Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

12079258_942156895853863_334018612209494

12074811_942156862520533_255664976292481

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še moj Sky,ki si hladi jaja.... :cool:

032.jpg

in mačka zadeta od nerkoze... :rolleyes:

026_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnjem sprehodu sva ujela redke sončne žarke....:D

12107050_1514325135557112_11318684828867

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, sej "mucice" so lepe...sam ne morem iz kože...vse mačke mi delujejo nekak hinavske, nimate teh občutkov ljubitelji muck? Resno vprašanje...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla točno to ja!

__________________________________________________

Sicer pa naša mrcina ni mogla da ne bi po meni lezla...

imag1468.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, HyperJack said:

Eno vprašanje, sej "mucice" so lepe...sam ne morem iz kože...vse mačke mi delujejo nekak hinavske, nimate teh občutkov ljubitelji muck? Resno vprašanje...

maš tud mačke s "pasjim" karakterjem tako, da dobiš od njih prijetno družbo pa še šetat je ne rabiš :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, domina pravi:

maš tud mačke s "pasjim" karakterjem tako, da dobiš od njih prijetno družbo pa še šetat je ne rabiš :)

Ok ti verjamem na besedo, še nism vidu takšne mačke.

Sicer pa če imaš psa ga imaš zaradi sebe in ga šetaš zato ker je to dobro za njega in za sprehajalca...sploh če maš naravo v bližini =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti dam vse prav... sva se tudi midva odločala med psom in mačko tako da so mi pasje prednosti dobro znane. ker pa sva oba po službah cele dneve, sva ugotovila, da bo to za mačko manj stresno kakor za psa, sploh v kombinaciji s stanovanjem. zato sva tudi namesko iskala tako pasmo, ki je bolj mirne narave in lahko dremucka večji del dneva. sva si pa želela, da ima kar se le da user-friendy karakter :) in mislim, da sva jo našla. je pa res, da je zaenkrat še mladiček, tako da mogoče ji bo ta potreba po neposredni človeški bližini s časom izzvenela ampak zaenkrat je res kot mali kuža. povsod caplja za nama in se hoče igrat... najrajši ima, če ji njene igrače mečeš in jih potem ona hodi iskat in jih nazaj v gobčku prinese. se pa tudi kar hitro utrudi tako da ko prideva domov se moramo nujno pockljat in poigrat, potem gre pa nazaj v stand-by, hehe. in to je to - mal bolj razčlenjen odgovor zakaj mačke. bo pa enkrat tud kuža... ko bo tud hiša z vrtom, da bo lahko prosto tekal in bo imel naravo na dosegu tačk :D

 

IMG_0976.thumb.JPG.79373590eca8fda9aa5bf

 

 

 

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Eno vprašanje, sej "mucice" so lepe...sam ne morem iz kože...vse mačke mi delujejo nekak hinavske, nimate teh občutkov ljubitelji muck? Resno vprašanje...

En resen odgovor od nekoga, ki že vse življenje živi s psi in mačkami:

Mačke so izredno inteligentne in samostojne živali.

Z njimi je veliko manj dela, kot s psi. Seveda, ne boš jih naučil hoje na povodcu in ostalih vaj poslušnosti, če tega ne potrebuješ, ker mačko ne boš sprehajal na povodcu v urbanem okolju B). Če pa boš to želel, jo boš tudi naučil.

Vsekakor jo lahko vzgojiš vseh manir, ki jih dobra domača mačka mora poznati :winkiss:.

Mačke niso hinavske, ker tega živali ne poznajo. Hinavščina je lastnost večine  slovencev :ras:.

Kdor ni sposoben navezati pristnih stikov s pametno in samostojno živaljo in potrebuje za hranjenje svojega ega odvisnika (beri: nekatere pasme psov-ne vse!!!), je bolje, da si mačke ne omisli :sleep2:.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

 

Kdor ni sposoben navezati pristnih stikov s pametno in samostojno živaljo in potrebuje za hranjenje svojega ega odvisnika (beri: nekatere pasme psov-ne vse!!!), je bolje, da si mačke ne omisli :sleep2:.

 

Kere pasme, kere??? Sam da vem če hranm svoj ego :ras:

 

sam da ti povem, mel sem kar nekaj mačk, ki so se nam usedle v srce...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem pasme, od katerih brez velikega truda lahko dosežemo visoko stopnjo poslušnosti, privrženosti, vdanosti in odvisnosti od vodnika. 

Sem na primer ne spadajo polarne pasme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Predvsem pasme, od katerih brez velikega truda lahko dosežemo visoko stopnjo poslušnosti, privrženosti, vdanosti in odvisnosti od vodnika. 

Sem na primer ne spadajo polarne pasme.

Draga moja, ti dam mopsa za par dni, te bo tok zrihtal boš, čist vodljiva in poslušna....verjetno bo nahranil svoj ego :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, KARMEN1 pravi:

Hahahhaa, daj mu mu macko v vzgojo B)

Mops ne spada med pasme, ki bi me zanimale 

Je mel zajkljo, pa jo je tok lizal in umival, včasih jo je pa tut mau stresu za vrat...tipičen samec :P

 

73424_101656546570573_4079268_n.jpg?oh=4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!