Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla - nabijanje


Priporočene objave

Pišuka, se mi ne da brat vsega tega nakladanja a vidim, da je debata živa glede primerjave z GS.

No, Triumpha ne poznam a ker motor kupujem s pogledom (tako kot izbiram žensko), se ne bi odločil za nekaj, kar hoče izgledat kot GS, le malce bolj histerično.

Sej veste tisto, ko vedno dve bejbi skupi ven hodita: ena lepa in ena.. no, manj lepa, ki pa hoče biti lepa, kot ta lepa :glare:

Tale Triumph je kopija GS in to me moti. Tudi, če bi se mi zdel lepši, se mi to ne zdi, ker ponavljajo in imam rad klasiko. Skratka rad imam tisto s katero mi prvo pride in ne tisto, ki hoče biti enaka (pa mogoče je lepša a jaz je tako ne vidim, ker drkam na ta prvo).

Naj naredijo kaj svojega. Nova Tenere je prav simpatična. Torej- da se.

Debate kateri motor je za v ekzotične dežele, so malo smešne. Kot da gre kdo tja.... Pa tudi če... Pošljite kartico...

Motor rabite za vozit se po dolini Šentflorjanski in babe pecat! :smoke:

Motor kupiš, ker te "pali" pogled nanj, zvok motorja, zgodba...

Glede tehnike so pa vsi isti in prav en kurac pomeni, če ima en stransko stojalo malo bolj postrani, kot drugi. Recimo...

Aja, ja GS vozim a mogoče bo kdo vseeno razumel, kaj se hotel povedati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka, se mi ne da brat vsega tega nakladanja a vidim, da je debata živa glede primerjave z GS.

No, Triumpha ne poznam a ker motor kupujem s pogledom (tako kot izbiram žensko), se ne bi odločil za nekaj, kar hoče izgledat kot GS, le malce bolj histerično.

Sej veste tisto, ko vedno dve bejbi skupi ven hodita: ena lepa in ena.. no, manj lepa, ki pa hoče biti lepa, kot ta lepa :glare:

Tale Triumph je kopija GS in to me moti. Tudi, če bi se mi zdel lepši, se mi to ne zdi, ker ponavljajo in imam rad klasiko. Skratka rad imam tisto s katero mi prvo pride in ne tisto, ki hoče biti enaka (pa mogoče je lepša a jaz je tako ne vidim, ker drkam na ta prvo).

Naj naredijo kaj svojega. Nova Tenere je prav simpatična. Torej- da se.

Debate kateri motor je za v ekzotične dežele, so malo smešne. Kot da gre kdo tja.... Pa tudi če... Pošljite kartico...

Motor rabite za vozit se po dolini Šentflorjanski in babe pecat! :smoke:

Motor kupiš, ker te "pali" pogled nanj, zvok motorja, zgodba...

Glede tehnike so pa vsi isti in prav en kurac pomeni, če ima en stransko stojalo malo bolj postrani, kot drugi. Recimo...

Aja, ja GS vozim a mogoče bo kdo vseeno razumel, kaj se hotel povedati...

Včasih je kopija boljša od originala, motor sigurno je. Tisto o dveh babah pa, če nočeš ta drugo mi jo odstopi, ti boš nehal drkati na prvo, jaz pa bom dobu, pa bova oba happy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je kopija boljša od originala, motor sigurno je. Tisto o dveh babah pa, če nočeš ta drugo mi jo odstopi, ti boš nehal drkati na prvo, jaz pa bom dobu, pa bova oba happy.

No, samo da smo si na jasnem: je kopija.

Lahko, da je boljši. Ne vem. Sem napisal, da ga nisem vozil in nisem govoril o tehnikalijah temveč o....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, samo da smo si na jasnem: je kopija.

Lahko, da je boljši. Ne vem. Sem napisal, da ga nisem vozil in nisem govoril o tehnikalijah temveč o....

temveč o.... stolu pa blatniku, pa mogoče o lučeh a ne? ker tam se ta silna podobnost konča. Explorer nima bokserja, nimama tralalalala lever vzmetenja nima suhe sklopke....Kaj hudiča pa so, poleg plastik, tako strašno kopirali? Ima 3 bate v vrsti, prečno na smer vožnje. Bol Triumphovsko ne more bit. ima okvir, ki ga bmw praktično nima, ima USD vilice, nekaj kar BMW prezira......Triumphov izvirni greh je frontalni napad z odličnim izdelkom, na določeno ciljno skupino kupcev. ...

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo razloži zakaj je v temi 16 strani nabijanja o tem ali gre za kopijo ali ne in o sevisni mreži, pa skoraj nič o motorju? Če nimate nič za napisat o motorju potem se tema lahko preprosto izbirše, ker svoje funkcije ne opravlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo razloži zakaj je v temi 16 strani nabijanja o tem ali gre za kopijo ali ne in o sevisni mreži, pa skoraj nič o motorju? Če nimate nič za napisat o motorju potem se tema lahko preprosto izbirše, ker svoje funkcije ne opravlja.

kaj pa nej človk pove o kopiji? A? Mal se da nabijat, itaq je use povedano v temi o originalu :worship:

Nek sm nestrpen zadnje čase....se bom popravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa, ne vem kje vidite tako neverjetno podobnost z GS-om. Ko so naredili Buella (kateri je meni osebno bolj podoben GS-u) pa multistrada ima podoben blatnik, pa ni nobeden nič pokritiziral. Ko se pojavi končno prava konkurenca, s pravim agregatom, pa udri ga. Za vse BMWjaše ;Imel sem GS-a - 1200, pa mi ni veliko pomagala dobra servisna mreža. Sem bil redni obiskovalec njihovih uslug, nažalost popravil, še dobro, da v garancijskem roku. Obvezna oprema pri hiši je bil kombi.

O pravi kopiji RT-ja pa lahko govorimo pri novem Trophyju. Če bo izgledal tako, kot kažejo slike je res neokusno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temveč o.... stolu pa blatniku, pa mogoče o lučeh a ne? ker tam se ta silna podobnost konča. Explorer nima bokserja, nimama tralalalala lever vzmetenja nima suhe sklopke....Kaj hudiča pa so, poleg plastik, tako strašno kopirali? Ima 3 bate v vrsti, prečno na smer vožnje. Bol Triumphovsko ne more bit. ima okvir, ki ga bmw praktično nima, ima USD vilice, nekaj kar BMW prezira......Triumphov izvirni greh je frontalni napad z odličnim izdelkom, na določeno ciljno skupino kupcev. ...

no pa se bomo drugače izrazili..CILJA NA ISTO SKUPINO LJUDI. amen!!! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to ..Triumph s tem motociklom vstopa v popolnoma nov segment, ki ga nikoli ni obvladoval..BMW pa ima tu tradicijo..in to veliko pove. Zanikanje podobnosti in kopiranja, ko še sam proizvajalec javno to potrjuje..ne vem no... :yawn: Pejste se vozit.. :D

Aja Triumph Explorer XC seka.. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji motoristi.

Preberite kaj sem napisal: jaz motor kupim, ker me "napali". Torej gre za ljubezen na prvi pogled.

Meni je na prvi pogled pomembna oblika. Mogoče bi povprečen Slovencelj rekel, da sem peder, ker se umivam in imam rad lepe stvari. Seveda izstopam tudi, ker mi gredo na kurac pistacija pofarbane fasade v naši lepi deželi.

Triumph je kopiral po izgledu GS-a. Seveda ni kopiral motorja itd...

A o tem ne govorim.

Ko ga takole gledam (Triumpha namreč) mi je zelo všeč.

A moj namen je bil, da samo izrazim svoje mnenje. To pa je, da meni šteje original.

Je Triumph boljši, ker ima drugačen blatnik ali ne... to so pa marginalne teme.

Prepričan sem, da se vsega navadiš (kar ne vzljubiš iz prve) in samo debele, prenažrte evropske riti smo tako picajzlasti, da se znamo skregati zaradi povsem nepomembnih razlik. A ok, razlik vseeno.

Kupite si motor, ki vam ugaja. Ne pa kupovati, da boste kupili nekaj "iz inata" (torej: ne bom kupil GS, ker je to samo za fotre in podobne domislice).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji motoristi.

Preberite kaj sem napisal: jaz motor kupim, ker me "napali". Torej gre za ljubezen na prvi pogled.

Meni je na prvi pogled pomembna oblika. Mogoče bi povprečen Slovencelj rekel, da sem peder, ker se umivam in imam rad lepe stvari. Seveda izstopam tudi, ker mi gredo na kurac pistacija pofarbane fasade v naši lepi deželi.

Triumph je kopiral po izgledu GS-a. Seveda ni kopiral motorja itd...

A o tem ne govorim.

Ko ga takole gledam (Triumpha namreč) mi je zelo všeč.

A moj namen je bil, da samo izrazim svoje mnenje. To pa je, da meni šteje original.

Je Triumph boljši, ker ima drugačen blatnik ali ne... to so pa marginalne teme.

Prepričan sem, da se vsega navadiš (kar ne vzljubiš iz prve) in samo debele, prenažrte evropske riti smo tako picajzlasti, da se znamo skregati zaradi povsem nepomembnih razlik. A ok, razlik vseeno.

Kupite si motor, ki vam ugaja. Ne pa kupovati, da boste kupili nekaj "iz inata" (torej: ne bom kupil GS, ker je to samo za fotre in podobne domislice).

Vem da se o okusih ne razpravlja, ampak resno? Tole je tebi lepo? ne hudo dobro kull. Lepo...kot so lepe...ženske?

In še: Domislica GS je za fotrre s prevč keša je slaba, domislica Explorerj je fuj ker je plagijat je OK. To si velja zapomniti....

2010-BMW-R1200GS-front-angle.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se o okusih ne razpravlja, ampak resno? Tole je tebi lepo? ne hudo dobro kull. Lepo...kot so lepe...ženske?

In še: Domislica GS je za fotrre s prevč keša je slaba, domislica Explorerj je fuj ker je plagijat je OK. To si velja zapomniti....

2010-BMW-R1200GS-front-angle.jpg

Z veseljem si bom vzel čas in ti vse pojasnil.

Explorer mi ni fuj. Niti zato ker je plagiat (po obliki seveda).

Pa saj to sem že napisal.

A če se želiš prepirati, potem boš boldal samo tisto, kar tebi paše.

Lepo sem napisal, da si naj vsak kupi, kar ga rajca.

Eh, dolina Šentflorjanska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom nove teme odpiral, pa upam, da dobim vsaj nekaj mnenj tukaj..namreč

Na dopustu po Dalmaciji nisem mogel verjeti, da je po moji oceni ca.80% vseh motorjev, ki sem jih videl BMW, od tega več kot pol GS...OK zdej pa resno, sej jaz zastopim, da je pregovorno odličen, dobra servisna mreža in vse to, ampak Zakaj??? Kakšne hude lepote pri bavarcih ni zaznati, konkurenca nudi enako za manj denarja s prav tako dobro servisno mrežo, enako "nepokvarljivost", lepši motor,...pa vendar je že nekaj let BMW daleč najbolj prodajan :ninja:

Recimo sploh v Italiji, od njih bi pričakoval mal patriotizma in da se bo MG Stelvio prodajal vsaj v 80% prodaje GS 1200, ker jaz po vseh testih sodeč ne vidim v čem MG zaostaja za bavarcem, kvari se ne po pričanjih lastnikov, opremo ima povsem primerljivo, servisov za Guzzije dovolj, ampak prodajni rezultati so porazni!

Torej vaša resna mnenja me zanimajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime... samo ime... pa sosed ga ima... pa res je dober... po VSEH testih (ne samo nemških), še vedno najboljši v segmentu... TU ni kaj oporekat!

Je pa res... tale množičnost... je pa grozna... še huje je na kakem Grossglocknerju ali v Dolomitih... in to je moj edini razlog, zakaj ga NE BI IMEL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so imeli vsi stoenke (zastava 101)..daleč najbolj zaželjen avto zame-mulca k sm fičkota vozu...ampak če je že govora o velikih endurah, bi raje mel MULTISTRADO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so imeli vsi stoenke (zastava 101)..daleč najbolj zaželjen avto zame-mulca k sm fičkota vozu...ampak če je že govora o velikih endurah, bi raje mel MULTISTRADO

Kaj maš še vedno domotožje do nje? Mam eno doma, prvi lastnik, ti jo dam poceni ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro; zato ker so grdi k ps, zato ker so pol predragi, zato ker za njih vzdrževanje rabiš več kot da si oženjen s supermodelom, zato ker se po vseh testih (zanimivo, večina je nemških) odrežejo najbolje v razredu, meni osebno pa se gees pelje sNič boljše kot japonska konkurenca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj maš še vedno domotožje do nje? Mam eno doma, prvi lastnik, ti jo dam poceni ne :grrr

ta zadno sm mislu :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater jokice jokaste ( aja bmw fahreji).........

ze 2 moto revija je expl...... pred bmw postavla :grim

aja nemska......... ni angleska :kva2:

jebo vas..domačih stvari pa nč ne gledate..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno grejo na živce tisti lastniki GSov, ki te na vsak način hočejo prepričat, da brez takega motorja sploh ne moreš na furo. Mah do Zadra na sardelce pridem ravno tako z čem drugim. Če sem malo žleht večina GSov in na konec koncev tudi drugih slovenskih motorjev sploh nikoli ne vidi Zadra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!