Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Oporoka je že sestavljena nemoreš več nanjo vplivat. A zdej si že prešaltal iz kardana na menjalnik - tudi menjalnik imam v rezervi, če bo kaj pokal,bi ti ga slikal pa se mi neda je konzerviran in zavit !

 

Ti to resno?

 

Da imaš menjalnik in kardan doma v rezervi? pa ni to malo smešno, če tako prisegaš na nepokvarljivost.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to resno?

 

Da imaš menjalnik in kardan doma v rezervi? pa ni to malo smešno, če tako prisegaš na nepokvarljivost.

Moram ti razložit, da boš razumel. Kupil sem od kolega podrsanega s strani letnik 2007, ga razstavil  mašino - zamenjal za razbito z doplačilom in to enem MS-etovcu vse ostalo kar je uporabno imam v rezervi do danes še popolnoma nič potrebova razen obeh platišč z novimi pnevmatikami,ki že čakajo prvo dalšo turo,da jih namontiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolažba  :grim

 

jez se prow nc nimam kej tolazt. Ker motoriranje dojemam bol kot dozivetje, kljuse samo po sebi ni ultra pomembno. Moment k je blo meni na motorju najleps, sm vozu gpz900r. Z nobeno zadevo mi verjetno ne bo vec nikol tako lepo kot na tankerju brez zlajfou, z zadnjo gumo siroko 130.

 

Ne morjo pa nemorjo prebolt,da je BMW boljši.........Ta z AT mi je zanimiva,že večkrat sem vprašal koliko tehta ta grdosija pa se je končalo,toliko o AT .In če ob bok parkiraš evropejca KTM990ADV in Afriko TWin ni potrebno dolgo primerjanj,da ugotoviš kateri je boljši in kvalitetnejši zan teren in cesto,pa da ne bi še o kg kakšno rekli :grim

Če bi zraven primerjal še navadno gsko pa Afriko Twin je naravnost smešno,samo GS treba primerno obut pa je ,prav tako je lažji ,varčnejši in veliko pred AT po komponentah.....itd ,itd.........

Cartman a veš kdaj je bila prva GS-ka narejena ko že omenjaš leto 1989 za AT...... :kva1:

 

Je pa res ,da če daš psihota na GS al KTM je hitr kakšna železna ograja odveč :P :lol:

 

Ne me narobe zastopt. Africa je brezupno out of date. Takrat pa je bla state of art. In njen V2, vozne lastnosti in zanesljivost, klaso nad konkurenco. Africa je nardila drrmrr med nakedi in ratala THE potovalni motor. To kar je danes GS, je bla africa 20 let nazaj. Merilo.

 

Nekdaj je bilo tako, da so japonci kopirali evropske avte, jih izboljšali in jih uspešno prodajali (oz. jih prodajajo). Ja, včasih so japonci bili za evropejci, zdaj pa več ne.

 

Sedaj je tako, da je BMW uspešno kopiral japonski superšportni motocikel, ga izboljšal in ga tudi uspešno prodaja. Ja, včasih je BMW imel nekatere motorje slabše od japoncev, sedaj pa več ne.

Ce se z mazde cx7 presedes u Volvo xc90 se mi se zmer zdi, da so EU auti bol dodelani. Enako se pocutim med civicom in golfom, focusom.... Je pa to cist subjektivno. jaz bi mel Subaruja.

sicer pa ste se spet zakajlali u par omenjenih modelov. Izpostavit sem tel koncept. Ko sm prvic videl Hondino serijo NC mi je uzelo sapo. Ne ker bi melo 200 konj, stalo 20 kek, in melo hupifrudi karbonski okvir. Ker spreminja pogled na motor. Ker motoriranje spet ponuja siroki publiki. Motorjem vraca pragmaticnost in uporabnost. Odjebali so egocentricno ekskluzivo in jo zamenjali za dostopno zabavo. od evropejcev med pubertetniki novacita samo ktm in aprilia, ki pa solidnaga motorcka za izpitno kategorijo a2 nimata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmflarji smo včeraj razvajali svoje lepše polovice in jih nažigali :pos:,Kawasakarji pa tuki nažigali po tipkovnici :P:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če je zate shit da daš ženi malo pozornosti več kot ponavad in jo s tem razveseliš in ji izvabiš nasmeh na usta je pač to tako kot je z japonskimi motorji,se sicer voziš sam vse je plastično brez občutkov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopija ali ne - dejstvo je, da je BMW s tem motorjem vsem (ne samo japoncem) dal vetra.

 

Po "relevantnih" MCN testih BMW S 1000 RR pomete z japonsko konkurenco na testih evropskih motociklov pa zmaga Aprilia RSV 4  :OK:

 

 

 

A glej ga ti zlomka, Yamaha R1 pa pri istih ocenjevalcih MCN-ja premaga Aprilio RSV4  :wacko:

 

 

Iz tega sledi, da zmaga Yamaha.   :hooray:

 

p.s. nauk zgodbe: MCN ni biblija znanosti in objektivnosti, zmagovalci pa so itak vsi, ker pomeni, da je še vedno dovolj časa in denarja za uživanje in prerekanje kateri je boljši ...  (najlepša pa je rdeča Yamaha :P )

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti Yamahar ne smet tuki s temi polizdelki :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti Yamahar ne smet tuki s temi polizdelki :P

 

Se ti ne zamerim. Navajen na polizdelke, pole pa vse vidiš kot polizdelek ...  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmflarji smo včeraj razvajali svoje lepše polovice in jih nažigali :pos:,Kawasakarji pa tuki nažigali po tipkovnici :P:lol1:

kako veš da sm jo po tipkovnici nažgal??

 

 

Ha??bbdbjmypn čklbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb..............................................................j..........................................jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.........................................................................

 

 

u spet jo bom :P

Saj maš še v marcu 3 praznike, 8., 12. in 25.

 

Valentinovo pa se sicer ne praznuje z ženo  :grrr ampak z ljubico.

Sam res, js sm moji ninđici rožco kupu, pa na sprehod pelu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Poleg tega, da je objektivno grd :) je pa bmw in to bo ateje vleklo v trgovine in v leasing.

V financiranje, Snecer, v financiranje. Bemflaši ne jemljejo lizingov, fafingov in pufov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci nisem vedu da si usposobljen tudi za nasvete o odnosih..........ti si res Caaaar :OK:

 

P.S. srečna tista ,ki te je zgrešila :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bmflarji in ostali evropejčki so gor prišli brez problemov ,le japončki so tok žalost gledali svoje plastične sintisajzerje,ja blo je na koncu solz :cry:

Sam mora to biti kar strošek,ko kam greste pa morate imeti toliko logistike in podpore zraven.....prikolica,avto...itd...Ja Snecer je že prov pol da malo cenejši motor kupiš da ti ostane za podporo in ostale stroške s tem povezano :P

 

https://lh6.googleusercontent.com/-nG8yCI-VFnY/UwBg1Grme3I/AAAAAAAAF0U/gDWXMh_0KPk/w737-h553-no/DSC05299.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bmflarji in ostali evropejčki so gor prišli brez problemov ,le japončki so tok žalost gledali svoje plastične sintisajzerje,ja blo je na koncu solz :cry:

Sam mora to biti kar strošek,ko kam greste pa morate imeti toliko logistike in podpore zraven.....prikolica,avto...itd...Ja Snecer je že prov pol da malo cenejši motor kupiš da ti ostane za podporo in ostale stroške s tem povezano :P

 

https://lh6.googleusercontent.com/-nG8yCI-VFnY/UwBg1Grme3I/AAAAAAAAF0U/gDWXMh_0KPk/w737-h553-no/DSC05299.JPG

 

Kmet ni res!! :P

 

Tudi krava od GS-a se je pobirala in nakladala na prikolico  :jezik:

 

 

ps. slikca pa je  :lol1:  :lol1:   :hooray:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!