Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Bila prav ponosna na moji mrcini. Črt je pri 8 letih še v precej solidni kondiciji, tamala (1 leto) pa ima energije itaq za izvoz in po 4 urah vlečenja še vedno ni bila prav pretirano zmatrana.  :)

 

post-807-0-37827200-1439192168_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila prav ponosna na moji mrcini. Črt je pri 8 letih še v precej solidni kondiciji, tamala (1 leto) pa ima energije itaq za izvoz in po 4 urah vlečenja še vedno ni bila prav pretirano zmatrana.  :)

prau fletni ste ... kera žvauca je pa ta u sredini :O

 

:jezik:

 

pa kavo mi plači :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila prav ponosna na moji mrcini. Črt je pri 8 letih še v precej solidni kondiciji, tamala (1 leto) pa ima energije itaq za izvoz in po 4 urah vlečenja še vedno ni bila prav pretirano zmatrana.  :)

Tole si moram omislt.   :hmm:

LenobaJeGoniloNapredkaPress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji punci pa sta nedavno dopolnili 9 človeških let...še vedno čili in poskočni ter za potep takoj pripravljeni :yes:

 

dscn0317.jpgdscn0338manjsa.jpgdscn0346manjsa.jpgdscn0347.jpgunnamed.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Animal Planet je bila ta teden oddaja o kužkih, v kateri so povedali, da so kužki najboljši terapevti po možganski kapi in jih zato po nekaterih bolnišnicah tudi uporabljajo za ta namen ... :grupni:

 

Tudi na URI Soča "je bila v robertotovih časih" delovna terapevtka, ki se je zavzemala za to, da bi kužke uporabljali kakor pomoč pri terapijah, vendar je, preden ji je to uspelo, "že zamenjala svojega delodajalca" ... :blush:

 

Obiski psov v slovenskih bolnišnicah

 

kuzek.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HowHowHow = itak "vedno lačen" = edino kadar spim mogoče pozabim na to ...   :OK:

 

img2392.jpg

 

img2394.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajamo ko mucek, ne ko star kužek :blush: Ideje kaj naredit z tepihom? Ful mu je všeč, sam bi ga moral na 3 dni globinsko čistit. Smo dali tepih stran, se je kar zmuhal  :grrr 

 

screenshot2015-08-24-14-.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ideje, mogoče čistilnica? Iz tega razloga sem tepih vrgla ven iz dnevne, ker enostavno ne spraviš ven dlak, od takrat je na tleh ogromna goveja koža, samo strkaš in vse smeti padejo ven iz nje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tista nedrseča podlaga, ki jo prodajajo v rolicah za v predale zna pomagati, če te skrbi drsenje in ne pasje udobje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tista nedrseča podlaga, ki jo prodajajo v rolicah za v predale zna pomagati, če te skrbi drsenje in ne pasje udobje :)

V prvi vrsti me nabolj skrbi za pasje udobje, starčka je treba razvajat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš Bil ima 11 let, Tačka pa 10 in Bil je z nami že celo svoje življenje, Tačka pa samo 6 let, toda ker se do njiju vsi domači obnašamo "enakopravno" ni med njima prav nobene "rasne nestrpnosti", ampak sta namesto tega zelooo naklonjena eden drugemu ...   :inlove:

 

img2580.jpg

 

img2581.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!