Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ponavadi imajo ženske okus, ko ga izgubijo, kupijo bmw? :-) kaj si pa pre imela?

Tuono factory, še en iz kategorije prezmogljivo-brutalno-neuporabnih nakedov :grim  ....no ja sj ga ma  še zmer, sm dodajam k zbirki  :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule mislim da je fora, da je klicoci na telefonu snecer. Je pa res, da je najbrz razumljiva samo giftu in snecerju...

misliti pomeni nič vedeti...te pa razumem ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tok slab mi pa še ne gre, sm si kr "terminatorja" omisla :grim

 

srecno voznjo SH. Zabavna ne dvomim da bo ...

 

ce bo sel tuono v prodajo ZS ;)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srecno voznjo SH. Zabavna ne dvomim da bo ...

 

ce bo sel tuono v prodajo ZS ;)

 

Tuono se prodaja  :yes:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8206640

 

P.S. pa srečno z novo zverinico Ostra Ninja ;)

Krucymucy hvala, zdj sm še mal čakam, da pride zverina domov....slab se zih ne pele,bomo pa še prej na testni sprobal, k dobijo testnega  :kva2: . Drugač pa ja, Tuna se prodaja že kšn let (Hvala Kmet2 za reklamco), zdle sm clo skonto na ceno dala, tko d kr pohit. Hvala Kmet2 tud tebi, zdj sm ena od vas hahahah, a se mi bo ful poslabšal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kupi samo ljubitelj teh zadev, ker je zadeva precej ekscentrična, lah + cena je zelo zasoljena.

Za kakšne 3-4 jurje pa je mogoče zanimiva širšemu krogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja osttra Ninja zdej se ti bo pa poslabšal,men se je tolk da sm ga prodal :P ampak ne sekiraj se ,od poslabšanja na ta nivo kot pri zgornjem uporabniku japonskega motocikla,ki pa se mu poslabša še bolj z vsakim novim modelom ni mogoče!!! :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no slabš od tistga čigumija od kawe pa ne more bit :P. Hvala ;)

zdj si me pa razočarala!! No mor kofi 4 YU!!! :P

 

 

 

p.s. srečno in uživaško vožnjo na novi mašinci

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ninja odkar sem prodal BMW tud za mene ni več kofi od Damija,zdej me časti sam še z Wiskijem in pršutom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ninja odkar sem prodal BMW tud za mene ni več kofi od Damija,zdej me časti sam še z Wiskijem in pršutom :OK:

zase se brigi :D bmflowc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kupi samo ljubitelj teh zadev, ker je zadeva precej ekscentrična, lah + cena je zelo zasoljena.

Za kakšne 3-4 jurje pa je mogoče zanimiva širšemu krogu.

za 3-4 jurje se prodajajo tastare tune, glede an to da je factory+dodatna oprema je tole đabe, cena povsem primerljiva kot cene za to zadevo v it ali Nemčiji trenutno.Itak pa tak motor ni namenjen povprečnim zbirateljem japonske konfekcije  :evilgrin:

 

@Kmet2, ok sm se že ustrašla d se mi bo na bolš poslabšal, k pol neb bla več jz  :krneki: , no vsaj moj je zdj vesel, k sm kao med bemflarje prstopla hahahaha

 

@Dami34, a nč več kofija, no sj ga že do zdj ni blo, tko d neke hude razlike ne bo, sploh pa ga ne pijem hihi.....drugač pa hvala za lepe želje, mrbit pa zdj nau crknu že v prvih kilometrih  ;)

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ugibam. Rdečo :)

Eeeeee guess again.....rdeč je lohk sm duče, ostalim motorjem babja barva ne paše :grrr . Žal črnega nimajo, torej angelsko belo, pač da paše na karakter O:-)   :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia - nepremičnina 

BMW - če ima menjalnik kot 1000rr ali pa vsaj podoben boš iskala dele po  cesti.

Pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia - nepremičnina 

BMW - če ima menjalnik kot 1000rr ali pa vsaj podoben boš iskala dele po  cesti.

Pa srečno!

vidim, da si bil lastnik navedene Aprilie in jo maš še danes, ker se ne da prodat :smoke:  in Bmw ti je delal probleme in piramido zmetal iz bloka motorja, se pa sprašujem, če si vse dele našel ali jih še kr iščeš :kva2:

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 3-4 jurje se prodajajo tastare tune, glede an to da je factory+dodatna oprema je tole đabe, cena povsem primerljiva kot cene za to zadevo v it ali Nemčiji trenutno.Itak pa tak motor ni namenjen povprečnim zbirateljem japonske konfekcije  :evilgrin:

 

@Kmet2, ok sm se že ustrašla d se mi bo na bolš poslabšal, k pol neb bla več jz  :krneki: , no vsaj moj je zdj vesel, k sm kao med bemflarje prstopla hahahaha

 

@Dami34, a nč več kofija, no sj ga že do zdj ni blo, tko d neke hude razlike ne bo, sploh pa ga ne pijem hihi.....drugač pa hvala za lepe želje, mrbit pa zdj nau crknu že v prvih kilometrih  ;)

Čestitam za nakup. Motor za desce....zate šalamala.

PS..pripelji se kaj do https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CC0QtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D-I82lCQQPAo&ei=Vg4vU-SyIsSYhQfW2oCYBQ&usg=AFQjCNGPprNraC9ZF02pW33hmIu9My7UkA&bvm=bv.62922401,d.ZG4i, da vidim to zver v živo..

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia - nepremičnina 

BMW - če ima menjalnik kot 1000rr ali pa vsaj podoben boš iskala dele po  cesti.

Pa srečno!

 

Ne prepiraj se z bedakom, ker te bo potegnil na svoj nivo in te premagal z izkušnjami. :klicaj:

Po tvojem nasvetu se ne bom prepiral z bedakom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sm pršu do odgovora zakaj ga ne bi imel :grrrKer sem hoby mehanik sem bil navdušen ,da bom z nakupom vedno v garaži vijačil in varil kardan ,pa iskal dele menjalnika.No glej ga zlomka nč se ni hotlo pokvart,tudi zdej ko je eno leto stal v garaži ni hotlo nič oksidirat kot na Versysu pa nism nč uporabljal vesoljsko tehnologijo in kuhinjske pripomočke kot uporabniki Versysu,odločil sem se da gas prodam in kupim KTM,tam vsaj vsake toliko kak vijak odpade iz njega :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sm pršu do odgovora zakaj ga ne bi imel :grrrKer sem hoby mehanik sem bil navdušen ,da bom z nakupom vedno v garaži vijačil in varil kardan ,pa iskal dele menjalnika.No glej ga zlomka nč se ni hotlo pokvart,tudi zdej ko je eno leto stal v garaži ni hotlo nič oksidirat kot na Versysu pa nism nč uporabljal vesoljsko tehnologijo in kuhinjske pripomočke kot uporabniki Versysu,odločil sem se da gas prodam in kupim KTM,tam vsaj vsake toliko kak vijak odpade iz njega :grim

 

kot tipičen predstavnik BMW voznikov raje priznaj, da ti lastniški BMW ego ni prenesel srečanja z novim modelom GSA-ja na cesti ali na servisu ali na....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sm pršu do odgovora zakaj ga ne bi imel :grrrKer sem hoby mehanik sem bil navdušen ,da bom z nakupom vedno v garaži vijačil in varil kardan ,pa iskal dele menjalnika.No glej ga zlomka nč se ni hotlo pokvart,tudi zdej ko je eno leto stal v garaži ni hotlo nič oksidirat kot na Versysu pa nism nč uporabljal vesoljsko tehnologijo in kuhinjske pripomočke kot uporabniki Versysu,odločil sem se da gas prodam in kupim KTM,tam vsaj vsake toliko kak vijak odpade iz njega :grim

 

Vesoljska tehnologija služi temu, da nisi na tleh... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ja bomo vidl kok se teh 160 bayerische pferde kj pelje a n  :kva2: .Se kje srečamo k se vidmo, sj me bo povsod dost, ko pride konjenica  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to

 

 

 

 

                                                                   vrei-sa-fii-milionar.jpg

 

- polovička ?

 

- klic v sili ?

 

- glas Motosvetovcev :D

 

BMW-49er-May-07-031-Larg.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!