Skoči na vsebino

Pomoč pri dimplomski nalogi


Priporočene objave

Ne bom, ker spet ne zajema taprav'ga dirkališča!

Samo "otroška igrišča" bi delali. Motoristi pa naj se pobijajo na cesti. :BUA:

Popravljeno . Popravil semering
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem izpolnil anketo, čeprav mi je žal da sem jo, ker tako kot je napisal "semering"in "jozexj6", je anketa spet okoli "otroških igrišč" torej prog za bedaste gokarte ali za kvazi delavnice varne vožnje... BEDARIJA, tega je kolikor hočeš, kjerkoli hočeš! Halooo, na kart lahko grem od doma peš madona, da pa bi bila anketa o DIRKALIšČU V PRAVEM POMENU BESEDE, to pa je tako ali tako že dooooolgooooo utopija...

Popravljeno . Popravil Demon
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premislil sem si in izpolnil anketo.

Pa ne zaradi "dirkababylišča", ampak zaradi same Tjaše Marolt, ki potrebuje tole za diplomo.

Sem pa jezen k hudič, ker se zadeva že 40 let (z besedo; štirideset let) nikamor ne premakne, ampak nas "odgovorni" enostavno pustijo, da se še naprej pobijamo na cesti!!

Mi pa še naprej slepo podpiramo karieriste, ki brezplodno zasmrajajo zrak v parlamentu in jim je za nas prekleto malo mar!

Ko pa ministrstvu za ceste ponudiš zastonj nekaj, kar bi pripomoglo preprečiti morijo na cesti, te pa skenslajo kot cucka, ker se mešaš v njihovo nedotaklnjivost.

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri regijah ti manjka osrednje slovenska :( (pa podravska, posavska itd...) Jst sem se kr pod gorenjsko upisu-sem bolj S LJ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri regijah ti manjka osrednje slovenska :( (pa podravska, posavska itd.. .) Jst sem se kr pod gorenjsko upisu-sem bolj S LJ :)

pa zasauska.

resila, skoda ker je usmerjena bolj na karte kot na to kar nas dejansko zanima / si zelimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zasauska.

A veš u čem je problem?

Jaz sem iz Litije (na žalost - Se opravičujem!!) In, ko izpolnjujem kakšne podobne stvari kot je tole, nikoli ne vem: Kaj sem??

štajerc nisem, Dolenc tudi ne. Nisem Gorenc, niti Notranjc. Primorc ne morem biti, pa Prekmurc tudi ne. Zasavci nas ne marajo.... Pa tudi, če se imajo na desnem bregu za Dolenjce, na levem to sigurno nismo. Pa kaj smo torej?? - Spački!??

Pa naj mi že enkrat vendar to nekdo pojasni!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš u čem je problem?

Jaz sem iz Litije (na žalost - Se opravičujem!!) In, ko izpolnjujem kakšne podobne stvari kot je tole, nikoli ne vem: Kaj sem??

štajerc nisem, Dolenc tudi ne. Nisem Gorenc, niti Notranjc. Primorc ne morem biti, pa Prekmurc tudi ne. Zasavci nas ne marajo.... Pa tudi, če se imajo na desnem bregu za Dolenjce, na levem to sigurno nismo. Pa kaj smo torej?? - Spački!??

Pa naj mi že enkrat vendar to nekdo pojasni!!

Ker si za Savo si Zasavec. Če bi bil pred Savo bi bil Gorenc iz Rateč, namesto motorja bi imel snežne sanke.

Južno od Save smo Balkanci, severno pa evropejci. Za Muro je Gibanica in prekmurci, pred pa vsi ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si za Savo si Zasavec. Če bi bil pred Savo bi bil Gorenc iz Rateč, namesto motorja bi imel snežne sanke.

Južno od Save smo Balkanci, severno pa evropejci. Za Muro je Gibanica in prekmurci, pred pa vsi ostali.

Končno enkrat - mamkabožja!

Kako sem ti hvaležen!! :worship::worship: Dobil sem "državljanstvo!!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem rešu.

Pa ne mi žabarje med Gorence porivat jih na maramo kokr štajerci ne. :kva2: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš u čem je problem?

Jaz sem iz Litije (na žalost - Se opravičujem!!) In, ko izpolnjujem kakšne podobne stvari kot je tole, nikoli ne vem: Kaj sem??

štajerc nisem, Dolenc tudi ne. Nisem Gorenc, niti Notranjc. Primorc ne morem biti, pa Prekmurc tudi ne. Zasavci nas ne marajo.... Pa tudi, če se imajo na desnem bregu za Dolenjce, na levem to sigurno nismo. Pa kaj smo torej?? - Spački!??

Pa naj mi že enkrat vendar to nekdo pojasni!!

ma bi clovek reku litjan.

haha sam a ni litija bol ko ne notranjska? js sm blizu litije...ampak blizje zagorju tko da zasauje it is.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem rešu.

Pa ne mi žabarje med Gorence porivat jih na maramo kokr štajerci ne. :kva2: :grrr

Zakaj je na Gorenjskem največ gripe??Ker je zastonj!! :yes:

Zato ne bodi glasen,da nas ne marate,ko vam bo gripe zmanjkalo bomo pa dobri a ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!