Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla - nabijanje


Priporočene objave

Zabaven fant, ni kaj :hooray:

pojdi smetit v vaso temo...

ali pa lahko podkrepis z kaksnim testom da je tvoja kolarnica pac boljsa od angleske kolarnice....

lahko pa ti posodim kaksno motorevijo...... ker se mi doma tako prah nabira na njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho .. kakšna tematika.

No, nekajkrat sem že napisal, da BMW dela tako grde motorje, da bi mu bilo treba izdelavo prepovedat za vedno.

:yes:

Nikjer pa ni rečeno, da ga ni fajn vozit - samo pod rit ne smeš gledat, in ko sedaš nanj moraš to opravit ritensko..

:hooray:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo razloži zakaj je v temi 16 strani nabijanja o tem ali gre za kopijo ali ne in o sevisni mreži, pa skoraj nič o motorju? Če nimate nič za napisat o motorju potem se tema lahko preprosto izbirše, ker svoje funkcije ne opravlja.

Izgleda,da ne opravljaš dobro svoje naloge :grim

Ime... samo ime... pa sosed ga ima... pa res je dober... po VSEH testih (ne samo nemških), še vedno najboljši v segmentu... TU ni kaj oporekat!

Je pa res... tale množičnost... je pa grozna... še huje je na kakem Grossglocknerju ali v Dolomitih... in to je moj edini razlog, zakaj ga NE BI IMEL.

Res butast razlog zakaj ga nebi mel,kljub dobri ciklistiki,vzmetenju itd....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... včeraj videl enga BMW... spet nisem spal celo noč... :slap:

... celo noč me je preganjala mora... kuko morajo naredit tako grd motor.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro; zato ker so grdi k ps, zato ker so pol predragi, zato ker za njih vzdrževanje rabiš več kot da si oženjen s supermodelom, zato ker se po vseh testih (zanimivo, večina je nemških) odrežejo najbolje v razredu, meni osebno pa se gees pelje sNič boljše kot japonska konkurenca.

:eek: dej ne bluzi o vzdrževanju in to na podlagi rekla,kazala......pa hajo ni čudn,dA NE vidiš razlike,saj voziš najtabulšejši motor,po takem stroju je vsak motor skoraj nevozn :evilgrin: :evilgrin:

Včasih so imeli vsi stoenke (zastava 101)..daleč najbolj zaželjen avto zame-mulca k sm fičkota vozu...ampak če je že govora o velikih endurah, bi raje mel MULTISTRADO

Multistrada je bolj kot velika endura ....supermoto.....no vsaj men tok deluje,ko sem jo imel na testu

Klapa, ne vem kje vidite tako neverjetno podobnost z GS-om. Ko so naredili Buella (kateri je meni osebno bolj podoben GS-u) pa multistrada ima podoben blatnik, pa ni nobeden nič pokritiziral. Ko se pojavi končno prava konkurenca, s pravim agregatom, pa udri ga. Za vse BMWjaše ;Imel sem GS-a - 1200, pa mi ni veliko pomagala dobra servisna mreža. Sem bil redni obiskovalec njihovih uslug, nažalost popravil, še dobro, da v garancijskem roku. Obvezna oprema pri hiši je bil kombi.

O pravi kopiji RT-ja pa lahko govorimo pri novem Trophyju. Če bo izgledal tako, kot kažejo slike je res neokusno.

V temi Triumph Explorer sem prilimal oz. napisal vir o katerem sami proizvajalci in inžinjerji ki so motor ustvarjali priznajo,da je bil GS osnova za Explorerja,preberi pa potem nabijej :P

Sam vozim BMW motorje že leta in z nobenim nisem mel problemov.....in ja seveda,na 2miljona prodanih GS-sov se najde tudi kaka okvara.......in kaj je hujšega od tega :O

mater jokice jokaste ( aja bmw fahreji).........

ze 2 moto revija je expl...... pred bmw postavla :grim

aja nemska......... ni angleska :kva2:

Res ne vem kdo je prjokcal v to temo,da je Explorer tanajtabulšejši..... :slap:

Meni osebno grejo na živce tisti lastniki GSov, ki te na vsak način hočejo prepričat, da brez takega motorja sploh ne moreš na furo. Mah do Zadra na sardelce pridem ravno tako z čem drugim. Če sem malo žleht večina GSov in na konec koncev tudi drugih slovenskih motorjev sploh nikoli ne vidi Zadra.

Jp Zadar je prebliz :grim

pojdi smetit v vaso temo...

ali pa lahko podkrepis z kaksnim testom da je tvoja kolarnica pac boljsa od angleske kolarnice....

lahko pa ti posodim kaksno motorevijo...... ker se mi doma tako prah nabira na njih

Ti model si v BMW temi.....zgleda ,da se ti nabira prah še kje drugje ne sam na revijah :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem se je prestavilo naše veleumje?

Sem se že ustrašil, da se je vse izgubilo. Palec gor za moderatorja!

No, kje smo ostali?

Aha, Explorer je kopija. :kva2:

Vidim, kaj boli tiste, ki nimajo BMW-jev: da si jih ne morejo privoščit. :smoke:

Pa ne samo motorja, tudi servisov in kaj vem česa še, kar spada zraven...

Ja kaj češ, življenje je razmerje med željami in zmožnostmi (ne samo finančnimi... .).

V glavnem...., spoznavam, da sem cel hohštapler, ker mam en grd in drag motor.

Mater, men je to ful dobr.

No mogoče kupim še eno kopijo... tko... za do Zadra recimo...

Popravljeno . Popravil corser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi smetit v vaso temo...

ali pa lahko podkrepis z kaksnim testom da je tvoja kolarnica pac boljsa od angleske kolarnice....

lahko pa ti posodim kaksno motorevijo...... ker se mi doma tako prah nabira na njih

Pa še prijazen fant si, ko bi mi takole revije posojal (ne samo zabaven)!

Obriši prah, preberi vse te revije še enkrat in potem kupi motor s katerim boš srečen.

Ampak to zares srečen. Ne da boš moral potem na forumu ali ob pivu ali kje drugje ves čas zagovarjat svoj prav (s katerim se ponavadi blaži lastna zmota- zato je pomembno, da kupiš motor s katerim boš srečen) oz. nam pridigat, kakšni, da smo, ker imam npr. Bmw.je...

Lej, mi (jaz sigurno) smo srečni, očitno si te drage motorje in vzdrževanje lahko privoščimo in tako pač je...

Simpl.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda,da ne opravljaš dobro svoje naloge :grim

ajde, a ti manjka kaj posebne pozornsoti moderatorjev. te priporočim Ledenemu za kaj posebne ljubezni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dvom me je spravila članica MS-a glede BMW-a. Ko je tekla beseda o "kosilu" je pripomnila, da ima rada močno hrano in mi jo ponazorila s to fotografijo...

post-37692-0-79247700-1346911202_thumb.jpg

Ne leži ji hrana z vzhoda.....

post-37692-0-77376200-1346911323_thumb.jpg

Kot pristaš zdrave prehrane sem v dvomih...Ali pa nisem razumel jedilnega lista...Kot meščanski otrok bi mi prav prišlo pojasnilo po kmečko..seveda proti plačilu..piko ali dve... :P

Popravljeno . Popravil Sash958
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dvom me je spravila članica MS-a glede BMW-a. Ko je tekla beseda o "kosilu" je pripomnila, da ima rada močno hrano in mi jo ponazorila s to fotografijo...

post-37692-0-79247700-1346911202_thumb.jpg

Ne leži ji hrana z vzhoda.....

post-37692-0-77376200-1346911323_thumb.jpg

Kot pristaš zdrave prehrane sem v dvomih...Ali pa nisem razumel jedilnega lista...Kot meščanski otrok bi mi prav prišlo pojasnilo po kmečko..seveda proti plačilu..piko ali dve... :P

Kaj to na drugi sliki je štarter za BMW štartat?? :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: dej ne bluzi o vzdrževanju in to na podlagi rekla,kazala......pa hajo ni čudn,dA NE vidiš razlike,saj voziš najtabulšejši motor,po takem stroju je vsak ...

Lej kmetko, zapenjas brezveze.

Ad1. Cene rednih servisov na pooblescencih niso rekla kazala, ker sm tud račune vidu. Cene materiala? Neb zgublju besed, pri starosti 12 let bo tud pri olmajti propelerju verjetn kej za zamenjat.

Ad2. Razen v zajebanciji nism nkol trdil kakšen stroj da vozim, sploh pa kmetko se ne » poznava « glih dolgo, tko da smo tud jst že ksn motor mel ...

Ad3. Zarad mene propelirajte po cest kokr hocte, če pa ksn jabuk komu v čelado prleti, se je pa verjetn mim nasga dvorišča pelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Ad3. Zarad mene propelirajte po cest kokr hocte, če pa ksn jabuk komu v čelado prleti, se je pa verjetn mim nasga dvorišča pelu

zdravje služi še? al rabiš kako napotnico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad3. Zarad mene propelirajte po cest kokr hocte, če pa ksn jabuk komu v čelado prleti, se je pa verjetn mim nasga dvorišča pelu

poglej, poglej.. še en kmetovalec

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sadjar u bistvu ... :)

poglej, poglej.. še en kmetovalec

Sadjar u bistvu ... :)

jap, vse BIO :D

sicer pa v naslovu teme piše o resnosti vsega napisanga zadost ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To množičnost GSov jaz vidim prej prednost kot pa slabost. Za tiste, ki te motorje resno izkoristite je to en velik plus. Za GSa najdeš na spletu ogromno informacij, delov, nasvetov... Motor vsaj meni ni slab. Mel ga pa nebi... mi je prevelik. 800 segment se mi zdi za nas, ki nismo neki svetovni popotniki bolj uporaben. Tu izbira ni ravno blesteča. Imel bi starega GSa. Tistega grdega, starega... Pa kašnega starega R100 se nebi branil.

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi že mel kakega BMWja, bi mel kakega R1200RT... ampak to šele kasneje, ko bom star in betežen in poln hemeroidov. Prej je nesmiselno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To množičnost GSov jaz vidim prej prednost kot pa slabost. Za tiste, ki te motorje resno izkoristite je to en velik plus. Za GSa najdeš na spletu ogromno informacij, delov, nasvetov... Motor vsaj meni ni slab. Mel ga pa nebi... mi je prevelik. 800 segment se mi zdi za nas, ki nismo neki svetovni popotniki bolj uporaben. Tu izbira ni ravno blesteča. Imel bi starega GSa. Tistega grdega, starega... Pa kašnega starega R100 se nebi branil.

Ne razumem zakaj bi rabil informacije,nasvete še manj pa dele za BMW-ja?!Če se pa nič ne pokvari :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, a ti manjka kaj posebne pozornsoti moderatorjev. te priporočim Ledenemu za kaj posebne ljubezni?

Ne,ne ni treba res nisem te sorte fant,da bi mi mogu ledeni kej ljubezni dajat,za to ma Murkota pa Galuniča :P

Glede tebe pa ostajam pri prvotni izjavi,sej bi ti razložu sam se bojim ,da boš razumela,da te želim impresionirat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej kmetko, zapenjas brezveze.

Ad1. Cene rednih servisov na pooblescencih niso rekla kazala, ker sm tud račune vidu. Cene materiala? Neb zgublju besed, pri starosti 12 let bo tud pri olmajti propelerju verjetn kej za zamenjat.

Ad2. Razen v zajebanciji nism nkol trdil kakšen stroj da vozim, sploh pa kmetko se ne » poznava « glih dolgo, tko da smo tud jst že ksn motor mel ...

Ad3. Zarad mene propelirajte po cest kokr hocte, če pa ksn jabuk komu v čelado prleti, se je pa verjetn mim nasga dvorišča pelu

Ad1.....takle mamo,če kupiš Marcedesa AMG pač pričakuj mal dražje dele in servis,drugače se pa voziš z Yugotom naprej in so deli ter servisi temu primerni :grim

Ko bo star 12 let ga jz vrjetn ne bom mel že 8let in me čist nč ne briga kaj mu bo šlo leč :smoke:

Ad2.....res je ne poznava se ,ker če bi se, neb zapenjal saj bi vedel ,da večino postov napišem v šali,prav za take kot si ti :P se pa opravičujem,vrjetn me nis razumel,tud slučajno te nisem mislil žalit ali podcenjevat glede motorisma.Res sm mel že kar nekaj motorjev in tudi nekaj sem jih razbil,vozim po večini prehitro in zadnja leta se vozim z BMW-jevimi jajci.....ne morš vrjet :D zato bi te lohk imel za vzornika!

Ad3.....sej ne upaš ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi že mel kakega BMWja, bi mel kakega R1200RT... ampak to šele kasneje, ko bom star in betežen in poln hemeroidov. Prej je nesmiselno.

Men že zdej takšen zgledaš :lol1:

nabijanje zakaj ne bi meu BMW-ja .. a lahko s kardanom nabijam po njemu :?

Lahko in nč mu ne bo :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!