Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla - nabijanje


Priporočene objave

Vsi ostali,ki nevozite Bavarce, pa bi morali imeti napisano - Če bi fovšija gorela nebi Slovenci NIČ kurjave rabili !

:lol1: Ja seveda, edino BMW je edini pravi motor, ostalo pa ne.

Spet si lepo podal eno od svojih značajskih potez ubermensch BMWjašev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ti več pomeni mnenje drugih o tebi, kot pa lastno zadovoljstvo v sami voznji? Tudi v teh pogledih smo si ljudje razlicni. Zase vem, da sem kakih 95% cajta sam z motorjem na cesti in uzivam. Za tistih 5% casa na kakih parkiriscih ali motozborih, kjer bi imel priliko poslusat kritike cez mene (kot "po defaultu bmw samohvalneza") ali po grdobi od motorja pa z lahkoto pretrpim.

Se pa strinjam, da brumer/bremzer pretirava v hvaljenju bmwjev. Jst pa pravim, da je meni bmw glih tolko dober, kot je tebi yamaha, nekomu drugemu honda, itd. Ni ga najboljsega motorja, takot ga ni najslabsega. In ni najboljse znamke motorja kot tudi ne najslabse.

Brumerju gredo tudi boxserji v nos :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta bulš motor je pa najcenejši mwahahaha :P

še dobr ni vn pršu,še prodajat se ni začel..pa je že ta bulš. :lol1: pa so me prepričevali.da so BMW fahreri ribiči pa jagri :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride dons kolega v garažo in reče: ti tole je pa res lep motor..jebemu..zdej pa res ne vem če bi ga še mel :D

A ma servisno :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že skor čist polno ;)

Super že vse zamenjanu.....nima več kej crknt.....pa še fukiš,takoj za cbf-ko :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ni nuja ampak želja. V tem obziru odpade vsako racionaliziranje nakupa določenega modela. Če ne kupuješ s "srcem" se boš pač opekel in potem poizkušal na vsak način zracionalizirati svoj nakup z navajanjem konjev, nizke porabe, zanesljivosti. Sej ne, da vse te zadeve niso pomembne ampak meni se zdi na koncu pač pride do tega, da si kupil tisto, kar ti je všeč in ne tisto kar je najbolj pametno.

Pa da ne bo preveč picajzlanja, če si človek, ki ti je recimo nizka poraba zelo zelo pomembna, ti bodo avtomatsko všeč varčni motorji in te bo pač vleklo v tisto smer. Če pa to nisi pa boš kasneje to zadevo na veliko navajal kot pameten nakup in fenomenalno lastnost motorja, se pa vsakič z zavistjo oziral po kakšnem požrešnem dvovaljniku, ki bo prihrumel mimo. Tisti, ki je opravil "pravi" nakup, ne bo čutil nikakršne želje po tem, da poveličuje svojo zverino in bo raje užival v vožnji.

lepo si definiral moj "fukiš" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker cbf je pa med top 3 fukiš mopedi :D

Odvisno kdo ga jaha. Če vidim na njem fajn našpanano žensko ritko mi v trenutku postane neverjetno fukiš......:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če dobim na lotu si ga kupim eto.. (RR da nebo pomote hihi) ... tiste grde luči bi pa že dol pometal in karbonske oklepe gor ... motor itaq ni za po cesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem zakaj sploh obstaja tako butasta tema. Še manj razumem, kako se je lahko nabralo 18 strani tako butaste teme. Sam kreg. Namest da bi Šli na pir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem zakaj sploh obstaja tako butasta tema. Še manj razumem, kako se je lahko nabralo 18 strani tako butaste teme. Sam kreg. Namest da bi Šli na pir.

Stran 5 objavljeno 10.35....mogoče le ni tako butasto...ali pa...??
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro sem seznanjen, da so pri prvih (modelno leto 2005)imeli problem z trdoto odmičnih gredi in dročnikov kar so takoj odpravili zato so temu tvojmu kolegu zamenjali agregat! In ta isti motor bo šELE letos star 7 let in ne 8, 9 let kot ti pišeš!

Jaoooooo, pa ti si pa res eno vase zagledano dete! :slap:

Točno vem, kateri motor sem takrat sam vozil, ker smo se skupaj furali in tisti motor sem zamenjal leta 2003. Samo neeeeee, ti si najbrihtnejši na tem svetu in brez da bi poznal mene in mojega prijatelja točno veš kateri letnik je njegov motor. Pa ne morš verjet.

Dolence sem imel za normalnejše, pa si jim sedaj fino rating zbil! Pa od kje hudiča so te uvozili, zvezdogleda! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!