Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla - nabijanje


Priporočene objave

Tudi mokra ni za ZMIRAJ na Yamahi V-maksu menjal 1-vič na 32 K kil. 2-gič pa na 72K kil.

Glede na tvoje predhodno pisanje........zgleda da ne znaš vozit..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker sem ga že imel,pa sem bil zelo razočaran! :headbang:

Zakaj?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil 1150gs pri 32kkm prodal pri 75kkm nisem menjal sklopke in tudi ne ploščic, sem pa črpalko za gorivo.

Pa še vedno ne mislim takole!

Ooooooo, hvalaaaa, to slikco sem iskal. Že printam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimivo je da v temi"zakaj ne bi imeli BMW motocikla"slišimo ničkolikokrat,da so BmW lastniki:naduti,ribiči,jagri,...itd...nasploh slabi ljudje....

še bolj zanimivo je da te ljudje ,ki to trdijo,niso imeli nikoli stika ne z motociklom o katerem govorimo (vsaj 97%njih ne)in ne poznajo osebno tudi nobenega lastnika omenjenega motorja.......saj če bi,bi spremenili mnenje..... :yes:

Zgoraj omenjene strokovnjake tega foruma sprašujem,koliko članov tega foruma osebno poznajo(ki so lastniki BMW motociklov),da lahko tako grdo govorijo o njih..... :hmm: .......in še enkrat tema je namenjena motociklom kot samim in ne njihovim lastnikom....Lp -_-

Smanji doživljaj ... Koga qrca se tolk sekiraš okol teh BMW-jevih gar ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smanji doživljaj ... Koga qrca se tolk sekiraš okol teh BMW-jevih gar ...

:lol1: Ma ni panike za mene spljoh.......bolj me za tebe skrbi koga qrca se tolk sekiraš okrog teh BMW-jevih gar,da moraš ob 5 zjutraj o tem pisat....... :slap:

Ma kaj čem ti rečt.......in ko te naslednjič ob 5h zjutraj prime smanji doživljaj ,zarolej si Justina Biebera in poskušaj zaspat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Ma ni panike za mene spljoh.......bolj me za tebe skrbi koga qrca se tolk sekiraš okrog teh BMW-jevih gar,da moraš ob 5 zjutraj o tem pisat....... :slap:

Ma kaj čem ti rečt.......in ko te naslednjič ob 5h zjutraj prime smanji doživljaj ,zarolej si Justina Biebera in poskušaj zaspat :P

Faušija, sej veš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Ma ni panike za mene spljoh.......bolj me za tebe skrbi koga qrca se tolk sekiraš okrog teh BMW-jevih gar,da moraš ob 5 zjutraj o tem pisat....... :slap:

Ma kaj čem ti rečt.......in ko te naslednjič ob 5h zjutraj prime smanji doživljaj ,zarolej si Justina Biebera in poskušaj zaspat :P

Ob 5-tih zjutraj ni vprašanje sekiranja okrog BMWjevih gar, ampak okrog tega ali ti zjutraj stoji ali ne. Če ti ne, greš pač na internet.......:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primat res..19 strani?! mislim, da se samo na slo forumu lahko kaj takega zmaže..drugod po svetu se folk ne sprašuje in predsvem ne obremenjuje s takimi zadevami, raje si med seboj nesebično pomagajo in seveda vozijo s svojimi motocikli. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primat res..19 strani?! mislim, da se samo na slo forumu lahko kaj takega zmaže..drugod po svetu se folk ne sprašuje in predsvem ne obremenjuje s takimi zadevami, raje si med seboj nesebično pomagajo in seveda vozijo s svojimi motocikli. :surrender:

Tema je tudi mišljena za nesebično pomoč,ljudem,ki imajo BMW motocikle,govorimo o hibah,okvarah na kaj naj bodo pozorni kupci ob nakupu le tega in mogoče tudi kakšnega odvrnemo od nakupa....a kot pri vsaki temi tudi zabluzimo z mano na čelu...smo najbolj samouničujoča rasa na planetu.....kaj si pa pričakoval.

So zimski meseci in tako si vsak po svoje krajšamo čas do dviga temperatur,ko komaj čakamo,da peljemo motor na sprehod :D

Lahko pa se nam zahvališ,ker tudi tebi krajšamo čas do začetka sezone in hvala tudi tebi,saj si pri ustvarjanju tega primata od 19strani ze 5-tič z nami :P

No to je blo malo za šalo in malo zares.....a resnica je,da se tu na forumu lahko nestrinjamo in včasih tudi neukusno obkladamo a siguren sem,da če bi na cesti katerikoli član foruma potreboval pomoč,tudi tak z katerim imamo povsem različna stališča bi mu seveda vsi tu gor nesebično pomagali in se še naprej vozili z svojimi motocikli kot to po tvojih zapisih zgoraj počnejo drugot po svetu. ^_^

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primat res..19 strani?! mislim, da se samo na slo forumu lahko kaj takega zmaže..drugod po svetu se folk ne sprašuje in predsvem ne obremenjuje s takimi zadevami, raje si med seboj nesebično pomagajo in seveda vozijo s svojimi motocikli. :surrender:

Ti pa očitno nisi na nobenem tujem forumu prijavljen? :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5-tih zjutraj ni vprašanje sekiranja okrog BMWjevih gar, ampak okrog tega ali ti zjutraj stoji ali ne. Če ti ne, greš pač na internet....... :)

Vsak dan se mi pa res ne da celo noč seksat ... Je treba tut mal družbena omrežja obrajtat, pa take fore ... ali pa komu kaj iber-pametnega napisat na Motosvetu recimo :-).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan se mi pa res ne da celo noč seksat ... Je treba tut mal družbena omrežja obrajtat, pa take fore ... ali pa komu kaj iber-pametnega napisat na Motosvetu recimo :-).

Pa da ne boš pozabu na svoj post pritisnit,da ti je všeč..... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se zgodi, če imaš tako dober motor z preveč konjev in navora, da ne občutiš da ti je zaribal ležaj..... :evilgrin:......i seveda to toliko časa teraš, da se vse skupaj pregreje in vname....

pa seveda po horoskopu moraš biti nesrečnik.

:notworthy:

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se zgodi, če imaš tako dober motor z preveč konjev in navora, da ne občutiš da ti je zaribal ležaj..... :evilgrin:......i seveda to toliko časa teraš, da se vse skupaj pregreje in vname....

pa seveda po horoskopu moraš biti nesrečnik.

Za naredit kaj takšnega moraš biti samo človek brez občutka ... pa je čist vseeno kakšen znak je na tanku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer nimam se za doktorja BMW-jev kot nakazuješ z sliko in nimam se za vseveda a menim,da vseno več vem oz, imam izkušenj z bmw-ji kot ti saj jih peljem že nekaj let in to ne samo r serije ampak tudi f in k-a...tako,da za razliko od tebe povem tudi kaj iz svojih izkušenj, in prijateljev z katerimi se vozim....

Tud sam sem imel teževe,a nikoli z kardanom pa je to že tretji motor te znamke z kardanom in nikakor nisem fanatičen pristaš določene znamke,a sem korekten in ne govorim o neki znamki z katero nimam in nisem imel stika in to sem ti tudi želel povedat.....ah sej je brezveze.....ti kar lepo limaj slike z vsega sveta o poškodbah motorjev o katerih sam ne veš nič.....sam ,da boš srečen :glare:

Vidim, da so bmw fahrerji zadevo vzeli hudo resno :) tako kot je že cela tema.

Pričakovano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to kak jajc je ga prodam..kupi kdo?

Obdrži jajc. Če nič drugega, ti vsaj nihče ne bo grenil, da si ga ne moreš privoščiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!