Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Maš prav japončki so običajni,toda njihovi lastniki so pa eksoti :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, ker je cas za novega. Je pa tudi razmerje v prodaji nekje 111:1 v prid bmw-ju.

 

No, na najbolj reprezentativnem evropskem trgu, torej italijanskem, je razmerje GS/GSA - mini versys za leto 2013 prej bližje 10:1.

 

Ja, ampak tule bi ga za 8 jurjev vtaknil, brez garancije. Pol bi pa spet ferek jokal da je njegov kolega dal 2k za servis.

 

Ferek ni jokcal ampak je povedal kaj se je dejansko zgodilo in servis je plačal prodajalec oz. R-Moto, saj je na prodan motor dal 6-mesečno garancijo. Če kakršnokoli večjo okvaro popravljaš na kateremkoli uradnem servisu, te bodo zagotovo olupili do kosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav japončki so običajni,toda njihovi lastniki so pa eksoti :grim

 

:OK:  . Sami pacienti  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav japončki so običajni,toda njihovi lastniki so pa eksoti :grim

Najsrečnejši ljudje vozimo Yamaho. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto iskreno ne poznam jih veliko, ki so kupili BMW motor pri pooblaščenem trgovcu in imajo znjim kakšne hude probleme. Lahko tudi dokupiš garancijo za par 100e in jo podaljšaš na 5 let brez omejitve kilometrov, če te že skrbi.

Drugo so motorji iz uvoza, kjer roko na srce niti uvoznik ne more vedeti kaj se dogajalo stem motorjem in včasih pač pride do težav. Z večino se, da normalno zment, da se zadeva reklamira so pa seveda tudi cvetke.

 

Sami servisi so v cenovnem rangu ostalih znamk, dragi so tisti goodisi poleg. 320€ za 28l top case recimo :) Zdej nekateri pač hočejo bit bmw od glave do pet, velika večina pa vzame ravno tako dobre in cenejše alternative.

 

Glede odnosa je pa tko, večina so čisto fejst ljudje. So pa seveda tudi taki, ki imajo pač 20k za vikend motor in imajo že v osnovi popolnoma drugo precepcijo/odnos do denarja in ljudi. So pa tudi tej daleč pod egom novodobnih plastičnih dukacistov, ki so pač in.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da ja tale tema bolj Inn kot Vtisi dnevnih voženj in vsi ostali Potepi skupaj.

 

A je Gift na bolniški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sami servisi so v cenovnem rangu ostalih znamk, ....

...

NI treba glih tolk nakladat!

Razen če je to novi način heca te teme, no potem pa le :lol: :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI treba glih tolk nakladat!

Razen če je to novi način heca te teme, no potem pa le :lol: :lol: :lol:

 

150€ redni servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150€ redni servis.

Ki zajema?

 

Napiši ceno servisa recimo za menjavo zavornih ploščic ali kaj podobnega.

Ko sem videl, kako mastno so hoteli zaračunati menjavo še do polovice ne iztrošenih ploščic sem poleg vtisa o teh garah dodelal še vtis o njihovih servisnih uslugah. Pa je to le ena od zadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da ja tale tema bolj Inn kot Vtisi dnevnih voženj in vsi ostali Potepi skupaj.

 

A je Gift na bolniški?

 

Zgleda, da majo bavarci v Grciji neko srecanje, cel kup kardanarjev je na deck 1, pa ne morem vec preparkirat.

 

Celo dva komada iz Slovenije. Goriska registracija. Zdaj sta v savno sla. Mogoce je drugi krucy.

 

En ma podobno frizuro kot papez, si to ti papez47@? franciskanska svetla frizura, oziroma kapucinska.

 

Japanerji se drzimo ure, zato je vedno na voljo najlepsi plac in ne pri strojnici, kjer ti ga mazut oplazi. Olja je tolko, da ne vem komu tece.

 

Bo slika, ko bo wifi :)

 

Lep pozdrav, Snecer&BREITNER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predam se... Kupujem bmwja ...

Kakršnekoli info so dobrodošle ;)

 

Poskusi kateregakoli boxerja in ti bo vse jasno, bolj kot kakršnokoli nakladanje.

 

Lep pozdrav, Snecer&BREITNER

 

A vidva golobčka sta pa že ven iz savne :pos::eek:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi kateregakoli boxerja in ti bo vse jasno, bolj kot kakršnokoli nakladanje.

 

 

Edini pravi GS in GSA boxer je znamke Citroën  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz.. Neja upam probat.. Bi potem takoj menjal :(

Bi se raje zadovoljil z prekrasnim japončkom če mi seveda dovoliš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz je ravno na seminarju"kako pomagat lastnikom japonskih enoslednih vozil ob pogledu na motorje EU znamk".

 

In Matej ,Fritz ne dovoli,morš menjat če želiš ozdravet,baje ravno zdaj obdelujejo to problematiko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz je ravno na seminarju"kako pomagat lastnikom japonskih enoslednih vozil ob pogledu na motorje EU znamk".

 

In Matej ,Fritz ne dovoli,morš menjat če želiš ozdravet,baje ravno zdaj obdelujejo to problematiko :lol1:

zdravljeni alkoholiki so vedno največji zagovorniki abstinence :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki zajema?

 

Napiši ceno servisa recimo za menjavo zavornih ploščic ali kaj podobnega.

Ko sem videl, kako mastno so hoteli zaračunati menjavo še do polovice ne iztrošenih ploščic sem poleg vtisa o teh garah dodelal še vtis o njihovih servisnih uslugah. Pa je to le ena od zadev.

 

Olje, oljni filter, par tesnil (cep olja, povratni vod iz hladilnika) sinhronizacijo vbrizga, pregled in nastavitev ventilov, pregled kontrolnih tock, pranje motorja.

 

Za ploscice so me opozorili da najverjetneje ne bodo zdrzale do naslednjega servisa, res niso in sem jih menjal sam, prav dosti pa menjava ne more bit. Ploscice so okoli 70€, menjava pa vec kot 30€ ne more bit.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz je ravno na seminarju"kako pomagat lastnikom japonskih enoslednih vozil ob pogledu na motorje EU znamk".

 

In Matej ,Fritz ne dovoli,morš menjat če želiš ozdravet,baje ravno zdaj obdelujejo to problematiko :lol1:

 

Lih obratno. Probleme in frustracije majo lastniki evropskih motociklov  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej edin tako bo lahk kej od Ducatija,ko nemc plune v roke nastane mojstrovina :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!