetništvo te znamke lahko nevarno za psiho.

Nikjer pa nisem nikogar žalil, to so le dejstva in normalen človek parkira na označen parking, če je invalid na mesto za invalida, v tistem primeru pa bmw fahrer parkira na mestu, kjer lahko zdravi svoje komplekse večvrednosti (kovanec za voziček pa si sposodi, možno tudi to).

Snecer, men se zdi, da moraš ti malo pozdravit svojo pritlehno zakompleksanost

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se me nič ne tiče in ne briga, ampak mislim, da je naslov teme nerodno izbran. Predlagam, da se spremeni v "Hibe BMW motocikla". Ali pa "BMW motocikli na splošno". Ker vsak ki vidi obsoječi naslov očitno napačno dojame. Piši administratorju pa bo spremenil.

Tolk, da ne bom non-stop gledal te kregarije na vrhu seznama.

Ni govora. tema je tako zavožena in ima tako malo skupnega z motocikli, da bo edina sprememba, ki je bo deležna ta, da roma v Kr neki.

Je pa res, da bi se kar lepemu številu BMW-jašev dalo očitat pomanjkanje bontona, odprtosti duha in goro hohštaplerije. Škoda je le, da niso edini taki med motoristi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. brezvezno posploševanje

2. zanimivo, jaz mam ravno bmw-je zato, ker je podpora daleč najboljša

3. zgleda, da mam srečo, saj meni ne nadgrajujeo nič

4. spet mam čisto srečo ne menjam ležajev, kardonov in podobnega

5. tu se strinjam le v toliko, da so vsi v konkurenci precenjeni (stanejo pa podobno +, - , 1000€)

aja, cca 500.000 km na leto z vsemi BMW-jci v floti.... (nule so prav postavljene ;) )

Hm, to ni niti 1.400 km vsak dan v letu ? Ja, eni pač ne vozite kaj dosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEMA JE U NULO! ...da ne bi kdo sanjal o kakšnem zapiranju... pestro branje ko zjutraj zaženeš računalnik... Se vidi da gre za najbolj množičen - v bistvu "volksmotor"... ker toliko postov na tako temo verjetno ne bi "prinesla" nobena druga znamka... Žolčni izlivi nekaterih pa sploh poživijo...

Naj še jaz probam: TOREJ BMW: Bruham Motorju V Vagino, ki trese, ropota, cuka in rita, in to vse se še dodatno plača... najboljšo servisno mrežo pa seveda mora met, ker očitno nikoli ne veš... Yugo jo je včasih imel tudi... danes jo ima pa VolksGolfWagen...

Okvare? Hja nekaj jih je res... na furah z mano, ponavadi nas gre kam tudi večje število... na enem RTju cinšpula, na drugem RTju enkrat nek čip, čez točno 10000, smo mislili da je spet čip, pa je crknil nek servomotorček gasa... Zanimivo... na nobenem drugem motorju nikoli NIČ takega, da bi "obstalo ali ugašalo".... ups, lažem: na VFRjki enkrat regler oziroma tisto, kar se vedno pri teh mopedih "skuri"...

Upam da sem katerega lastnika zdaj "razkuril"... nekako ne znam biti bolj žaljiv in vulgaren...

Aja, še o lastnikih gre beseda... da probam: .*(zbrisano zaradi žaljenja uporabnikov op.m.)* !... ne.. JUNAKI NAŠEGA ČASA in edini pravi avanturisti... ker si res upajo kam dlje in nikoli točno ne vejo do kam pridejo... aja pozabil... servisna mreža... u bistvu.... križarijo med to mrežo...

Za "BMWjev gnar" bo pa v moji garaži čez čas kak GTR, ali Voyager, ali kake podobne "velike japonske jajce" ki ne rabijo servisne mreže kot BMW, fijat, alfa ali renold :SS

Zdaj z veseljem in vnemo pričakujem nove izlive... da bo kaj brati... in se zabavati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEMA JE U NULO! ...da ne bi kdo sanjal o kakšnem zapiranju... pestro branje ko zjutraj zaženeš računalnik... Se vidi da gre za najbolj množičen - v bistvu "volksmotor"... ker toliko postov na tako temo verjetno ne bi "prinesla" nobena druga znamka... Žolčni izlivi nekaterih pa sploh poživijo...

To ni bila prošnja za odobritev moderatorskega posega, ampak opozorilo.

+ če ne znate tipkat objav brez žaljivk in svojega nestrinjanja ne znate izrazit z vsaj malo stila, predlagam da pred objavo vadite v wordu, napisano pustite odležat čez noč, tekst naslednji dan pošljete s tipko delete v pozabo in nikoli več ne napišete ničesar. tudi SMS-ja ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vse tole berem me je že kar strah, da mi kaj crne na bajeriše mašine :unsure:

Še dobr, da ga tolk ne vozim, da ni tolk servisov. haha

Aja, v soboto, 13. oktobra imamo Bmwjaši dobrodelni shod na katerem bomo delili Honde, Yamahe...

Jebi ga, za rajo mora bit neki :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, en cukrčk sm najdu u tej awsome temi.

Mitja je po pravici povedal zakaj je GS tannartarbolš!

Poleg izjemnih off road zmoglivosti. poudarja tudi praktično in zvito narv (predvsem prvih) lastnikov, ki male mestne prepreke hitro uženejo v kozji rog, in na njih celo uživajo!!!

lahko se vozim čez pločnike v mestu, zelenice,

To čudo tehnike ima še eno odločilno prednost! Lastnost ki je konkurenca ne more skopirat, ne glede na to kako se trudi. Čisti presežek nemškega inžiniringa!

Prednost mojega motorja je v tem, da lahko med vožnjo držiš glavo naravnost, ni je potrebno dvigati gor, da vidi na cesto. Manj boli vrat.

BMW GS je EDINI motor ki vam ZRAVNA CESTO. Nič več gledanja v ovinek, in nadležnih bolečin v vratu! smer vožnje je naravnost!!!

to pa še ni vse!!!

Mitja do potankosti obvlada tudi statistiko, in jo svoji potrebi prilagodi bolje kot naši ministri. Žal Mitja ne vzame v zakup, da je BMW v 60 letih naredil manj motorjev kot Honda v šestih mesecih. Verjamem tudi, da v statistiko ni vključen s1000rr....pregovorno hud stroj. Verjetno edina SS raketa, ki so jih lastniki razbili manj kot jih je je zaribalo. Najbolj iskan nadomestni del je cela mašina.

BMW je edina znamka česarkoli v prometu, kjer je 98% vseh motorjev, ki so jih naredili v zadnjih 60 letih še vedno voznih.

Ja, lastniki BMWjev so patriciji, ki jim plebs na rižoti ali pašti zavida šnicle, ravno cesto in vožnjo po pločnikih.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!