Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ok, nej ti bo. Ste sam pacienti. N'č posebni.

 

 

... a s mislu slučajno "neozdravljivi" , al kaj ??????  :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, nej ti bo. Ste sam pacienti. N'č posebni.

V bistvu so pacienti s kardanom v riti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a s mislu slučajno "neozdravljivi" , al kaj ??????  :jezen

N'č mislu. Sam potolažit sem te hotu. K vem de je hudo če maš bemfo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N'č mislu. Sam potolažit sem te hotu. K vem de je hudo če maš bemfo.

 

 

... stari, pa jest sem res en srečen člouk .... k mam bimerčka ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda si srečen, ka mamš bimerčka med ozimnico in ne na cesti tako kot Yamaho :P

 

Nesrečen bi bil, če bi bilo obratno tako pa z nobenim nimaš posebnih stroškov, nasprotno samo veselje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda si srečen, ka mamš bimerčka med ozimnico in ne na cesti tako kot Yamaho :P

 

Nesrečen bi bil, če bi bilo obratno tako pa z nobenim nimaš posebnih stroškov, nasprotno samo veselje

 

... ja to maš pa prov ....   :smoke:

 

... z nobenim nimam prov velik stroškov ....   :OK:

 

... še največji strošek sem sam seb ....  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/japonski-motocikli-najzanesljivejsi.html

 

Upam, da ste prebrali bemflarji  :naughty:    :jezik:  :jezik:  :jezik:

 

YAMAHA, jo maha  :bike:

so, so, sam si ne upqajo nč komentirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ene par japončkov v delavnici, ki demantirajo zgoraj navedeno zgodbo :closedeyes: , ki je podkrepljane z števolnomi nejasnostmi, pravzaprav zavajajoča :grim , men je hecno, kolk se tolažite ob tem branju, tudi Pyongyang je glavno mesto zelo uspešne države, pravi njihov vodja in raja, tako kot vi, kimate, vsa Europa se vam pa smeji :grim , kako ste zavedeni, samo njih še razumem, ker nimajo izbire, vas pa ne bom nikoli :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemflov ne šraufaš, ker gredo direkt na dinos

pokaži mi vsaj enega, jih pa najdeš še veliko na cesti, čeprav so že predcej v letih, kar za japonarje glih ni pravilo, tu pa tam se najde kaka izjema :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, servisiraš in se učiš na zjahanih japanerjih, da lahko na bemflih potem redne servise delaš.

Na cesti pa vidiš stare bmwjaše na novih bemflih v garanciji

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, servisiraš in se učiš na zjahanih japanerjih, da lahko na bemflih potem redne servise delaš.

Na cesti pa vidiš stare bmwjaše na novih bemflih v garanciji

najstarejši motor ki ga trenutno šravfam je 2010 letnik Yamaha, 17000km, ventilčki so mu bli v napoto, bomo porihtal, pa enga pametnega japanolovera usrečli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tišal v obrate, ki jih bemfl ne more videti. Boš za džabe rešil. Kateri model je?

za đabe ni nič, model je pa FZ1, čudovit motor, sm mel pa že isti primer na R1 in Fazer, pobje, ni problem v obratih, matrjal je za en K, sam vi men ne verjamete, Kawasaki ma probleme s ketno v motorju, pol pa zafreza, sam se prej sliši, če si pa tele, tega itak ne slišiš, pol je pa motor kriv, nikoli lastnik :grrr, Honda ma večni problem z CDI enotami, najboljš, da jo maš v rezervi, hahahaha, tak ko naš forumaš, ko ma celga Bmw v delih, sam zanimivo je, da še enga kosa ni ponucal :smoke:, pobje, kdo se resno ukvarja z motorizmom ve da ni slabih motorjev, seveda z izjemem, so slabi lastniki, malo serjem :grim ali pa tudi ne :smoke:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za đabe ni nič, model je pa FZ1, čudovit motor, sm mel pa že isti primer na R1 in Fazer, pobje, ni problem v obratih, matrjal je za en K, sam vi men ne verjamete, Kawasaki ma probleme s ketno v motorju, pol pa zafreza, sam se prej sliši, če si pa tele, tega itak ne slišiš, pol je pa motor kriv, nikoli lastnik :grrr, Honda ma večni problem z CDI enotami, najboljš, da jo maš v rezervi, hahahaha, tak ko naš forumaš, ko ma celga Bmw v delih, sam zanimivo je, da še enga kosa ni ponucal :smoke:, pobje, kdo se resno ukvarja z motorizmom ve da ni slabih motorjev, seveda z izjemem, so slabi lastniki, malo serjem :grim ali pa tudi ne :smoke:  

 

Veliko ga ti serješ  :jezik::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o samoidentifikacija :grim

 

ja, tako bi lahko ti sebe poimenoval :P

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokaži mi vsaj enega, jih pa najdeš še veliko na cesti, čeprav so že predcej v letih, kar za japonarje glih ni pravilo, tu pa tam se najde kaka izjema :grim

pol mam jst ijemo ... to mi deli ...  :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol mam jst ijemo ... to mi deli ...  :010

če ga neuš vozu, saj ga itak ne, je preveč nevarno, da crkne, ki boš pol dele dobu-mogoč pr men :grim , boš verjetno edini :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga neuš vozu, saj ga itak ne, je preveč nevarno, da crkne, ki boš pol dele dobu-mogoč pr men :grim , boš verjetno edini :smoke:

bom ga vozil , saj ga itak ...ni nevarnosti da bi crknil...ta moj gn je delal še ko je imel drsni del na klackalici izpušnega ventila znucani krivino - ampak v kontra stran .. jap za dele se pa komot zmenva če veš za kakšno pravo ceno ...bom počas začel nabirat za generalko za mašino...čez 10 let bom glih pravi čas naberal vse na kupček..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom ga vozil , saj ga itak ...ni nevarnosti da bi crknil...ta moj gn je delal še ko je imel drsni del na klackalici izpušnega ventila znucani krivino - ampak v kontra stran .. jap za dele se pa komot zmenva če veš za kakšno pravo ceno ...bom počas začel nabirat za generalko za mašino...čez 10 let bom glih pravi čas naberal vse na kupček..

deli dons niso problem, se vse dobi, je pa res, starejše je, težje je, kar se pa tiče okvar, crkne edino, če kaj zlomi zaradi utrujenosti materjala, tolerančnost ni problem, bencin pa iskra, more vžgat, ostalo so nianse :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!