Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sneci, ne daj se! To so njihovi zadnji krči, obupni poiskusi.

Navijamo zate! :OK::yea1:

Resnica mora zmagat!!!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Jakob,prosim da se vzdržiš resnih komentarjev in greš v temo kako prenehat pušit :lol1:tam te mogoče hipnotezerji sprostijo do te mere ,da boš tud ti vedel za kaj gre :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem Versysom ne bodo ujel tud BT Tomosa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem Versysom ne bodo ujel tud BT Tomosa :lol1:

ja pa bojo, sm vidu zadnjič so jih nametal ene 100komadov na cesto, so BMwji tok padali po tleh  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimske radosti v garaži...

 

 

Drugje pač napišejo in ne skrivajo, Slovenija pa je pač posebna tudi glede tega.

 naj ga kdaj pa kdaj odpelje na servis, ker se iz napisanega vidi, da je totalni kreten

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo papež, biblija zate.

 

bmwmotorcyclebatterycare.jpg

 

:kva1: Najlepša hvala dr. Snecer.

 

Si se žal trudil po nepotrebnem.

 

Nimam nikakršnih težav z elektriko na mojem mopedu. Jih nisem imel ne na Laverdi, jih nisem imel ne na Apriliji in jih nimam tudi ne na BMW-ju.

 

A veš, eni poskrbimo za vitalne dele, medtem ko eni "drkate z dodatno opremo". :kva1:

 

Meni moj - po tvojem polizdelek - ustreza natančno in točno tak, kot je iz fabrike pripeljal.

 

Ni razloga za kar koli dodatnega gor metat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2001 sem kupil eno leto staro Pan Evropo s 1.500km. Možakar jo je imel v lopi za gostilno, na mrazu in seveda priklopljen akumulator, ki je zaradi neuporabe od vsega hudega izdihnil.

Če bi šlo za BMW, bi takoj vedel (po objavah certificiranih strokovnjakov MS sodeč), da je kriv proizvajalec. Ker je motor naredila Honda, sem pač sklepal, da je kriv lastnik.

Kupil sem nov akumulator (strašen strošek 50 Evrov) in motor uporabljal naslednje 4 leta brez problema.

Nauk zgodbe: ga ni, ker to ni bil BMW.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2001 sem kupil eno leto staro Pan Evropo s 1.500km. Možakar jo je imel v lopi za gostilno, na mrazu in seveda priklopljen akumulator, ki je zaradi neuporabe od vsega hudega izdihnil.

Če bi šlo za BMW, bi takoj vedel (po objavah certificiranih strokovnjakov MS sodeč), da je kriv proizvajalec. Ker je motor naredila Honda, sem pač sklepal, da je kriv lastnik.

Kupil sem nov akumulator (strašen strošek 50 Evrov) in motor uporabljal naslednje 4 leta brez problema.

Nauk zgodbe: ga ni, ker to ni bil BMW.

 

V resnici je kriv BMW ... sosed (bemflar) mu je namrec na skrivaj ukradel dober akumulator in mu podatknil bemflovskega :D ... evo to je resnica :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je mal čudno da tega Snecer kot expert ne ve :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je mal čudno da tega Snecer kot expert ne ve :kva1:

 

Ve, ve, ..................... sam blefira.................... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simp ni vedno najbolje :grrr...........na luno tud niso smpl pršli :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini s katerim so bili problemi z vžiganjem na mamutih letos je bil bmf .. vžigal se s pomočjo - ne morš belivat sam v sili tud hudič žre muhe ki žrejo drek -  aprilie !!! moj 33 let star gnu je pa palil brez problema kot se za hladno okolje spodobi - 3-ji ali 4-ti kick...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini s katerim so bili problemi z vžiganjem na mamutih letos je bil bmf .. vžigal se s pomočjo - ne morš belivat sam v sili tud hudič žre muhe ki žrejo drek -  aprilie !!! moj 33 let star gnu je pa palil brez problema kot se za hladno okolje spodobi - 3-ji ali 4-ti kick...

 

Kmet2 pravi, da so to samo govorice, da mora biti vsaj fotka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 pravi, da so to samo govorice, da mora biti vsaj fotka.

 

nisem fotkal ... tri priče zaležejo več kot fotka , ki je lahko - tako pravite - falsificirana ...  drugače si pa sigurno že kje videl  ...

pa malce imam dosti vas , ki se skozi nekaj na druge zgovarjate ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa en naiven fant,sej si tud prvemu prodajalcu vrjel da je Versys najboljši :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa en naiven fant,sej si tud prvemu prodajalcu vrjel da je Versys najboljši :grim

 

er6 je bil tako kupljen, prodajalka je bila, da boš pomirjen :)

Nakup versysa - menjava je bila plod večletne študije in ekonomske upravičenosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!