Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Naš hrt ima kratko dlako,  po prsih je skoraj nima.  Koža brez kakršnekoli maščobe,  zelo tanka. Kost in koža,  skratka.  Oblekco rabi ko je ca manj kot 5 stp,  pa še fajn mora pihat. 

1638007125463799050969.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi bratranci in sestrične od naše Karme.   ❤️

Izrezek iz videa, ker mi tega s Facebooka na uspe prenesti na Motosvet.   :blush:

1033973_Zajetaslika.thumb.JPG.1427dc1e325150743278ab4d245c4103.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domači ljubček / ljubica brez stroškov nabave in vzdrževanja, nikoli ne pokaže svojega nezadovoljstva in nikoli ne uteče ...   :OK:

1191351989_kua.jpg.52040c4d4a159a77b175a05b110960f2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša ljubica Karma :inlove: me ima najraje kadar jo češem po trebuščku ...   :OK:

Ali obstaja kakšno neškodljivo sredstvo "za 10 do 15 mint PROSTOR"  ? ! ?   :OK:

IMG_3016.JPG.0e72df3c3484989ebe76247cae6c4453.JPG

IMG_3017.JPG.c5851678d3d4c0b480bfe8f87003acc6.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Akito pravi:

...seniorji so radi na toplem ?...vsi preko 10 let ...pesa 15,5 ?...

20211202_161817_remastered.jpg

20211202_161917_remastered.jpg

20211202_164428_remastered.jpg

ti zbiraš oldtajmerje? :P

Kak je kaj pesa pri teh letih, moj se še kar drži, isto 15,5 let nekje.

Sicer je napol slep pa gluh, da na sprehodih moram pazit da ne prileti v pločnik, pa včasih fali stopnico za skočit gor in prileti direkt vanjo, ampak še vedno rad gre na sprehod in voha. Da ne govorim o hrani, vse bi požrl.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

ti zbiraš oldtajmerje? :P

Kak je kaj pesa pri teh letih, moj se še kar drži, isto 

 

...skoraj zbiram ja ?...druače sta pri hiši še 2 mačji duši s kmetov stari 4 leta ...

Pesa precej podobno kot tvoj...vidi še kak-tak ...sliši bolj malo oz. po moji opažajih samo visoke   frekvence. Zato sem jo lani začela navajat na odpoklic s piščalko. Super odziv, kot pri mladem psu. 

Ja kako "štengo" tudi občasno "sfali" ali pa se zgodi, da nasede ( enostavno ne zmore več nog držati naravnost)  sploh pri hoji navzgor in rabi pomoč. So pa tudi dnevi ko kot kaka frajlica divja za žogo in igačami.

Glede apetita ...očitno sovpada z voljo do življenja ?...neustavljiv je. S težkim srcem, samo za njeno dobro moram paziti, da ne pridobiva teže. 

 

  • Všeč mi je 2
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mucko

 

1638624770650.jpg

1638624785997.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 12. 2021 ob 18:20, Akito pravi:

Ja kako "štengo" tudi občasno "sfali" ali pa se zgodi, da nasede ( enostavno ne zmore več nog držati naravnost)  sploh pri hoji navzgor in rabi pomoč. So pa tudi dnevi ko kot kaka frajlica divja za žogo in igačami.

Enkrat sem brala, da dajejo starčkom injekcije b12 (se jih dobi v tujih lekarnah v prosti prodaji) in se jim po večini stanje zelo popravi. No, saj tudi ljudje na stara leta izločamo vedno manj želodčne kisline in posledično prihaja do pomanjkanja tega vitamina.

 

IMG_20211204_194612.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starčica dobiva tole; kupljeno na Zoohitu...zaenkat ji pomga ?

Screenshot_20211205-095716_Chrome.jpg

Screenshot_20211205-095900_Chrome.jpg

Popravljeno . Popravil Akito
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja starčica je dobivala glukozamin 120 (kupljen v lekarni 1 tbl za 20-30 kg psa je super). Je cenejši kot vsak pasji, pa glede na sestavo dober, glede na viden rezulatat pa tudi.  na zimski čas je dobivala tudi E vitamin skupaj z omega 3. Dokler je apetit je kul. KO tega ni, ledvice preverit.

Moj kunčji (ne)srečnež je imel spet težave oz. je čez noč z gladovnim štrajkom pokazal, da najbrž spet zobi nagajajo....In so res. Pobrušeni in po dobrih 7 dneh VIP oskrbe s kašo za kunce, rukolo, radičem in protibolečinskim sirupom. Zdaj spet zoba seno. 

spacer.png

Oxbow kaša ( no 24 ur sem ga morala z brizgo, da je buši zalaufal in protibolečinska prijela, potem je imel voljo sam jest kašo).

spacer.png

Utrujen nabiral moči

spacer.png

Popravljeno . Popravil Nja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 12. 2021 ob 20:37, 3nity pravi:

Enkrat sem brala, da dajejo starčkom injekcije b12 (se jih dobi v tujih lekarnah v prosti prodaji) in se jim po večini stanje zelo popravi. No, saj tudi ljudje na stara leta izločamo vedno manj želodčne kisline in posledično prihaja do pomanjkanja tega vitamina.

 

 

Predvsem, pri GOLPP dajejo tudi tablete dopolnila B komplexa (pa vidim, da so barabe NOW nehali delat b-100) in pa vražji kremplej in MSM. Zlati naši starčki ❤️  Še pri kuncih so sedaj na tržišču od Alfavet Rodicare sirupi za razne težave in kot dopolnilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!