Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sam ta na sliki se pa nč ne kvari, anede :D

tudi tvoj se ne bi, čeb samo prah z njega brisal, je pa načeloma tak, na cestah je še videt veliko starih Bmw motorjev, kar za japončke glih ni praksa, le kje so pokopani :kva2:, mora bit kr vlki britof :grim

Popravljeno . Popravil duce749
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimate pojma,to je karikatura modelčka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej no dej. 8 minut pa pol gledat, da na koncu vidiš, da je bil ta zadnji tam. :doze: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, fotelj na servisu se ne da primerjati z nobenim motornim kolesom...

fino Sneči, da si si na servis pripeljal fotelj, ko čakaš, da ti pošravfajo moped, baje majo vlko dela in stati bi bilo nemogoče, dobr skrbiš zase, pohvalno :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi bmwji so pa res same tezave

Sem sel danes k trgovcu, mate novega RT ja, pa pravi mamo enega, pa je prodan, kok pa stane, pa pravi 21 čukov, pa se ga ne da letos dobit, vse prodano...

Ok, prasam mate GS Adventure, pa prav mamo tegale, pa ga peljemo v Dutovlje, je prodan, OK, pa bi naslednjega ko ga dobite; on pa v redu, pridite v 2015, proti koncu leta!

Pa se gledam osnovna cena 17k, dodas radijo, gps pa predalcek za bomboncke pa je se 5 k; pri katerem japoncku se lahko tako hitro znebis viska dnarja? Ga ni! Tam lahko od dodatne opreme izberes le jopic, da lahko trikotnik postavis ko ti crkne.

Vidite, to je nemska roba, nemska kvaliteta,, nemska cena, sam nehajte sikat, kako je BMW za k.... Ko boste na Japoncke cakali eno leto bodo morda, morda, tako vozni, tako dobri, z duso in imidzem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidite, to je nemska roba, nemska kvaliteta,, nemska cena, sam nehajte sikat, kako je BMW za k.... Ko boste na Japoncke cakali eno leto bodo morda, morda, tako vozni, tako dobri, z duso in imidzem...

 

To zato ker za bemfla rabjo tolk velik časa, da vsaj približno vozen motor skup spravjo, preden ga lahko dajo v prodajo :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povpraševanje večje od ponudbe, zato se nove modele vedno čaka.

Drug problem je, da je slovenski trg premajhen in smo prikrajšani za kvote, koliko distributerji lahko dobijo.

Če bi npr, kupci naročili novembra lani, bi sigurno dobili v pravem času, tako se pa vsi spomnijo spomladi, ko je za to sezono že prepozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi bmwji so pa res same tezave

Sem sel danes k trgovcu, mate novega RT ja, pa pravi mamo enega, pa je prodan, kok pa stane, pa pravi 21 čukov, pa se ga ne da letos dobit, vse prodano...

Ok, prasam mate GS Adventure, pa prav mamo tegale, pa ga peljemo v Dutovlje, je prodan, OK, pa bi naslednjega ko ga dobite; on pa v redu, pridite v 2015, proti koncu leta!

Pa se gledam osnovna cena 17k, dodas radijo, gps pa predalcek za bomboncke pa je se 5 k; pri katerem japoncku se lahko tako hitro znebis viska dnarja? Ga ni! Tam lahko od dodatne opreme izberes le jopic, da lahko trikotnik postavis ko ti crkne.

Vidite, to je nemska roba, nemska kvaliteta,, nemska cena, sam nehajte sikat, kako je BMW za k.... Ko boste na Japoncke cakali eno leto bodo morda, morda, tako vozni, tako dobri, z duso in imidzem...

 

:slap:

 

A ti zdej hočeš povedat da je bmfl dobr zato, k ga je treba čakat leto in pol, ter se po hitrem postopku lahko znebiš viška dnarja???? :slap:

 

....res ste fenomoeni..... ko vam zmanjka vseh izgovorov zakaj je super duper najboljši, začnete pa neumnosti kvasit.....

 

da ne bo pomote, ne pljuvam po BMWju (tudi sam jih spremljam in ko bo kaka dobra ponudba, ga bom vzel). sam takle post je pa brca v temo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi bmwji so pa res same tezave

Sem sel danes k trgovcu, mate novega RT ja, pa pravi mamo enega, pa je prodan, kok pa stane, pa pravi 21 čukov, pa se ga ne da letos dobit, vse prodano...

Ok, prasam mate GS Adventure, pa prav mamo tegale, pa ga peljemo v Dutovlje, je prodan, OK, pa bi naslednjega ko ga dobite; on pa v redu, pridite v 2015, proti koncu leta!

Pa se gledam osnovna cena 17k, dodas radijo, gps pa predalcek za bomboncke pa je se 5 k; pri katerem japoncku se lahko tako hitro znebis viska dnarja? Ga ni! Tam lahko od dodatne opreme izberes le jopic, da lahko trikotnik postavis ko ti crkne.

Vidite, to je nemska roba, nemska kvaliteta,, nemska cena, sam nehajte sikat, kako je BMW za k.... Ko boste na Japoncke cakali eno leto bodo morda, morda, tako vozni, tako dobri, z duso in imidzem...

 

To je slabost, da moraš čakat na polizdelek kot v starih časih na stoenke.

 

Pri japanerju greš v trgovino in se pripelješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si za primerjavo zamisliš grdo in lepo žensko. Lepa ima vedno dovolj ponudb in je redko brez fanta, grda je pa ponavadi vedno na voljo.

Poleg tega je grda ponavadi cenejša in zadovoljna z burekom in jogurtom, lepo je pa treba peljati v bolj nobel lokal.

Skratka, če ne moreš čakati, oziroma se nisi pripravljen potruditi, nimaš dovolj denarja ali si z malim zadovoljen, si izberi grdo. Tečna bo z leti tako ali tako vsaka. Je pa to laže prenašati pri lepi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre skupaj tvoj primerjava, saj bmw je izrazito grd.

 

Primerjava bi bila, da na grdo čakaš, dokler lepotne operacije (servisi, vpoklici) niso opravljene, pol se je pa tudi ne moreš dotakniti, da ne razpade.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si za primerjavo zamisliš grdo in lepo žensko. Lepa ima vedno dovolj ponudb in je redko brez fanta, grda je pa ponavadi vedno na voljo.

Poleg tega je grda ponavadi cenejša in zadovoljna z burekom in jogurtom, lepo je pa treba peljati v bolj nobel lokal.

Skratka, če ne moreš čakati, oziroma se nisi pripravljen potruditi, nimaš dovolj denarja ali si z malim zadovoljen, si izberi grdo. Tečna bo z leti tako ali tako vsaka. Je pa to laže prenašati pri lepi.

 

:lol1:  :lol1:

 

Skor tko, k da bi šel k prodajalkam ljubezni in bi ti ena rekla, da je na njo potrebno čakati leto in pol.... in ti čakaš, na koncu pa dobiš prst v rito pa himno žvižgat..... in bmflarji bi bli vsi veseli :lol1:

 

motolover, tudi bmw naredi grd polizdelek, katerega čakaš po leto in pol (sodeč po vaših besedah, jaz nimam izkušenj s tem)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:

 

Skor tko, k da bi šel k prodajalkam ljubezni in bi ti ena rekla, da je na njo potrebno čakati leto in pol.... in ti čakaš, na koncu pa dobiš prst v rito pa himno žvižgat..... in bmflarji bi bli vsi veseli :lol1:

 

motolover, tudi bmw naredi grd polizdelek, katerega čakaš po leto in pol (sodeč po vaših besedah, jaz nimam izkušenj s tem)....

ko boš imel, ne boš več vozil japončka, ko človek proba kaj boljšega, se težko vrne na slabše :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si za primerjavo zamisliš grdo in lepo žensko. Lepa ima vedno dovolj ponudb in je redko brez fanta, grda je pa ponavadi vedno na voljo.

Poleg tega je grda ponavadi cenejša in zadovoljna z burekom in jogurtom, lepo je pa treba peljati v bolj nobel lokal.

Skratka, če ne moreš čakati, oziroma se nisi pripravljen potruditi, nimaš dovolj denarja ali si z malim zadovoljen, si izberi grdo. Tečna bo z leti tako ali tako vsaka. Je pa to laže prenašati pri lepi.

 

:OK:  :OK:  :OK:

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si za primerjavo zamisliš grdo in lepo žensko. Lepa ima vedno dovolj ponudb in je redko brez fanta, grda je pa ponavadi vedno na voljo.

Poleg tega je grda ponavadi cenejša in zadovoljna z burekom in jogurtom, lepo je pa treba peljati v bolj nobel lokal.

Skratka, če ne moreš čakati, oziroma se nisi pripravljen potruditi, nimaš dovolj denarja ali si z malim zadovoljen, si izberi grdo. Tečna bo z leti tako ali tako vsaka. Je pa to laže prenašati pri lepi.

se prav tak se ti tolažiš, kr ti baba ne da in jo čakaš pol leta? :D

 

sicer pa avtonet je poln bmwjev...sam šolde pa kupit, kdor hoče met...jst ga naum. Bi pa rad enga SX rablenga al pa Versisa1000, pa ga niiii :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom se je izvajala neke vrste anketa, kako smo zadovoljni z našimi Yamahami in Hondami. Naj bi pripisali naše želje, pripombe, zahteve, ... Pa smo vsi napisali, da je BMW najboljši. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!