Skoči na vsebino

Yamaha YZF-R1- nabijanje


Priporočene objave

Žal je kolega zafrkno ker je moral na svojem motorju mal firbec pasit po novem zadnjem ohlins vzmetenju in je olje spustil mal po mopedu, tako da je vse skupaj odpadlo, ja kaj čmo vse je za nekaj dobro, smo pa zato v nedeljo po Rogli kondicijo nabiral ha ha , a ne bagioooo !!!!!!! ;)

Vse je res :smoke: ,tudi to da je prav da se malo ukvarjaš z kondicijo in ne samo z motorji :blush: ,ampak je bil pa torek enako lep na Grobniku pa še samo štirje smo vozl :kva2: ane sanjinnnnn!!!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

HEHEH kaj si to šele danes ugotovil ali si bil na maši pa se ti je tam kaj posvetilo ?? :) T sva dva z 2004

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHEH kaj si to šele danes ugotovil ali si bil na maši pa se ti je tam kaj posvetilo ?? :) T sva dva z 2004

Vidva in vajini dve starodobnici :slap::lol1: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva in vajini dve starodobnici :slap::lol1: .

LP Robert

Saj veš kako pravijo, pa upam da ne samo pri ženskah, STARA SUPA DOBRA SUPA ha ha ha :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja priznam je tudi 2008 ta barvna kombinacija zelo lepa in dobra, tudi ta dan bo prišel, ko bomoja zrabljena do konca, hmmm da bova ugotavljala katera je boljša, upam da si mislil na teorije kot na prakso, :OK:

Svaka ti čast, ne nisem dobil posvetila v cerkvi, ampak pride dan ko razmišljaš razumno ha ha ha :kva1:

Seveda sem mislil na teorijo, me je minilo tisto obdobje, ko sem hotel biti najboljši, najhitrejši, ... Mi ni treba nikomur nič več dokazovati. če si hitrejši, pojdi naprej in mi potem, ko prideš do kafiča naroči pijačo. Do takrat, ko pridem, bo natikarica ravno prinesla na mizo :kava: ali :beer1: . Pol pa debata naprej :OK: .

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej da bo res.! :) Tudi jaz sem fuknu vn katalizator neke velike razlike nisem opazil je pa poleti bistveno hladneje okoli jajc :)

Mogoče je pr men prijelo ker sem shujšal ha ha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Sej jo maš na avto . net: KLIK

Jaja, je, sam problem je to, da je blo pri tem motorju že pol mašine menjane...sklopka, napenjalec verige,....zavorne ploščice, pa ne vem kaj vse še in to pri 12000km :hmm::?

Mal čudno vse skupaj... :cry: + ves tale karbom po mašini in geštelu, pa športne stopalke....je že precej zdihan tale motor

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, je, sam problem je to, da je blo pri tem motorju že pol mašine menjane...sklopka, napenjalec verige,....zavorne ploščice, pa ne vem kaj vse še in to pri 12000km :hmm::?

Mal čudno vse skupaj... :cry: + ves tale karbom po mašini in geštelu, pa športne stopalke....je že precej zdihan tale motor

Če je bilo res vse to menjano potem motor ni zdihan, ampak je dejansko za kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bilo res vse to menjano potem motor ni zdihan, ampak je dejansko za kupit.

Odvisno kaj od motorja pričakuješ...men to ni ravno všeč da je pri teh kilometrih že vse to menjano in nikoli ne veš, glede na zgodovino, kaj ti bo šlo še k vragu.

Sam imam raje motor z malenkost več kilometri, pa da je vse tip top :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, je, sam problem je to, da je blo pri tem motorju že pol mašine menjane...sklopka, napenjalec verige,....zavorne ploščice, pa ne vem kaj vse še in to pri 12000km :hmm::?

Mal čudno vse skupaj... :cry: + ves tale karbom po mašini in geštelu, pa športne stopalke....je že precej zdihan tale motor

Napenjalec verige je bil menjan tudi pri moji, pa ima 13.000 km in je bila lepo vožena, baje da ima to napako veliko R1 tega letnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno velja da so r-1 od 04 do 08, kvalitetnejŠe in zelo dobro narejene, od agregata do komponent, sploh pa ta od 07 do 08 z majhnimi spremembami :smoke:

Ha, glede na to, da sm po pregledu financ, prou žalostno ugotoviu, da mi letos tud slučajo ne bo znesl kupt letnika 2009, sm se odliču da kupim 2008 :grim

Čez pou ure grem na lov....držte pesti :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, napenjalec verige....tukaj pa je bilo menjanega precej več...pač, meni osebno to ni všeč, vem pa da se marsikdo s tem nebi obremenjeval.

Takeg motorja tudi jaz ne bi kupil, če ne bi poznal lastnika. Lahko, da je tako oblečen, ker ima človek denar ali pa je res zadeva predihana, glede na to, da je drugi lastnik in da išče Hondo.

Drugače pa kaka poezija je poslušat Akrpoviča na novi R1, kako to lepo prede :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, glede na to, da sm po pregledu financ, prou žalostno ugotoviu, da mi letos tud slučajo ne bo znesl kupt letnika 2009, sm se odliču da kupim 2008 :grim

Čez pou ure grem na lov....držte pesti :yea1:

Ne prodam :grrr

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, je že zaarana :kva2: R1 l.2008

Si pa hiter, hehe. Upam, da jo čimprej pripelješ domov in začneš na njej uživat :yea1: . Samo pazi se avtobusnih postaj .) .

Aja, pa slike nalepi, ko jo pripelješ domov :yes: .

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa hiter, hehe. Upam, da jo čimprej pripelješ domov in začneš na njej uživat :yea1: . Samo pazi se avtobusnih postaj .) .

Aja, pa slike nalepi, ko jo pripelješ domov :yes: .

LP Robert

Če bo vse po sreči, jo začetek tega tedna prpelem u garažo, avtobusne postaje bom pa prepustu kar avtobusom...bo najbolš tko :smoke:

Slikce pa bojo...takoj ko bo doma :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko uganem je modra pa iz skofje loke. Ce je to ta je od mojega kolega, motor je super nikol razbit, tudi lastnik je lepo delal z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!