Skoči na vsebino

Yamaha YZF-R1- nabijanje


Priporočene objave

mau drago si jo plačal(če si škofjeloško vzel), je pa lepa -razn par detajlčkov za nas ta "picajzlaste" :). Sm bil tud sam interesent,pa nekak s ceno nisva skup pršla,pol sm si pa sanjsko najdu na koroškem za smešn dnar s prevoženimi samo 4000km. :) vesel zelo,motor k nov! sej glede da si z naših koncev,se zihr kje srečamo pa kakšno rečemo. Upam tud da si poskusu 09 in 08,ker si se pravilno odločil oz. še vesel boš,ker ti budget ni dopustu traparije-da bi kupu tanovejš model! sm mel že prej 2 sezoni l.07 in lohk sam rečem wauuuuuuuuuuu!! to j to,pa sm tud že vse tanove nad l.2010 1000čake probal :) srečmo vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko uganem je modra pa iz skofje loke. Ce je to ta je od mojega kolega, motor je super nikol razbit, tudi lastnik je lepo delal z njim.

jap, točno ta :grim

mau drago si jo plačal(če si škofjeloško vzel), je pa lepa -razn par detajlčkov za nas ta "picajzlaste" :). Sm bil tud sam interesent,pa nekak s ceno nisva skup pršla,pol sm si pa sanjsko najdu na koroškem za smešn dnar s prevoženimi samo 4000km. :) vesel zelo,motor k nov! sej glede da si z naših koncev,se zihr kje srečamo pa kakšno rečemo. Upam tud da si poskusu 09 in 08,ker si se pravilno odločil oz. še vesel boš,ker ti budget ni dopustu traparije-da bi kupu tanovejš model! sm mel že prej 2 sezoni l.07 in lohk sam rečem wauuuuuuuuuuu!! to j to,pa sm tud že vse tanove nad l.2010 1000čake probal :) srečmo vožnjo

za ceno sva se kar dobro zmenila, glede na to da je motor tip top in kar nekaj dodatne opreme na njem, za tisti dve praski se pa niti slučajno ne bom sekiral, ker vem da motor ni bil na tleh in sta skorajda nevidni :ninja: Sam sem osebno glede motorjev naprej od Vranskega zelo razočaran...upam da si ti naletel na človeka ki ve kako ravnati z motorjem in ti privoščim veliko uživaških km-jev z njim :OK:

Sem pa že peljal 2009 letnik R1 pa mi je bla zelo všeč, ampak vem da bom tudi s to užival :kva2:

Spomlad si pa pomahamo ka kako konstruktivno rečemo :drunk:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah super,sm opazu da jo ni več na net-u! drgač pa ja,če 07/08 še nis probal,boš videl o čem govorim. Sam sem se peljal do Moto Klekl v Mursko soboto,da sm probal 2010 R1!! tako razočaran se že en cajt nism vračal iz vožnje z motorjem-taka je vsaj moja izkušnja oz. motor po mojem skromnem okusu.. lepa je ta škofjeloška,res lepa!! mene je dolg "grizla" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo morali res enkrat dobiti lastniki skupaj, da naredimo en krog :yea1: z našimi motorčki.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je motor v piko ker sva se skupaj vozila. Tisti dve praski sta bili costo banalni. Tezko dobis tok v piko moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je motor v piko ker sva se skupaj vozila. Tisti dve praski sta bili costo banalni. Tezko dobis tok v piko moped.

Sej sm reku za nas "picajzle"! Moj je tak - v piko! :) je pa treba tud mau sreče seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da nebo ta tvoja pika potem previta nazaj za 30k km pa svasan okvir;)

Sej sm reku za nas "picajzle"! Moj je tak - v piko! :) je pa treba tud mau sreče seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro82 aprila imaš da kavo plačaš na vikiju zdaj ko gledam vaše modre mi je žal da sem mojo prebarval :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo morali res enkrat dobiti lastniki skupaj, da naredimo en krog :yea1: z našimi motorčki.

LP Robert

Upam da res :010 , TE DRŽIMO ZA BESEDO :friend1: , jaz sem takoj za stvar :afro1: , pa se iz smeri Murske,Ptuja,Maribora,Celje,Ljubljana, od tam se pridruži še Koroška, Postojne od tam se pridruži Gorenjska in gasa na Primorsko na en fajn lignje :boobies: al pa NJAMI NJAMI N Črnem Kalu zellllllllloooooooooooo doooooober HAMBURER :notworthy:

al pa samo kafe :kava: , sam da se mamo fajn !!!!!!!!!!!

KDO MA JAJCA PA DA GRE POLEG HA HA HA

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okvir itak da je švasan-večkrat :) če b vidu motor neb takele neumnosti otresal! :grrr

sam tole bi pa res kul zgledal,tolk R1-enk skup :kva1: kjerkol bo že padla turca al pa kofe .... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste res za stvar in za takšno srečanje :beer2: , se javim kot organizator :afro2: , da nas na kup spravim :chase: in pokažemo naši prelepi Sloveniji :yea1: , da smo tud mi cestaši družabni ljudje in motoristi, po duši in srcu in ne samo KAO divjaki :oops: ki prežimo na nevarnosti in dirkanju :hooray: .

če se strinjate, me spremljajte tukaj na tem forumu :eek: , ko bom vsake toliko časa objavil datum in kraj srečanja, ter dogovora kam bomo odvihrali :yea2: , pa nardimo kako dobro furo in še boljško skupinsko fotko :photo: , pa naj se požrejo tisti ki :bum: SO NAM FAUš IN NAM ZAVIDAJO HA HA HA !!!!!!!! :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si se pridružil klubu r-1 :ninja: , če ne si pa kljub temu vabljen :smoke:

nism :krneki: .. sj bi vas od daleč gledu :P ... pol bi pa lahko en po en do mene pršu in kavo plaču, da ga drugi ne bi vidli :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč bat verjetn ne bi mel noben nč proti, pa če bi tut ti dal za kafe :smoke: , ter sedel z nami ha ha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč bat verjetn ne bi mel noben nč proti, pa če bi tut ti dal za kafe :smoke: , ter sedel z nami ha ha :OK:

Nekako takole bi zgledal, samo v večjem številu :grupni:

post-13787-0-49268600-1328449081_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus čeprav si zdaj na ninđi vem da ti še bije srce v znaku glasbenih vilic :)

ja tako je kr priznaj hi hi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z gixxerjom bi vas zihr zasenču, tku da bul da me ni. Vam bo izletk čist pokvarjen.. :OK:

Se ne bi kej prevč sekiral, bi bil pa v središču pozornosti če bi vsem za pir dal :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam potih bom povedu, pa ne drugim povedat k naum nikol priznal ... jp :yes: ... z yamahami sem bil IZREDO zadovoljen ... treba je pa kaj drugega probat ... pa sem za kawasaki podpisu ;);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!