Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ma sej bi mel tud kakšnega Japončka sam preden pridejo deli iz tam gor,pa prpeljat jih je treba z ladjo pa če uključim ekologijo.....ja tuki se pa kar v matično tovarno zapeljem,Snecer dela za tekočim trakom kjer sestavljajo kardane.............zato pa je tok defektnih(saaaboootaaaaaž...... :P :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je ja super,ko motor dotraja enostavno cilinder odpade,zamenjaš obročke natakneš nazaj pritisneš gas do konca odpade še na drugi strani in je generalna narejena....simpl :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je ja super,ko motor dotraja enostavno cilinder odpade,zamenjaš obročke natakneš nazaj pritisneš gas do konca odpade še na drugi strani in je generalna narejena....simpl :grim

ja in naslednjih 500 jurjev maš mir  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in naslednjih 500 jurjev maš mir  :OK:

a ti v grških drahmah ?  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je ja super,ko motor dotraja enostavno cilinder odpade,zamenjaš obročke natakneš nazaj pritisneš gas do konca odpade še na drugi strani in je generalna narejena....simpl :grim

 

Kaj je generalna ???  :?   :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventile je mela not od bmfla pa je mašina crknla,sam še ventili so dobri ostal :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, da se majster več ne oglasi, ziher je stranko opetnajstil z neko čudno postavko, ki se je ne da preverit :)

Na mojem so tudi hoteli ventile nastavljat pri 24.000km, ker se je zamešala enota (bile so milje) in bi se naj gledalo pri 42000km. 

 

Dogaja se marsikaj po delavnicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, da se majster več ne oglasi, ziher je stranko opetnajstil z neko čudno postavko, ki se je ne da preverit :)

Na mojem so tudi hoteli ventile nastavljat pri 24.000km, ker se je zamešala enota (bile so milje) in bi se naj gledalo pri 42000km. 

 

Dogaja se marsikaj po delavnicah.

pobje, ne se veselit, motor je moj, kupil v okvari, razbilo motor, ker so ventili iber kakovosti in potrga vse, no mal je odvisno od sreče, če ti še zvije kurblvelo al ne, čudoviti motorji so te Yamahe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bom porihtal in prodal japanar loveru, ka misliš, kdo mi je kupil panigale :grim

zdj sm te pa najdu!!!  :glare:

Z jamahami se voziš, panigaleta pa maš za reklamo. 

Ti rižar ti  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW-ja pa ima za gašenje :D

 

firefighting-bike-1.jpg

 

firefighting-bike-3.jpg

 

 

:kva2: A si iz SEVERNE KOREJE mal na dopust prišel?

 

:kva1: Al pa ti je KIM dovolil na njegov kompič in ti priklopil internet za 2 minuti? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je ja super,ko motor dotraja enostavno cilinder odpade,zamenjaš obročke natakneš nazaj pritisneš gas do konca odpade še na drugi strani in je generalna narejena....simpl :grim

 

:OK: :OK: :OK::010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sm te pa najdu!!!  :glare:

Z jamahami se voziš, panigaleta pa maš za reklamo. 

Ti rižar ti  :ninja:

pobje, japanarje šraufam in prodajam, da si lahko kupim pravi moped za vožnjo, hvala vam japan loverji, da ste mi to omogočli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!