Skoči na vsebino

Prodal svojo ljubico :( [VIDEO] NRG MC3


nsignific

Priporočene objave

Jutri gre od hiše moja igračka, PIAGGIO NRG MC3. Prerasel sem jo oz. v garaži žal ni zadosti prostora.

Je še kdo tak tu, ki je prešel na močnejši motor, a ni ravno z veseljem se znebil skuterčka?

Moj zadnji krog z njim:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa pr Žabarju bi se mogu na pir ustavt,da se primerno posloviš :lol:

No velik motorjev sem zamenjal a prvega med njimi ne dam,nočem ne želim...tud če bi bil lačen ne vem če bi se lahko ločil od njega... :nono: kupil sem si ga od raznih donacij starih mam,žepnine......star sem bil.... :hmm: ne vem vem,da sem hodil v peti razred osnovne šole in sem bil z pridobljenim največji đek v ulici :OK:

Motor je en prvih avtomatikov(tomosov agregat)z Rogovim geštelom na pedala,mislim da je letnik okrog 80.

Skratka razumem te :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj prav vesel sem da sem se ga znebil, dobesedno žrl mi je denar. Vglavnem nič pogrešam, smrdel je bil je potraten (12l in več na 100km), vedno sem trepetal pred policisti kdaj me bodo vstavili, nikoli več 50ccm skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vidis s kako tezkim srcem sem prodal prejsnji avto.. in sele zdaj vidim kaj sem imel, in da so vsi ostali avti pickin dim kar se voznje tice. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj prav vesel sem da sem se ga znebil, dobesedno žrl mi je denar. Vglavnem nič pogrešam, smrdel je bil je potraten (12l in več na 100km), vedno sem trepetal pred policisti kdaj me bodo vstavili, nikoli več 50ccm skuter.

Tudi to je del razloga, zakaj sem ga prodal - neumno se mi zdi s skoraj 30imi leti in A kategorijo trepetati pred policaji zato ker grem 60 po LJ vpadnicah.

Ampak vseeno. Ni motor kriv. Če me razumeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa pr Žabarju bi se mogu na pir ustavt,da se primerno posloviš :lol:

No velik motorjev sem zamenjal a prvega med njimi ne dam,nočem ne želim...tud če bi bil lačen ne vem če bi se lahko ločil od njega... :nono: k

Jaz bi ga tudi obdržal, če bi imel zadosti veliko garažo! Pa tudi če samo za gledat in glancat! Sem itak tak pack-rat da imam še vse igrače iz otroštva, oblačila tudi ne mečem stran itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi težko poslovil od mojega Yamaha Aerox 50 (oz 70ccm). Sem rabil € za študentski avto, sicer bi ga imel še danes. Vmes sem bil 3 leta brez dvokolesnika :BUA:

Zadeva je šla realnih 85km/h, če si se vozil zmerno je pila manj kot 4L/100km. Po menjavi variomat-a sem delal le redne servise, svečka, valčki, filter sčistit. Delal kot urica. Ves čas pa strah pred policaji, kdaj me bodo dobli na radar zunaj naselja...

Po mestu pa zmagovalno vozilo, lahko, okretno, dobre zavore, velik prostor po sedežem... in dosti lepih trenutnkov/kilometrov/zgodb s tem mopedom :smoke:

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vseeno. Ni motor kriv. Če me razumeš :)

Imaš prav, težko se poslovim "motorja" zaradi občutkov, ki sem jih doživel z njim. Spoznal prvo punco, prvi izlet s prijatelji to je to.

Kot sama stvar mi ne pomeni nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!