Skoči na vsebino

KAZENSKE OVADBE PROTI POLITIKOM


brojedan

Priporočene objave

Tole je objavljeno na spletni strani Državnega zbora

Obvestilo višjega sodišča o kazenskem postopku zoper ..

... poslanca Ivana Janeza Janšo - Cigo-ta

... poslanca Radovana Žerjava - Rjo-ta

... poslanca dr. Greogrja Vrianta - Glisto* ..

... poslanca Karla Viktorja Erjavca - Kahlo* ..

Nekako so pozabili Ljudmilo Novak - Coprnico* .. bo treba nekaj najti!

V jebenih Butalah mora vsak politik, ki nekaj da nase, biti vsaj enkrat v rokah tožilcev ali mu je pa ime Borut Pahor - Maneken*.

V 'čüzo' pa tako ali tako ne bo šel nihče .. morda Cigo, če ga 'začüzijo Jodlarji'.

_____________

* vzdevke sem seveda dodal jaz, saj jih imamo na Motomarsu vsi ..

ps.: tule pa nekaj zabavnih fotokarikatur

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud za Jankota se bo kej najdlo......čez čas :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je objavljeno na spletni strani Državnega zbora

Obvestilo višjega sodišča o kazenskem postopku zoper ..

... poslanca Ivana Janeza Janšo - Cigo-ta

... poslanca Radovana Žerjava - Rjo-ta

... poslanca dr. Greogrja Vrianta - Glisto* ..

... poslanca Karla Viktorja Erjavca - Kahlo* ..

Nekako so pozabili Ljudmilo Novak - Coprnico* .. bo treba nekaj najti!

V jebenih Butalah mora vsak politik, ki nekaj da nase, biti vsaj enkrat v rokah tožilcev ali mu je pa ime Borut Pahor - Maneken*.

V 'čüzo' pa tako ali tako ne bo šel nihče .. morda Cigo, če ga 'začüzijo Jodlarji'.

_____________

* vzdevke sem seveda dodal jaz, saj jih imamo na Motomarsu vsi ..

ps.: tule pa nekaj zabavnih fotokarikatur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so LOPOVI NEDOTAKLJIVI lahko majo 100 ovadb, kaj ko naprej od tega ne pride, Bavčar že lahko nemoteno razpolaga s svojim imetjem sem slišal pred nekaj dnevi, naj se gredo mal na Hrvaško učit, naši nesposobnjakoviči ki sploh nimajo usposobljenega kadra za raziskovanje gospodarskega kriminala.

Pri nas gospodič Snežić zagovarja doktorsko disertacijo o utaji davkov sam je pa nekaj dni prej ovaden utaje davkov, PA KJE SI TO VIDO :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so LOPOVI NEDOTAKLJIVI lahko majo 100 ovadb, kaj ko naprej od tega ne pride, Bavčar že lahko nemoteno razpolaga s svojim imetjem sem slišal pred nekaj dnevi, naj se gredo mal na Hrvaško učit, naši nesposobnjakoviči ki sploh nimajo usposobljenega kadra za raziskovanje gospodarskega kriminala.

Pri nas gospodič Snežić zagovarja doktorsko disertacijo o utaji davkov sam je pa nekaj dni prej ovaden utaje davkov, PA KJE SI TO VIDO :slap:

ja tak pa res lahko zagovarja disertacijo ..ima lastne izkušnje pa še reče lahko: " a sm vm reku?!"

no drugače pa ..taka dizertacija bi morala imeti naslov "kako zmanjšati legalno utajo davkov " ali pa " kako pravnomočno pozapreti utajevalce davkov in obenem te utajene davke pokasirati" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O Hec je v tem, da se ti naši "papki" čutijo poklicani, za naše "odrešitelje".

:huh: Problem "desne sprege" je v osnovnem krščanskem nauku - greh / odveza!

:wacko: Lahko delamo pi...je :grim , se pokesamo ( če nas glih kdo dobi ) :grrr , pol se mal s pepelom posujemo in prosimo odpuščanja :whistle: - pa sej so bili naši nameni samo dobri ( pa je višja sila zajebala ) mi že nismo hotl.......................... in tko naprej!

:eek: Ablast za vsako ceno - pa naj stane kolkr hoče...........................sj ne gre iz našga žepa! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo uvedli "Vile u vamp" sodišča, pa bomo videli, koliko se bodo gospodje še hihitali v kamere in njihove sopijavke lagodno živele...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasilje rodi nasilje.......to ni prava pot....

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej njim!

Jaz smatram njihova dejanja in barabije za nasilje nad državljani in davkoplačevalci.

Torej so nasilje sami povzročili. Moj glas je za "Vile v vamp" sodišča.

A kdo bo sodnik je sedaj vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se vse strinjam z tabo do točke"vile v vamp"...........če ne bi bili vsi podkupljeni,od sodišč naprej,bi morali odgovarjati za svoja dejanja tako,da se bi jim odvzelo premoženje za katerega ne morejo dokazati,kako so ga pridobili in povrhu še čuza 10let...to bi bil pravilen način,in prekleto dobro bi čutili,čeprav to ne bi bile vile v vamp...a kaj čmo.

V naši družbi je to že čisto nekaj normalnega.......jaz pa ne plačam parkirne kazni,mi pa grozijo z rubežem in zaporom ....vse je šlo v kurrr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je objavljeno na spletni strani Državnega zbora

Obvestilo višjega sodišča o kazenskem postopku zoper ..

... poslanca Ivana Janeza Janšo - Cigo-ta

... poslanca Radovana Žerjava - Rjo-ta

... poslanca dr. Greogrja Vrianta - Glisto* ..

... poslanca Karla Viktorja Erjavca - Kahlo* ..

Nekako so pozabili Ljudmilo Novak - Coprnico* .. bo treba nekaj najti!

V jebenih Butalah mora vsak politik, ki nekaj da nase, biti vsaj enkrat v rokah tožilcev ali mu je pa ime Borut Pahor - Maneken*.

V 'čüzo' pa tako ali tako ne bo šel nihče .. morda Cigo, če ga 'začüzijo Jodlarji'.

_____________

* vzdevke sem seveda dodal jaz, saj jih imamo na Motomarsu vsi ..

ps.: tule pa nekaj zabavnih fotokarikatur

Ta glavnga si pa pozabu napisat.če že delaš seznam nared popolnega,če si res MOJSTER.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta glavnga si pa pozabu napisat.če že delaš seznam nared popolnega,če si res MOJSTER.

Link je dostopen tako tebi kot meni in ga lahko sam dopolniš, če se ti zdi,

da nisem napisal koga, ki je na seznamu Državnega Zbora .. oz. sodišča.

Ker pa mislim, da tega ni, pa spet lupetaš v prazno - kot po navadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link je dostopen tako tebi kot meni in ga lahko sam dopolniš, če se ti zdi,

da nisem napisal koga, ki je na seznamu Državnega Zbora .. oz. sodišča.

Ker pa mislim, da tega ni, pa spet lupetaš v prazno - kot po navadi.

Lupaš ti.Medalja ima dve strani in ne samo ene kot prikazuješ ti.Bodi pošten in daj na seznam tudi svoje prvake. Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasilje rodi nasilje.......to ni prava pot....

Ni prava, vse pa kaže na to da bi bila edina. Tale "nenasilna" pot mi gre že na kozlanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo uvedli "Vile u vamp" sodišča, pa bomo videli, koliko se bodo gospodje še hihitali v kamere in njihove sopijavke lagodno živele...

Jest se javim za sodnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pripravlja četrti del LOTR? Vilini proti Vampežem?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če pomislim..............so "vile u vamp" ................ najčistejša uveljavitev "demokracije".............. :lol1:

Res morda ..................malo ...................... O:-) primitivna in ..............prvinska................... pa vendarle. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če pomislim..............so "vile u vamp" ................ najčistejša uveljavitev "demokracije".............. :lol1:

Niti ne, ker se svoboda enega uveljavlja na račun drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne, ker se svoboda enega uveljavlja na račun drugega.

Tako kot danes tu pri nas ... pa še kje ... ma ja, povsod v demokracijah, "demokracijah" pa še kje.

Edino meje "na račun drugega" so malenkostno drugačne. Nekje ostaneš brez kruha v bisagi, drugje brez strehe nad glavo ipd. itd in able bable do bridkega konca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne, ker se svoboda enega uveljavlja na račun drugega.

Ja....drži.........ampak tudi "tvoje" pravice se končajo natanko tam................kjer se moje začnejo!

In seveda obratno!

Kaj pa sedaj?

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte.....dragi moji......men sam nekaj ni jasno.

Mislim, da je nekdo že nekje omenil..........da, ČE želiš zaposlitev kje v javni upravi......in kolikor vem, tudi v večini podjetij......danes potrebuješ potrdilo, da nisi v sodnih preiskavah....ali postopkih.

A smo res že tolk gnila družba.......da z lahkoto potrdimo.....sicer še ne obsojene....ali tiste, ki so v preiskavah?????? Mar ni osnova človeškega dostojanstva POšTENJE.......da se izogiba dejanj, ki bi ga lahko pripeljali do raznoraznih preiskav, sodnih procesov??????

A je naš predsednik res že izgubil ves smisel za etiko, da bo lahko predlagal.....ali potrdil ( ne vem, če to sploh počne on....pa....sej nima veze ) človeka, ki je v večih preiskavah.....in eni obravnavi pri nas?????

Nima veze......nedolžen ali ne........čistih rok sigurno nima, drugače nebi padel v ta mlin. Vsi pa vemo......da se z dobrimi odvetniki tudi črna krava z lahkoto potrdi, da je BELA!!!!!!!

Beda od bede.....morala v najgloblji greznici.......parlament poln pacientov ki so že v preiskavah....ali pa še bodo.......

ČLOVEšTVO SE UTAPLJA V GNOJU NEMORALE, KORUPCIJE, SEBIČNOSTI............

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOVODOBNE POLITIČNE BARABE, so si zase pripravile tudi novodobne zakone: NESTRPNOST, NAGOVARJANJE na REVOLUCIJO in podobna " DEMOKRATIČNA JAJCA " samo da zaprejo vsakogar, ki ima kaj proti NADLJUDEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!