Skoči na vsebino

Dr_Jakob

Priporočene objave

kony-2012.jpgkony-2012.jpg

Joseph Kony je en izmed najhujših vojnih zločincev na svetu. Podpri mednarodna prizadevanja, da se ga aretira, razoroži njegovo LRA in da se otroci vojaki končno vrnejo domov.

Projekt KONY2012 je edini znani civilni projekt v zgodovini, ki je samo z voljo državljanov prisilil ameriško administracijo, da so v tujo državo poslali svoje vojake.

Protest proti Konyju bo potekal tudi pri nas.

Dobimo se pred občino Celje, 20. aprila ob 17 uri.

https://www.facebook.com/events/322401514476253/

http://kony2012.s3-website-us-east-1.amazonaws.com/

kony-2012.jpgkony-2012.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem koliko ima smisla. Uganda je zakleta.

Od kar so jih zapustili Angleži se tam menja diktator za diktatorjem - en hujši od drugega.

Ljudje se pa koljejo med seboj na veliko že desetletja.

Tak protest ne bo spremenil Ugande ... pa tudi vojaško posredovanje - ne.

Edina možnost za Ugando je izobraževanje ljudi. Tega pa ne bo plačal nihče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"... prisilil ameriško administracijo, da so v tujo državo poslali svoje vojake. ..."

Ne podpiram nobenih gibanj, ki pošilja ameriški vojaški stroj po svetu. Pa naj bo kamorkoli ali zaradi česarkoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"... prisilil ameriško administracijo, da so v tujo državo poslali svoje vojake. ..."

Ne podpiram nobenih gibanj, ki pošilja ameriški vojaški stroj po svetu. Pa naj bo kamorkoli ali zaradi česarkoli!

Nč bat oni gredo samo tm kjer vidjo,da bo za njih dobiček.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bodo pa američani spet jokcali koliko elitnih vojakov so jim pobili - otroci ???!!!....

ali se kdo vpraša koliko teh otrok / vojakov bodo pobili američani ??? no verjetno noben ...samo da je mir na svetu dosežen s silo in umiranjem ... in seveda močan ali pa celo totalen vpliv ameriškega kapitalizma ... včasih se je takemu ekspanzionizmu reklo : "imperializem" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba bi bilo motivirat ameriško vojsko, da pospravi...

.

.

.

.

.

.

.

američane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Instant dobrodelnost.

Klikeš "všečkaj", si naredil dobro delo za to leto in lahko greš sanjat svoj potrošniški sen.

Me malo spominja na kupovanje odpustkov

Bog ne daj, da bi dobrodelnost zahtevala kaj več kot nekaj klikov z miško.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, samo ne zaupam ničemur več kar prihaja iz "Amerike":

http://rt.com/news/k...o-campaign-133/

..., Mark Kersten from Justice in Conflict says Uganda’s recently-discovered oil reserves, which “may produce between 2.5 billion to 6 billion barrels of oil ...

Našemu Križnarju pa zaenkrat še verjamem.

Popravljeno . Popravil vrho1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa pozitivno presenečen, da se čedalje več ljudi "naokol" pozanima o stvareh s katerimi nas pumpajo in ne verjame slepo vsemu kar se jim preko raznih medijev servira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzeto iz moje povezave (ker vem da se nekaterim ne da brat : )

“As a registered not-for-profit, its finances are public. Last year, the organization spent $8,676,614. Only 32 per cent went to direct services (page 6), with much of the rest going to staff salaries, travel and transport, and film production. This is far from ideal for an issue which arguably needs action and aid, not awareness, and Charity Navigator rates their accountability 2/4 stars because they lack an external audit committee. But it goes way deeper than that.”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja saj je res velik zločinec in prav bi bilo, da bi ga zaprli, ampak zakaj ravno zdaj? Zakaj niso akcije sprožili že 1,4,6 let nazaj? Zdi se mi, da se tale akcija lepo pokriva z odkritjem nafte v Ugandi. Samo moje mnenje. Drugače pa podpiram akcijo, ker taki kot so Kony niso za drugam, kot za rešetke. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Drugače pa podpiram akcijo, ker taki kot so Kony niso za drugam, kot za rešetke. LP

S podporo ameriške agresije se samo zamenja en diktator z drugim. Vsak kotel prej ko slej raznese, pa bo tudi tega. Osnovni pogoj za kolikor toliko normalno rešitev je odsotnost vmešavanja vseh zunanjih akterjev. Vmešavanje v notranje zadeve drugih držav z izgovorom branjenja nacionalnih interesov in demokracije je samo izgovor pohlepnega kolonializma namenjen za idiotsko rajo. Videno in dokazano že v nekaj stoletjih predvsem evropske zgodovine. Evropa je največja kolonialna prasica in ja, tudi Amerika je Evropa v svoji najslabši pojavni obliki. Native americans in afroamericans niso še nobenega svetovnega sranja naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja saj je res velik zločinec in prav bi bilo, da bi ga zaprli, ampak zakaj ravno zdaj? Zakaj niso akcije sprožili že 1,4,6 let nazaj? Zdi se mi, da se tale akcija lepo pokriva z odkritjem nafte v Ugandi. Samo moje mnenje. Drugače pa podpiram akcijo, ker taki kot so Kony niso za drugam, kot za rešetke. LP

Priporočam:

Naomi Klein/Doktrina šoka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!