Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kaj je pol nouga tlelele?

 

 

pljuwm na bmw :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je treba prestaviti v drugo temo ( ker snecer pač ne razloči več med motorjem in štirikolesnim smrdljivcem - pač bolezen kaj čmo ) : http://www.motosvet.com/tabla/topic/28312-na-kaj-paziti-pri-nakupu-rabljenega-avta/

 

Sedaj poznamo prave nagibe Kmet2@ in sicer zakaj je obiskal lani Romunijo.

 

Po dele za bemflo je šel.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi imate preveč časa :)

 

:yea1: Pa jasno da mamo cajt, če pa so naši mopedi skoz in furt na furt na servisih..................................seveda po mnenju nelastnikov BMW jev. :unsure:

 

Se pa čudim prisotnosti in "gubljenju vremena" vseh drajverjev vseh ostalih nepokvarljivih znamk - katere niso polizdelki. Ti so baje furt na furt samo "on the road". :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na servisu imajo Wifi v ceni?

 

Pri Kavasakiju in Yamahi definitivno...................kot izgleda. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ka ni TITO tud bemflarijo vozu oziroma imel spremstvo podložnikov na BMW?

se vid da mularija pozna samo 1000rr ... naš ta star je imel za spremstvo moto guzzi nuovo falcone ...

takele - http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8418324

no ja - res da pol k so bmfle pocrkale zarad napora so jih zamenjal s tazaresnimi motorji ...

 

V tej temi ste eni zgubili kompas. Kaj je narobe z znamko motorja??? Vsi imajo balanco, dva kolesa, bate.....

 

se vidi koliko poznate motorje ...eni nimajo batov - pač ne ... imajo rotorje ... pa plinske turbine ... pa tko ... sej če hočeš ti lahko kak link prilimam drugače pa ti samo napišem : zündapp , norton , suzuki pa še kakšen se najde z wanklom ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWeja ne bom imel! Za mene je predrag, pretežak, preneroden, (pokvarljiv tako kot vsak drug motor)

 

 

:OK: Aleluja. En konkreten argument.

 

 

- predrag / pomeni da premalo zaslužiš, oziroma bi ga imel, če bi imel dovolj financ

- pretežak / v primerjavi s kom ali čem?  Takale "kravica", kot si jo nalimal je po teži popolnoma primerljiva z primerljivimi modeli drugih znamk. 10 kg + ali -

- preneroden / niti ne, ni sicer lahek in okreten kot kak moped 500ccm in 130kg, ni za kolenčkanje, pa se tudi da, je pa za recimo 190cm ali več visokega desca, ki ima 90+ kg praktično opcija, kjer ne izgleda smešno in kjer ni med vožnjo ves pokrčen.

 

:smoke: To o pokvarljivosti - si pa zadel žebljico na glavico.  Nič man ali nič več, kot vsak drug model.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Aleluja. En konkreten argument.

 

 

- predrag / pomeni da premalo zaslužiš, oziroma bi ga imel, če bi imel dovolj financ

- pretežak / v primerjavi s kom ali čem?  Takale "kravica", kot si jo nalimal je po teži popolnoma primerljiva z primerljivimi modeli drugih znamk. 10 kg + ali -

- preneroden / niti ne, ni sicer lahek in okreten kot kak moped 500ccm in 130kg, ni za kolenčkanje, pa se tudi da, je pa za recimo 190cm ali več visokega desca, ki ima 90+ kg praktično opcija, kjer ne izgleda smešno in kjer ni med vožnjo ves pokrčen.

 

:smoke: To o pokvarljivosti - si pa zadel žebljico na glavico.  Nič man ali nič več, kot vsak drug model.

:lol1:  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Aleluja. En konkreten argument.

 

 

- predrag / pomeni da premalo zaslužiš, oziroma bi ga imel, če bi imel dovolj financ  :grrr predrag za to, kar ponuja oz. precenjen

- pretežak / v primerjavi s kom ali čem?  Takale "kravica", kot si jo nalimal je po teži popolnoma primerljiva z primerljivimi modeli drugih znamk. 10 kg + ali - že 200kg je veliko, kaj šele 260kg

- preneroden / niti ne, ni sicer lahek in okreten kot kak moped 500ccm in 130kg, ni za kolenčkanje, pa se tudi da, je pa za recimo 190cm ali več visokega desca, ki ima 90+ kg praktično opcija, kjer ne izgleda smešno in kjer ni med vožnjo ves pokrčen. preneroden zaradi cilindrov

 

:smoke: To o pokvarljivosti - si pa zadel žebljico na glavico.  Nič man ali nič več, kot vsak drug model. za tako ceno ne bi smel videti servisa, saj je menda bmw?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: To o pokvarljivosti - si pa zadel žebljico na glavico.  Nič man ali nič več, kot vsak drug model.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JjmTcRrqCXo

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi cilindrov je preneroden? Mene je sama sirina med cilindri motila samo takrat, ko sem se vozil po bob stezi.

Voznja po bob stezi pa ni ravno vsakodnevna. Pac, ce ne zivis v Sarajevu.

Evo pa sem najdu prvi minus bmw-jevih R motorjev. Niso primerni za voznjo po bob stezi.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je tako parkiral, da bo lahko lažje kardan pošraufal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se mu je pa prvo zemlja smejala, ko ga je videla, da hoče tam preko. Zemlja pa itak vse svinjarijo pogoltne, le tu se je zataknila na cilindrih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

809793770ulrqg-m.jpg

 

Ja, lahko nasedeš pri normalni vožnji.

:grrr  To je Kmet2 jark skopu za wi-fi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

-  nisi ga vozil, praviš da ga živ ne probaš, torej NE moreš soditi kaj ponuja, še manj pa da je precenjen. Razen seveda tvojega črpanja znanja iz YOU-TUBE.

-  spet ga nisi vozil, tako da bi lahko relevantno razpravljal kaj pomeni teža

-  še vedno ga nisi vozil, tako da ne lapaj v prazno, da je preneroden zaradi cilindrov

-  pa še vedno ga nisi vozil ali imel, da bi iz PRVE roke vedel kako in kaj. Razen rednih servisov, kar pa jih baje morajo tudi Kwake, Jomahe in Onde delat, ni drugega. Ne vem zakaj bi bil BMW izjema

 

Nenazadnje je skupek najsodobnejše tehnike in znanja - vredeno par 10 mio$ - Shutle - mirne duše "razfukalo", ko se je vračal na letališče?

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ne rabiš ga vozit, da bi razumel cenik

- teža je na Zemlji za vse enaka

- cilindri so objektivna ovira, že na oko vidiš problem

- glede na prejšnje alineje je četrta logičen zaključek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ne rabiš ga vozit, da bi razumel cenik

- teža je na Zemlji za vse enaka

- cilindri so objektivna ovira, že na oko vidiš problem

- glede na prejšnje alineje je četrta logičen zaključek

 

 

:OK:  :yea1: Stari res si "AS".

 

Če kdo, potem si ti EDINI, ki bi še BOGA prepričal ..................... da NI BOGA. :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!