Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

zdaj se bo pa našel eden bistrooki in bo spodbijal to z izjavo, da so bili anketiranci sami bmwejaši :blush: , ne bo se pa vprašal, zakaj je tako in kako je to možno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj se bo pa našel eden bistrooki in bo spodbijal to z izjavo, da so bili anketiranci sami bmwejaši :blush: , ne bo se pa vprašal, zakaj je tako in kako je to možno :grim

Ne niso bili. Le ADAC je predhodno rezultate "preveril" :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj se bo pa našel eden bistrooki in bo spodbijal to z izjavo, da so bili anketiranci sami bmwejaši :blush: , ne bo se pa vprašal, zakaj je tako in kako je to možno :grim

 

MS je dejansko BMW forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MS je dejansko BMW forum.

še dobro, da lahko sploh pljuvamo po BMflih  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehal so delat avione ker so se profesionalno hoteli posvetiti enemu proizvodu in tega delat res dobro!!!Ko kupiš BMW maš dve izbiri,al dober avto ali dober motor.

Ko kupiš Kawasaki nikol ne veš kaj si kupil,al žago al kosilnico al faracajh :Pvse je plastično in na pogled isto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehal so delat avione ker so se profesionalno hoteli posvetiti enemu proizvodu in tega delat res dobro!!!Ko kupiš BMW maš dve izbiri,al dober avto ali dober motor.

Ko kupiš Kawasaki nikol ne veš kaj si kupil,al žago al kosilnico al faracajh :Pvse je plastično in na pogled isto :P

Sam res, maš prav. Oni so tak samokritični, da so nehal delat avione.

Še mal pa bodo tut mopede :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kardanar je danes sprišel domov. Na moje presenečenje sem ugotovil, da ima kot sekundarni pogon verigo. Povprašal sem strokovnjake iz tabora Kwak in Yam in vsi se enoglasno strinjajo, da bo zato več na servisu, kot na cesti. Poleg tega bo potrebno veliko denarnega vlaganja, da ga spravijo v red in na ta polizdelek namontirajo kardan, kot je prvotno mišljeno. Očitno res preveč hitijo in ko jim zmanjka kardanov, enostavno na motor namontirajo verigo.

Pa na tanku ima en čuden napis HP4, to najbrž pomeni hrana in pijača za štiri? Zraven nisem dobil nobenih bonov za klobase, zelje in pir. Sam šparajo te Bavarci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da jih je preveč DOL PADL

 

Moj kardanar je danes sprišel domov. Na moje presenečenje sem ugotovil, da ima kot sekundarni pogon verigo. Povprašal sem strokovnjake iz tabora Kwak in Yam in vsi se enoglasno strinjajo, da bo zato več na servisu, kot na cesti. Poleg tega bo potrebno veliko denarnega vlaganja, da ga spravijo v red in na ta polizdelek namontirajo kardan, kot je prvotno mišljeno. Očitno res preveč hitijo in ko jim zmanjka kardanov, enostavno na motor namontirajo verigo.

Pa na tanku ima en čuden napis HP4, to najbrž pomeni hrana in pijača za štiri? Zraven nisem dobil nobenih bonov za klobase, zelje in pir. Sam šparajo te Bavarci.

To so ti sigurno eno japonsko kopijo poturili, dej rajš mal bol poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kardanar je danes sprišel domov. Na moje presenečenje sem ugotovil, da ima kot sekundarni pogon verigo. Povprašal sem strokovnjake iz tabora Kwak in Yam in vsi se enoglasno strinjajo, da bo zato več na servisu, kot na cesti. Poleg tega bo potrebno veliko denarnega vlaganja, da ga spravijo v red in na ta polizdelek namontirajo kardan, kot je prvotno mišljeno. Očitno res preveč hitijo in ko jim zmanjka kardanov, enostavno na motor namontirajo verigo.

Pa na tanku ima en čuden napis HP4, to najbrž pomeni hrana in pijača za štiri? Zraven nisem dobil nobenih bonov za klobase, zelje in pir. Sam šparajo te Bavarci.

 

a si se v bistvu hotu samo mal pohvalt de mas bemfla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam vas je spomnu ,da mate jajca od motorja :P :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam vas je spomnu ,da mate jajca od motorja :P :lol:

Zase se brigi, pomarančar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se v bistvu hotu samo mal pohvalt de mas bemfla :)

Enega imam že 4 leta, ta je drugi. Sem nabavil enega za rezervo, ker kot sem izvedel v tej temi, prvi ne bo več dolgo brez celotne generalne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enega imam že 4 leta, ta je drugi. Sem nabavil enega za rezervo, ker kot sem izvedel v tej temi, prvi ne bo več dolgo brez celotne generalne.

To mi je všeč. Da je ta forum tudi preventivno osveščevalen! :OK:

Kardane je treba zamenjat, preden odletijo, pa četudi imaš ketno! Ne pozabit!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!