Skoči na vsebino

pro-aqua


bohina

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Včer smo imel doma predstavitev sesalnika pro-aqua. Stvar me je zelo impresjonirala. A ma mogoče kdo kej informacij o tem in kako se obnese po daljši uporabi?

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj podobnega ima moja mama. pol ure za sestavljanje, nalivanje vode, priklaplanje vseh kablov in cevk,..., potem razstavljanje, pucanje filtra pa posode,.... skratka nujno rabiš še en sesalec če moreš kaj manjšega posesat ker za malo razsutega sladkorja ni šans da greš to vesoljsko ladjo skupaj sestavljat.

če me vprašaš če dobro čisti pa ne vem, ne opazim neke razlike od prej, sam pa ga še nisem v roko prijel :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me vprašaš če dobro čisti pa ne vem, ne opazim neke razlike od prej, sam pa ga še nisem v roko prijel :smoke:

meni se lahko roka posuši če kaj takiga naredim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe a ne vidte, da dela reklamo...možno clo, da je kak bot (čeprov tega že dolg nisem vidu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam stran od teh vodnih sesalcev .... Kar se mene tiče ;-)

Ko praznišv školjko umazano vodo je kot bi kilo blata not vrgu,

še tri ure za pucat vse skupi ...

Kolega prodaja novega z vsemi čistili in dodatki ... poceni !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko praznišv školjko umazano vodo je kot bi kilo blata not vrgu,......

še tri ure za pucat vse skupi ...

torej ti v nasprotnem primeru ostane kila blata v stanovanju...,

ne hvalim nobene znamke da ne bo pomote, vendar stvar funkcionira zelo dobro, v kombinaciji z paro tudi čistil ne potrebuješ, sigurno pa ni za vsakodnevno uporabo, preveč časa ti vzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da o tem premišljuje ostala živa "bela tehnika" ... se raj ukvarjam z drugačnimi sesalci in to so sesalni ventili :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moški, 1. objava na moto forumu, o sesalcu... vsaka ti čast ;)

Hehehe .. Sem tudi sam mislil nekaj istega napisat, pa sem se (z veliko muko) nekako zadržal ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam reees :)

http://www.google.si...TTUPhQ3XVO4CdNA

Mal se je treba zajebavat...sam kaj pričakuješ če prideš na moto forum pa prvi post o sesalcu...maš pouhn gospodinjskih forumov za take zadeve

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pa se nismo.... ker;

Mejčken' mimo, ampak vseeno - česa vse se poslužujejo ti telefonistični paraziti;

Pred časom pokliče en prijeten ženski glas in vpraša, če imam čas samo eno čisto kratko anketo? - In res je bila.

Je pa še rekla, če bom nagrajen, da me pokličejo....

In res so me! - Dan pred 8. marcem (zanimivo!)

"Spoštovani g. (ta&ta): "Čestitamo - bili ste izžrebani na osnovi ankete in.........blablablabla........... Za nagrado vam lahko pridemo jutri, očistiti, tepihe, kauč, sedežno garnituro itd itd itd, da za 8. marec presenetite svojo ljubljeno ženo s čistim stanovanjem, (kot, da drugače nebi bil!!) In...

Potem ti pa pod krinko "ankete" prodajajo (vsiljujejo) sesalce, prašilce, aparature za mešanje zraka, mašine ipd...

Naj mi zginejo izpred oči - in vsem, ki še pokličejo odklopim telefon banda "jehovska" posiljevalska!!!

Popravljeno . Popravil semering
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!