Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

er6 je bil tako kupljen, prodajalka je bila, da boš pomirjen :)

Nakup versysa - menjava je bila plod večletne študije in ekonomske upravičenosti.

normalno, sej si kupu babji motor :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj si pobrisal.

 

Kaj GSka ima jermen za alternator? 

Jaaaaa in to senkvenčni se menja na 40K kil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polizia Locale je komunalni redarji ;)

 

Prvo se počisti po invalidskih parkingih.

 

 

Jaaaaa in to senkvenčni se menja na 40K kil.

 

Ja kaj ne poveš glede jermena...kdo bi si mislil, no logično glede na zastareli bokser, da drugače očitno ne gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo se počisti po invalidskih parkingih.

 

 

 

Ja kaj ne poveš glede jermena...kdo bi si mislil, no logično glede na zastareli bokser, da drugače očitno ne gre :)

Ja maš prav,samo v tem,da ima jermen je "velika" prednost, ker ima zunanji alternator ca 500W in ne nekakšno izmenično polnenje podvrženo stalnim okvaram enkrat navitje enkrat regle itd.

Ps: moj nima jermena! čeprav ima skoraj enak alternator zunaj montiran !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo se počisti po invalidskih parkingih.

 

 

 

Ja kaj ne poveš glede jermena...kdo bi si mislil, no logično glede na zastareli bokser, da drugače očitno ne gre :)

ta zastareli boxer pije manj kot tvoj ta nov, čeprav je boxer duplo večji, toliko o zastarelosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ga na prikolci pelješ na servis :grim

 

Da si ne bosta kaj naredila :)

 

Čez 4,6l/100km ga še nisem spravil. Cruise mode je pa kot sem napisal. Pa je agregat vse prej kot najnovejši, od leta 2006 praktično brez sprememb, če ne gledamo bistveno starejše zasnove.

 

Ni pa muzejski primerek kot nesrečni bmw z zunanjim alternatorjem na jermen. Verjetno, da se kar obesiš z njim, ko odfrči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj olja ne pije, benza pa 3,8l/100 km

Z 6-to na letališču brez vetra in pri konstantni hitrosti  80 Km/h !

Bolje da porabo neomenjaš, kajti po porabi lahko vsak ugotovi kako :bike: voziš  ! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Sayo ........................ a ti veš kolk lopat in krampov sem že zlomu ................................ ker sem jih fouš uporabljal! :smoke:

Jaz ti ne morem pomagat, če ti ni starATA povedu da je treba štile saj dan prej NAMOČIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 6-to na letališču brez vetra in pri konstantni hitrosti  80 Km/h !

Bolje da porabo neomenjaš, kajti po porabi lahko vsak ugotovi kako :bike: voziš  ! :BUA:

 

Lepo, brez velikega onesnaževanja, vedno na cilju, nenevarno za srce in krvni obtok, brez kofeina in nikotina pa še material ne trpi.

Sami plusi ti rečem.

 

Se mi pa zdi skoraj neverjetno, da bi mi tu kdo svetoval, naj zavestno kršim predpise. To bi bilo zrelo za pregled pri psihiatru glede samomorilskih in ubijalskih nagnjenj. Na cesti nisi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesrečni bmw z zunanjim alternatorjem na jermen. Verjetno, da se kar obesiš z njim, ko odfrči.

sm šel jeseni po kolega s prikolco v Italio iskat in vzrok okvare Honde je bil ta, ker ni imela takega alternatorja in jermena kot boxer, vpraš me, če bo kdaj še kupil Hondo :grrr , no sej to sploh ni važno, glavno da si ti zadovoljen s svojim mopedom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tista zgodba na MS, ko so jim dokumente sunili in cel kup nevšečnosti zaradi malomarnosti.

 

Sintetiko bi not nalil pa bi mu hladila alternator in bi bil mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tista zgodba na MS, ko so jim dokumente sunili in cel kup nevšečnosti zaradi malomarnosti.

 

Sintetiko bi not nalil pa bi mu hladila alternator in bi bil mir.

Sintetika ni za pusije ! sntetika je za vozit v obrate Sneči ! ! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tista zgodba na MS, ko so jim dokumente sunili in cel kup nevšečnosti zaradi malomarnosti.

 

Sintetiko bi not nalil pa bi mu hladila alternator in bi bil mir.

ni vse tako enostavno, ker če bi bilo, ne bi Honda obstala, hahaha, drgač pa nito ta zgodba, jih je pa s Hondo veliko, v dostih primerih sm jest reševal zadeve, tak da mit o nepokvarljivih rižijih je pr men zdavnaj pokopan, pa tu ni sam Honda, da ne bo pomote :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šel jeseni po kolega s prikolco v Italio iskat in vzrok okvare Honde je bil ta, ker ni imela takega alternatorja in jermena kot boxer, vpraš me, če bo kdaj še kupil Hondo :grrr , no sej to sploh ni važno, glavno da si ti zadovoljen s svojim mopedom :OK:

ko bom videl takšen video s tankom, ti bom verjel ja :)

http://www.youtube.com/watch?v=pKu1vKQcwXA

gs-ka je pri teh km že zdavnaj v preši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

400kkm :notworthy:videl sem že par BMW  po 200kkm! Kaj pa je na tej Varaderci še od prvotne Varadere ostal,sej mogoče pove sam so mi crknili zvočniki,sm jih mel od BMW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da nisi šolan :)

pri 400.000 kupiš BMW-ja na kramarju pri crnih...za aluminium heheh

deutsche sprache schwere sprache

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pitanje z žlico nas nauči le,kakšne oblike je žlica :grim(E.M.Forster)

 

P.S.vidim,da vidiš slabo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu pi... zdaj mi je pa ratal jasn!! Torej letos na koncu sezone kupim enga Kawasakija (al pa Yamaho, Hondo, Suzukija, ... da ne bo kdo surle vleku), vzamem akku iz BMW-a ven in ga prestavim v dotični motor in spomladi nazaj v Bmfo in bo kresnu iz prve ...., ne pa neki ohranjevalnik akumulatorjev pa taki gadgeti, rešitev prezimovanja akku je končno rešena !!!!  :headbang:  :headbang:  :headbang:

Jaz pa že nekaj časa nisem bil v garaži, sploh ne vem kako močan je še akumulator... Sem razmišljl že pred zimo, da kupim ohranjevalnik akuja, pa sem kar odlašal.. Ko tole berem, a mi lahko kdo svetuje, katerega Kawasakija naj kupim, namesto ohranjevalca? Najbrž zavzame več prostora kot kakšen Ctek, je pa najbrž cenej, al se motim? Pa še to - a mora biti Kawasaki od prvega lastnika?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!