Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla - nabijanje


Priporočene objave

...

untitled.jpg

...

Pri teh Gs-ovih lampah men neki še zmer ne gre u lajšto. A je ta velka tolk švoh, pa so še eno za pomoč zraven pripopal, al pa so bile mišljene dve enaki, pa jih je ta racman na en uč dobu, pa mu je zateku. Nujno bi ga blo treba še na druzga udart, da se zgliha!

Čak, čak, kaj pa če je to protimasa, da zgliha tisto cukanje na stran, ko daš gas?

Mislim, da če je že grdo vse skup, je pa sigurno jako kunštno. :hmm:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi dizajn za WC lepši, ima bolj zaobljene oblike.

Ihaaaaaaahaaaaaa :lol1: svetovna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ste pa res smešni, pomojem vidva glavna akterja te teme, I30 in Snecer, pa še kdo zraven, doživljata orgazme ko zagledata, da je nov post v tej temi, in se ponovno lahko zneseta nad modrobelo znamko :D Kar tako naprej, svaka čast. :smoke:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj bo še tak "hud drek" GS-ke, vas nikdar ne bodo razočarale :grim

untitled.jpg

Malo za šalo :OK:

Madonca, po vseh 23 straneh pisarjenja in raznih fotografij, BMW pristaši še ta trenutek ne "priznate", da je BMW enostavno GRD. Za lepoto je vedno bilo in vedno bo merilo tudi simetrija "obraza", BMW pa je namerno asimetričen... :grrr

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ste pa res smešni, pomojem vidva glavna akterja te teme, I30 in Snecer, pa še kdo zraven, doživljata orgazme ko zagledata, da je nov post v tej temi, in se ponovno lahko zneseta nad modrobelo znamko :D Kar tako naprej, svaka čast. :smoke:

A si ti tudi razočarani bmw fahrer, ki se te je tema čustveno dotaknila? :grim

Obrni se na svojega "kolega", ki je odprl to šaljivo temo. On je kriv, hehe. Je pač potreboval eno takšno temo za samopotrditev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že s tem ko se pogovarjate o asimetričnih lučeh so v BMW dosegli svoje ... brezlačna reklama non stop ker je skoz na tapeti.

Všeč ali nevšeč ... proda se več zato ker se skoz govori o njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov te teme je?

OK, če kdo argumentira svoje mnenje ga je pač treba spoštovat. Tisti dve sliki polomljenega kardana pač niso dovolj "močan" argument proti niti za ene in druge vsaj tako govorijo prodajne številke.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti tudi razočarani bmw fahrer, ki se te je tema čustveno dotaknila? :grim

Obrni se na svojega "kolega", ki je odprl to šaljivo temo. On je kriv, hehe. Je pač potreboval eno takšno temo za samopotrditev.

A se spet igraš psihijatra in ocenjuješ ostale in moj karakter :slap: tisto slikco ko je gor stetoskop bi si moral prilimat v svoj profil,bi ti pasala po vsem tem pametovanju o drugih......

Glede samopotrditve :lol1: ja zgleda,da jo ti potrebuješ bolj kot drugi,vsaj po tvojih postih sodeč :doze:

Jaz jo ne potrebujem,ker imam dovolj denarja,da če mi motor ne bi bil všeč bi si enostavno kupil drugega :naughty:

Temo sem odprl z namenom,ki sem ga obrazložil večkrat in ga ne mislim več ponavljat....sam ,da ti in tebi podobni tega ne razumete ali ne želite razumet in mislite,da ste skrajno duhoviti in iščete samopotrditev,da ste duhoviti :dry: no pa sem še jaz postal psihijater :D

Uživaj še naprej in delaj potičke ter doživljaj orgazme kot ti je to lepo povedal rdeči-vragec :P

In v vseh teh straneh tu samo serješ klamfe,nisi sposoben napisat enega argumenta in to podkrepiti,razen seveda tvojga tebi in še nekaterim duhovitega humorja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne bom kupil BMW-ja, ker preveč njihovim lastnikom ne smeš pokazati krivega prsta brez da bi se čutili užaljeni in se bojim, da bi me k njim prištevali.

Saj mopedi v večini niti niso tolk zlo grozn total čist do konca za podn napačni, bi se dal prežvet (za silo, če ni druzga), so pač grdi, saj zato pa dizajnerja menajo. Sam BMW lastniki so pa za znort. Sploh eni užalenci na motoskretu. :slap:

Je bila pa tema tud zame koristna. Sem izbiral med BMW jem pa Enfieldom, pa sedaj vem, da bom Bulleta naroču. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tema je za vse bmwje ne?

Vrhunc tehnike. Avtomatska samopralna makina. Na konc se pa še s šibico posuši. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ste pa res smešni, pomojem vidva glavna akterja te teme, I30 in Snecer, pa še kdo zraven, doživljata orgazme ko zagledata, da je nov post v tej temi, in se ponovno lahko zneseta nad modrobelo znamko :D Kar tako naprej, svaka čast. :smoke:

Vragec, napak si sive celice usmeril. Orgazmiram, ko vidim, kako se zaljubljenci v ikono po tleh mečete, ko vam nekateri korenčka kažemo.

Kurc, švabe je že star ata po host pregajnal, zdej naj pa njihove rangle vozim? Jok bato.

Ok, dons vas imam že PK. Adijo naslednjič, ko se mi bo ljubilo. Pa ne odbijajte se preveč od tal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragec, napak si sive celice usmeril. Orgazmiram, ko vidim, kako se zaljubljenci v ikono po tleh mečete, ko vam nekateri korenčka kažemo.

Kurc, švabe je že star ata po host pregajnal, zdej naj pa njihove rangle vozim? Jok bato.

Ok, dons vas imam že PK. Adijo naslednjič, ko se mi bo ljubilo. Pa ne odbijajte se preveč od tal.

Si mal zgodovino šprical? :devil: Japsi so bli na strani švabov!

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragec, napak si sive celice usmeril. Orgazmiram, ko vidim, kako se zaljubljenci v ikono po tleh mečete, ko vam nekateri korenčka kažemo.

Kurc, švabe je že star ata po host pregajnal, zdej naj pa njihove rangle vozim? Jok bato.

Ok, dons vas imam že PK. Adijo naslednjič, ko se mi bo ljubilo. Pa ne odbijajte se preveč od tal.

Jebentiš, sam ste pa vztrajni... :notworthy: Pravijo, da ko laž 5x ponovijo, postane resnica! (pa ne dobesedno :D) Od kod vam info, da sem jst bmw pristaš?!?!? Da sem bmw zaljubljenec?!? Jebentiš, bolj kot vam pravim, da nisem, bolj se prepričujete da sem :surrender: Ne vem, ali vam moram še narisat, da nisem nikoli bil bmw pristaš, in da tudi ne bom?!?!? Samo na daleč objektivno opazujem, kako se izzivljate v tej temi.

btw: izbiral si med bmwjem in drugimi...glede na to, kaj vse si imel za napisat čez bmwje, mi res ni jasno, kako si potem lahko imel v izboru bmwja? A sam sebi ne verjames kar misliš/veš, al kako?

Če imaš pa poln K..., te je pa kaj drugega krivo kot motosvet...mogoče pa s praznim K... ne bi take po forumu zlival ;)

Naslednjič, ko se ti bo ljubilo mal v tej temi kr tko naokol popljuvat? ...interval ziher ne bo trajal dlje od 5min :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tema je za vse bmwje ne?

Hahaha, si ga ti videl asa, s kako "OGROMNIM" gasilnim aparatom je bil pripravljen pogasiti ta gejzir bencina, ki je šprical iz lajtnge??? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda,, taki ste ko mala deca. Nimam nič ne proti japanezerjem (imal sem jih v 30.letih 10 kom) niti proti bmw-jih. Zdaj na stara leta sem s kupil bmw-ja, tak iz gušta, da se ne zajebavam z verigo, da motor ne prekipeva z konji,da ni brutalen.

Za moj stil vožnje je fajn motorček. Zakaj glih bmw? Mogoče pa pride na vrsto italijan? Ne vem, bomo vidli kaje me bo zopet pičilo v naslednjih letih. Samo upam da ne Matilda.b

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Od kod vam info, da sem jst bmw pristaš?!?!? Da sem bmw zaljubljenec?!? Jebentiš, bolj kot vam pravim, da nisem, bolj se prepričujete da sem :surrender: Ne vem, ali vam moram še narisat, da nisem nikoli bil bmw pristaš, in da tudi ne bom?!?!? ...

Zanikanje je prvi znak zasvojenosti! šminka BMWjarska :P Poznamomitake!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, za te luči je treba imeti zelo, zelo dosti razumevanja..... :)

to "razumevanje" je zelo zajebano..

jaz naprimer ne razumem zakaj bi kdo mel fejzrko..

pa zarad tega nobenmu ne težim ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to "razumevanje" je zelo zajebano..

jaz naprimer ne razumem zakaj bi kdo mel fejzrko..

pa zarad tega nobenmu ne težim ;)

men .. in to skoz :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj turbiče so japonci delali že ko sem bil jaz še mulček, zdaj pa sem že fejst siv tak da to ni glih nekaj. Pa še vprašanje kako se sploh obnese.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tajči91

Že že, sam recimo če lastnik ni nek lepotec, potem ima grd motocikel, da sam izpade lepši , al' se motim?

haha to pa ne vem. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja generacija BMW3 bo po vsej verjetnosti poganjanja samo s 3 cilindrci in dvema turbo puhaloma. bomo vidli, kaj bo Brumer izumil do takrat. Najbrž bo presedlal na zvezdo, še posebej, če AMG kupi Ducatija. Pol bo pa še Diavela kupu hehehe

a dej no. Mel si BMW, ki kao ni bil pravi, ker ma bate pospraulene na običajno mesto, pa hladilnik za vodo ima, in ga zamenjal za r1200xy in šel metzelerke kupit na BMW zbor, kam že ? Ga-Pa? Zdej reči de maš Schuberth čelado. . . No, morda nisi BMW zaljubljenc, ampak to res dobro skrivaš :P

ne me zastopt narobe. tvoja žaba je meni na pogled po najbol cool strojev.

Hehe, vse je res, tudi to, da imam schubert čelado , ki je ne morem prehvalit :D Imam pa tudi sorodnike v nemčiji, če kej prispeva k vsemu temu, pa na šihtu tut z nemškimi firmami sodelujem, pa...uhh, to je cela zarota! :D A če grem enkrat v gostilno, sem tut pijanc po default-u? Pa če grem 2x na motozbor sem tut motozborfanatik? Pa če na salonu obiščem štant Honde, sem tudi privženec honde? Sam si pa res delate probleme, kjer sploh ni potrebe. Če honda nardi en sport-touring motor alternativen F800s ali R1200ST, bi ga raje izbral kot pa bmwja. Al pa Yamaha, ali pa Suzuki. Ostalim pa bolj kot ne podzavestno ne zaupam. Tako da, lahko še 1x rečem, NE, nisem BMW privrženec, sta mi pa všeč konkretno ta dva modela BMWja, ki sta sicer najmanj popularna če že ne "NEuspešna" bavarca, ker so oba modela nehali izdelovati. Koncept teh dveh motorjem mi je všeč.

BTW: drJakob, od kar je probal metzelerke, jih tut ne more prehvalit....majkemi, da je tudi on čistokrvni BMWjaš...oz. BMW ljubljenec, ki pa to zelo dobro skriva!!! :P

Najboljš, da se 1x na kufetu dobimo v postojni, pa si žabe ogledamo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeči _vragec!

A si ti tisti v rdečih hlačah, al tisti, ki odzgoraj gleda?? :hmm:

..aja? Kar se tiče zgornjega, je po moje komentar leta, čeprav smo šele na začetku!! :grim

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: drJakob, od kar je probal metzelerke, jih tut ne more prehvalit....majkemi, da je tudi on čistokrvni BMWjaš...oz. BMW ljubljenec, ki pa to zelo dobro skriva!!! :P

AAAAAAAAAAAAA, izdajauc!!! Leta in leta sem izpopolnjeval svojo krinko, ti me pa pol tkole v enem stavku uničiš?! SVINAA!!! Ne morm verjet. Pa sm mislu, da sva parjatla... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!