Skoči na vsebino

Nov računalnik


Priporočene objave

CYC ti si pa vohrn kt gorenc :D ! Več kot 2 mrežne ne rabiš sploh. Ena za internet dostop druga do switcherja/huba the end :wink: .

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CYC ti si pa vohrn kt gorenc :D ! Več kot 2 mrežne ne rabiš sploh. Ena za internet dostop druga do switcherja/huba the end :wink: .

Ne, ne ... da ne vlecem dveh kablov cez stene vlecem samo enega in gre k switchu na drugi konec stanovanja ... jasno, ne bom vlekel se enega kabla nazaj k sebi, server in workstation imam skupaj pri sebi. Torej bi moral switch/hub imeti za priklop ene same masine v moji sobi, to je pa nesmisel :wink:

V bistvu sem imel nekaj casa celo hub za priloznostne namene, dodatni priklopi ... ampak je crknil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

235ksit kpl s flat monitorjem in pekačem in s triletno garancijo! V prve pol ure je Hotchko uničil garancijo :twisted: (nalepka) in sedaj čakam na nove! Da nebi slučajno pozabil Hotčko! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prve pol ure je Hotchko uničil garancijo :twisted: (nalepka) in sedaj čakam na nove! Da nebi slučajno pozabil Hotčko! :shock:

hotscko.......my man :lol: :roll: :lol: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi - upam ,da je hočko kak dober popust zrihtal tudi? :)

Pri samem nakupu Hotchko ni imel nobenih prstov vmes ampak potem po nakupu pa kar tri dni in to pošteno za kar se mu ponovno zahvaljujem da mi ne bo slučajno užaljen! :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!