Skoči na vsebino

Prosta delovna mesta v Graz/A


Priporočene objave

isce se 2-3 ljudi za zahtevnejse, a fizicno ne tezko delo:

priprava (ciscenje, poliranje po potrebi) vozil za avtohise.

delovnik pon-pet, 0800-1700. po potrebi in dogovoru.

znanje nemskega jezika (pogovorno, gramatikalna pravilnost ni pogoj) obvezno.

natancnost in zanesljivost dobrodosla, jajc-guncerjev ne rabi.

resne odgovore (in vprasanja) na moj pm ali tel +43 664 918 4530.

ko pridobim vec informacij (o denarju, what else?) sporocim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glanc frisno .....extra extra hear all about it...........

delovno razmerje za nedolocen cas, € 1.200.- neto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj ti, politično / gospodarski / pridobitni agitator !

Motosvet sigurno ni portal, kjer bi ljudje barantali za službe in svoje plače ! (razen, če seveda ICE ne zastavi svojega nadvsedobrega imena za nekoga ki si službo išče preko motosveta ?????).

Neto 1.200 je v avstriji manj, kot ekvivalentono pri nas delo gospodinjske pomočnice za 4 ure !

In ti si upaš agitirat KV ali VKV delavce, ki bi v Avstriji delali od 8 ure do 17 ure za 1.200, normalen zaslužek za tako delo je pa vsaj 1800 EUR ?? !!

MISLIM, gospod moderator, to je SRAMOTA !

Lep pozdrav, Robert Mohorko !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, marsikdo pa bi bil vesel da dela za 1200 € neto, recimo če se pri nas dela podobno za 500€. edino potnih striško pa po pravilu v avstriji ne plačujejo tako da je to bolj primerno za nas blizu meje.

ne vidim nič narobe v tem da se pove za kak šiht glede na to da ga kar dosti ljudi išče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, to je za avstrijske razmere TOTALNO PODCENJENO, in zato tudi 'lovijo v našem bazenu' !

Kakor, da bi pri nas bosance plačevali 100 evrov več, kot jih bi jih oportuniteno zaslužili v bosni, vendar bistveno manj, kot če bi bili 'naše gore list'.

1200 se morda sliši lepa neto plača, vendar pa moraš upoštevat, da si kot delavec najet in zaposlen v najnižji možni plačni lestvici.

Sicer pa, če to komu paše in ustreza, imamo za to zaposlitvene agencije in ni nobene potrebe, da na motorističnem forumu nekdo agitira takšno novačenje delavce.

To je dobesedno NOVAČENJE, ki ljudem še dodatno znižuje ceno dela !

Tolko z moje strani in LP.

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, CUFA, lahko braniš stanovskega kolega ICE-a , ti pa iz lastnih izkušenj povem, da sem pred (cca. 20 leti) kandidiral za službo v METRO / Graz kot nadzornik inf. sistema in bi jo lahko dobil ZGOLJ za polovico plače, kot jo je tedaj dobival progamer z Avstrijskim pedigrejem.

To je osebna izkušnja in ji ne more nihče oporekati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ti matematika ne dela najbolje. 763,06 EUR kolikor je znašala minimalna plača za mesec januar je precej manj kot 1200 EUR, ali pač :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, CUFA, lahko braniš stanovskega kolega ICE-a , ti pa iz lastnih izkušenj povem, da sem pred (cca. 20 leti) kandidiral za službo v METRO / Graz kot nadzornik inf. sistema in bi jo lahko dobil ZGOLJ za polovico plače, kot jo je tedaj dobival progamer z Avstrijskim pedigrejem.

To je osebna izkušnja in ji ne more nihče oporekati

nope. samo sprašujem, ker me zanima kako razmišljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ti matematika ne dela najbolje. 763,06 EUR kolikor je znašala minimalna plača za mesec januar je precej manj kot 1200 EUR, ali pač :krneki:

Ne govorimo o mimalni plači v SLO , ampak o plači, ki je za določeno delo primerna plača v avstriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, nima smisla nadaljevat, ker se bomo začeli pričkat: dnarja je premalo, plače so preniske, država poberere preveč .. Upam, da se kdaj srečamo in iz zadnjega žepa izvlečemo kar neobdavčen Evro in si drug drugemu kapimo kaki kofetek

LP !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mohorko,

1. teme nisem objavil brez vednosti pristojnih

2. teme nisem objavil, da bi jaz zasluzil, temvec v pomoc nekomu, ki isce sluzbo. ce ti sluzbo imas in je se dobro placana me veseli zate.

3. ne vem kdo od naju se je bolj osramotil

4. ce imas ti slabe izkusnje z avstrijskim delovnim trgom je to tvoj problem. mogoce si se napacno prodajal (in ni potrebe po filozofiranju, ces ti se ze nisi prodajal; kaj pa si delal, ko si iskal sluzbo?)

5. nekaj info o minimalcu v aut:

http://news.glb.at/news/article.php/20120227100318423 ; neto € 850.- do € 994.- (bruto € 1.020.- do € 1.193.-), pri visjih zivljenskih stroskih kot so v slo.

http://www.gruene.at/uploads/media/Mindestlohn.pdf govora je o min. € 1.300.- bruto na mesec. realnost je drugacna (nizja!).

http://www.albernet.at/zeitarbeit/kollektivvertrag-2010.html bruto placa na uro za casovne delavce (zeitarbeiter)

ce te se kaj zuli se oglasi na pm.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

delovna mesta so zasedena. se opravicujem vsem, ki so klicali zaman.

 

ko in ce bo kaj aktualno bom ponovno objavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!