Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

A ga lohk tud dobiš,da ne rabiš kupit :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko od vas (ki vozite BMW-je), si je nove motorje (BMW-je, da ne bo pomote), kupilo?

 

Sicer ne vidim vzročne povezave, ampak;

 

:smoke: bolš je rablen Bawarc, kot nov talijan. :grim

 

Imel oboje, tako da lahk primerjam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novice -  20.2.2014 ob 22:08 Kaj pripravlja BMW? bmw-logo_article630x298.jpg

Če gre verjeti poročanju nemškega Motorrada pri BMW-ju pripravljajo nov športni enduro-tourer.

 

Z modelom, ki naj bi temeljil na modelu S1000RR naj bi konkurirali predvsem Ducatijevi Multistradi, povsem sveži MV Agusti Turismo Veloce, in vsaj z vidika ideji tudi Kawasakiju (Versys).

 

 

:kva2: mwahahaa kam ste padli, vam je Sneci že zdavnaj povedal  :ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novice -  20.2.2014 ob 22:08 Kaj pripravlja BMW? bmw-logo_article630x298.jpg

Če gre verjeti poročanju nemškega Motorrada pri BMW-ju pripravljajo nov športni enduro-tourer.

 

Z modelom, ki naj bi temeljil na modelu S1000RR naj bi konkurirali predvsem Ducatijevi Multistradi, povsem sveži MV Agusti Turismo Veloce, in vsaj z vidika ideji tudi Kawasakiju (Versys).

 

 

:kva2: mwahahaa kam ste padli, vam je Sneci že zdavnaj povedal  :ninja: 

 

Ducati Multistrada je daleč najboljši v tem segmentu in mu ni mogoče konkurirati :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati Multistrada je daleč najboljši v tem segmentu in mu ni mogoče konkurirati :grim

pel si ga domov :P

 

edin najlepši je, to je pa vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novice -  20.2.2014 ob 22:08 Kaj pripravlja BMW? bmw-logo_article630x298.jpg

Če gre verjeti poročanju nemškega Motorrada pri BMW-ju pripravljajo nov športni enduro-tourer.

 

Z modelom, ki naj bi temeljil na modelu S1000RR naj bi konkurirali predvsem Ducatijevi Multistradi, povsem sveži MV Agusti Turismo Veloce, in vsaj z vidika ideji tudi Kawasakiju (Versys).

 

 

:kva2: mwahahaa kam ste padli, vam je Sneci že zdavnaj povedal  :ninja: 

 

 

Baje, da se BMWjevi inženirji še vedno po Japonski potikajo  :ninja:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko od vas (ki vozite BMW-je), si je nove motorje (BMW-je, da ne bo pomote), kupilo?

Jaz nova 2 (dva) motorja pri Valentinčiču + 1 (en) avto v Lj. pri Malgaju na Tržaški vsi so BMW-eji !

 

Ps;da nebo pomote ! ! vsi  kupljeni z gotovino lahko preveriš, pokliči me na gsm imaš ga v avtarju zveš moj primek in lahko sam preveriš pri prodajalcih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novice -  20.2.2014 ob 22:08 Kaj pripravlja BMW? bmw-logo_article630x298.jpg

Če gre verjeti poročanju nemškega Motorrada pri BMW-ju pripravljajo nov športni enduro-tourer.

 

Z modelom, ki naj bi temeljil na modelu S1000RR naj bi konkurirali predvsem Ducatijevi Multistradi, povsem sveži MV Agusti Turismo Veloce, in vsaj z vidika ideji tudi Kawasakiju (Versys).

 

 

:kva2: mwahahaa kam ste padli, vam je Sneci že zdavnaj povedal  :ninja: 

 

 

4valji v vrsti, edini pravi agregat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši motor na svetu ga ima, le vprašaj Bremzerja :)

 

Očitno so se odločili ponuditi nekaj boljšega od zastarelega bokserja in mu delati konkurenco.

največje probleme je Bmw mel prav s tem motorjem 4 valjni K1300

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi moji Ducatiji do zdaj so bili opremljeni z zlatimi vilicami in oznako S, kar je pri Ducatiju opremljenosti z Ohlins vzmetenjem, ki je trenutno over the top, je pa res, da to kar podraži motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zna vsak dobre kopije naredit, ampak 1000 bo kar, 1300 je pretiravanje.

Posrali ga bodo spet z zlatimi vilicami

 1000 je popolnoma drugačen koncept mašine od 1200 ali 1300 ki se med seboj razlikujeta samo po vrtini sicer je vse identično  ! 

Po vsej verjetnosti so ga posral,če so te zlate vilice od Versisa, zato je dokaj poceni in konkurenčen vsem riževim narastkom v klasi 1000 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!