Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla - nabijanje


Priporočene objave

Ne razumem zakaj bi rabil informacije,nasvete še manj pa dele za BMW-ja?!Če se pa nič ne pokvari :kva2:

Itak da se kvari... Sej sam verjetno veš bolj od mene (jaz sem z svojimi 8-15Kkm letno zgolj hobi motorist), da z resnimi kilometri slej kot prej kaj zaruži. Možnost da ga kje zvrneš in da te sname kak avto z kilometri narašča. Mi "turisti", pridemo vsepovsod z osebno in večina nas sploh ne ve kaj prazvaprav pomeni vukojebina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da sedaj pišete maile sprave. Brez veze. Dejmo se še mal kregat.

No, da začnem: Triumph Explorer je ena pocen kopija GS in niti slučajno mu ne seže do zadnje tablce.

Sploh v ta zeleni (beri: lovski klobuk) barvi- wannbe GS adventure za po Švarcwaldu se fijakat pa germaniše milfare rihtat na seniku.

Boxer je zakon in kdor se zmano ne strinja ga pridem komot zBoxat, mogoče pa namesto jabčkov, lubenice uporabim.

Torej, če nimate za BMW ali pa ne upate: SO WHAT! (prosto po Borutu Pahorju)

@ciciban: vukojebina pomeni, tam kjer se volkeci jebejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še prijazen fant si, ko bi mi takole revije posojal (ne samo zabaven)!

Obriši prah, preberi vse te revije še enkrat in potem kupi motor s katerim boš srečen.

Ampak to zares srečen. Ne da boš moral potem na forumu ali ob pivu ali kje drugje ves čas zagovarjat svoj prav (s katerim se ponavadi blaži lastna zmota- zato je pomembno, da kupiš motor s katerim boš srečen) oz. nam pridigat, kakšni, da smo, ker imam npr. Bmw.je...

Lej, mi (jaz sigurno) smo srečni, očitno si te drage motorje in vzdrževanje lahko privoščimo in tako pač je...

Simpl.

mogoce pomanjkanje pozornosti v mladosti?

Pac opazam napoleonov sindrom predvsem pri lastnikih bmw gs modela.....

In sem vesel da imas ti motor za 15.000€ vec...... ti privoscim.....vsak si ga glede na gospodarsko stanje v nasi podalpski dezeli zal ne more privoscit.....

Ej pomojem mas tudi avto ki je vreden 50.000 € ali vec.........

se dobro da bajte ne mores vozit na prikolici da nam bi jo lahko pokazal........

aja ce niste doloceni osebki dojeli da je tema prestavljena, ker ste smetili..........

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce pomanjkanje pozornosti v mladosti?

Pac opazam napoleonov sindrom predvsem pri lastnikih bmw gs modela.....

In sem vesel da imas ti motor za 15.000€ vec...... ti privoscim.....vsak si ga glede na gospodarsko stanje v nasi podalpski dezeli zal ne more privoscit.....

Ej pomojem mas tudi avto ki je vreden 50.000 € ali vec.........

se dobro da bajte ne mores vozit na prikolici da nam bi jo lahko pokazal........

aja ce niste doloceni osebki dojeli da je tema prestavljena, ker ste smetili..........

lp

To, Hotel se je oglasil! Pardon- tole šalo sem pobral od nekoga drugega:)

Rad te imam.

Pa po vrsti spet.

Pomanjkanje pozornosti: da seveda, to je sploh zelo razširjeno a v osnovi je to zelo laična razlaga socialnih (družinskih) vzorcev, ki nas (hočeš-nočeš) izoblikujejo v rani mladosti. Najnovejše raziskave kažejo, da so resnično pomembna leta tja do petega leta starosti. Ne bi si mislil.

Jaz sem imel morda res premalo pozornosti v mladosti. oz. zelo malo od očeta, malo več od mame. Veliko pa od starih staršev. Moji spomini na otroštvo so kar prijetni. Mogoče sem tiste slabše potlačil nekje v sebi in morda, morda kak dan začnem streljati na kakšnem otoku. A upam, da ne no... Lepo prosim?!

Samo ta "sindrom" pomanjkanja pozornosti je vseeno manj pogost pri Slovencih, kot sindrom sinov cankarjanski mater. O tem se je lepo razpisal Mazzini v svojih kolumnah na siolu, kako leto nazaj bo tega. Tudi malo za prebrat!

Sem prepričan, da se notri najde velika večina slo fantov, ki še živijo pri svojih mamah oz. živijo s svojimi ženami (puncami), te pa se do njih vedejo, kot mame. Ah...

A več kot 15k eur, da je? Mater sem že malo pozabil (imam letnik 2006). Ma ja, ni malo a kaj vem... Tako dober se mi je zdel. Prej sem imel TDM (pa še prej nekaj drugih in recimo ja, imel sem tudi Aprilio in se z njo zapeljal po vukojebini od Maroka...). No ta TDM se je pod mojo prenažrto evropsko ritjo, ritjo moje drage in celotne opreme za dopust, kar lepo zvijal v ovinkih. Pa sem si rekel: kupil bom GS-a. Ta se pa nič ne zvija. Se kar fino pelje. Samo jaz sem tak čudak, da sem včasih na morje z motorjem vlačil še plavutke, masko itd... za dva. Zapel sem še celo podvodno puško... Ma super je bilo. Probaj kdaj! Recimo, če ti to paše seveda.

Ja, avto pa ni več toliko vreden. Je pa zato jadrnica več. Samo meni to res ne pomeni veliko. Pač zapravim vse kar imam in ne šparam. Ma mi ni žal danes.... kaj vem...mogoče včasih. Ma ne, ni mi... Res ne.

Danes pač zalužim malo manj a se vseeno igram. Ker ja, otrok sem pa še vedno pri svojih 37ih letih.

Jep, mi napoleončki smo dojeli (jaz kar malo pozno- priznam), da se je tema premaknila. Sem bil prav vesel (kar sem tudi zapisal), da tema še obstaja in mi je prav lepo se takole pogovarjat. Res. Prisežem!

Pa drugač? Kater motor imaš ti?

Aja, bajte pa nimam, ker nimam časa zanjo. Sem tako malo doma... Mogoče kdaj. Čeprav bi raje imel manjšo kmetijo, ker se mi zdi, da bo samooskrba zelo pomembna v nekaj letih.

Nič hilton, javi se še kaj (v kar sicer ne dvomim). Mogoče pa skozi moje objave narediva, kar celoten profil moje osebnosti, jo na grobo posplošiva in aplicirava na vse GS rajderje in ekola! Slika bo bolj jasna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: dobr si napisu,a ni zanimivo ,da nas vsi želijo psihijatrično ocent,pa nbenmu ne rata,nio vsaj pr men :P ko so to želeli pravi strokovnjaki naredit je blo :surrender: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako se mi zdi, da tudi jaz ne pašem v okvirje BMW-jašev, v katere nas skušajo stlačit nekateri na tem forumu.

Motor je vreden 10k, bicikla sta vredna 2k, avto tu nekje rang beciklov, hiše pa itak ne rabim, ker sem podnajemnik pri moji boljši polovici ... :)

Evo sam sebe lahko okategoriziram kot nebemwejaški bemwejaš ... :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: dobr si napisu,a ni zanimivo ,da nas vsi želijo psihijatrično ocent,pa nbenmu ne rata,nio vsaj pr men :P ko so to želeli pravi strokovnjaki naredit je blo :surrender: :lol:

tebe pa res ni problem okarakterizirat...prevelk si za SSbajk :P

p.s. lahk da bom ju3 kupil bmw, kajvmkajmeprime :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako se mi zdi, da tudi jaz ne pašem v okvirje BMW-jašev, v katere nas skušajo stlačit nekateri na tem forumu.

Motor je vreden 10k, bicikla sta vredna 2k, avto tu nekje rang beciklov, hiše pa itak ne rabim, ker sem podnajemnik pri moji boljši polovici ... :)

Evo sam sebe lahko okategoriziram kot nebemwejaški bemwejaš ... :smoke:

Eeeee... Pašeš, pašeš. Sem prepričan, da imaš v moto jakni skoz en pok petstotk zvitih z elastiko. Popolnoma prepričan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: dobr si napisu,a ni zanimivo ,da nas vsi želijo psihijatrično ocent,pa nbenmu ne rata,nio vsaj pr men :P ko so to želeli pravi strokovnjaki naredit je blo :surrender: :lol:

Men so rekli gospoda dohtarjeva, da nisem zmožen organiziranega dela in mi predpisali Prozac.

Nisem ga dvignil.

....

..

.

Mogoče bi ga moral......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeee... Pašeš, pašeš. Sem prepričan, da imaš v moto jakni skoz en pok petstotk zvitih z elastiko. Popolnoma prepričan!

Zlati EC velja??? ... papir mi ravno ne sede ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matzer ste kuuulski... sem se prav nasmejal po tehle postih... kot sem že enkrat zapisal, jaz se ga prav bojim probat pelat, ker si ga namreč lahko privoščim, sam bi mi bil po mojem tudi tako všeč da bi se mi ga pol celo zaluštalo met... tako pa naj raje ostane skušnjava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem rekel, saj bi ga imel, samo kako bi potem napisal KWAK??????????? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi dobil? Ogromno!

no sej, adventure je tud OGROMNO :kva1:

samo je moj GS malo manj ogromno vreden... predvidevam...

zato me pa zanima cifra... sej sem gledal po netu a ni nič primerljivega.

Moj ima res malo km...

@snecer: a tolk mal. no to pa ni ogromno :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5-6 jurjev.

5-6 jurjev so 1150.

@corser: ti pa napisi ceno 9 jurjev pa prodajaj.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5-6 jurjev so 1150.

@corser: ti pa napisi ceno 9 jurjev pa prodajaj.

ma saj samo malo premišljujem. dans mam mačka, cel dan visim na netu in mi je en črv v glavi začel delat, da bi se prestavil na adventurja...

vprašanje kolk se sploh tile ge esi prodajajo.. sam to je itak kurc, ker moj je res ko nov in kaj vem... itak z nobeno ceno ne bi bil zadovoljen...

tuhtam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj samo malo premišljujem. dans mam mačka, cel dan visim na netu in mi je en črv v glavi začel delat, da bi se prestavil na adventurja...

vprašanje kolk se sploh tile ge esi prodajajo.. sam to je itak kurc, ker moj je res ko nov in kaj vem... itak z nobeno ceno ne bi bil zadovoljen...

tuhtam...

In kaj bi pridobil, če bi se preselil na skoraj 30kg težji motor z enakim agregatom? Verjetno kot dan in noč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi pridobil, če bi se preselil na skoraj 30kg težji motor z enakim agregatom? Verjetno kot dan in noč?

Kavica mogoče? Čajčk?

Konkretno razen malo več elektronike ne bi pridobil kaj dosti.

Ne vem, nisem ga vozil.

Mi ja pa všeč in pri meni to veliko šteje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoje prevozene kilometre, ti svetujem 650 ccm :)

Aha! Torej kubatura in prevoženi km so premosorazmerno povezani? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha! Torej kubatura in prevoženi km so premosorazmerno povezani? :kva2:

ne, glede na tvoje prevožene kilometre je brezveze da maš tok drag motor..pomagat ti hočjo ti pa nč ne štekaš..

sej, kak 150 ccm skuter bi bil tut čist zadost..

a ni škoda denarja no???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, glede na tvoje prevožene kilometre je brezveze da maš tok drag motor..pomagat ti hočjo ti pa nč ne štekaš..

sej, kak 150 ccm skuter bi bil tut čist zadost..

a ni škoda denarja no???

Matr men je blo zmeri v lajfu hecn, da se hočjo drugi z mojim denarjem ukvarjat!

Pa ne samo to, s svojo blazno pametjo postavljajo standarde kako in kaj.

Itak. Zmer ponavad na piru za šankom...

Ma kllinc. Kupu bom GSA pa še Road King Classica k si ga tok želim.

Jebi ga. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!