Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

al to je vegi pes .)

zezam se sam,sam je pa dobesedno jama brez dna,prava požeruhka kar se tud vidi pri 4mesci skor 21kil,aja korenček je sam ena od zelenjave ki jo obožuje da ne omenjam kolerabe,graha,....ananasa,jabuka,pomaranče,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš pes pa obožuje banane in pa jabolka. Pri jabolkih edino zahteva, da se mu jih olupijo in po krhljih dajejo.... sicer to ni dovolj dobro zanj............ :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ga je seba švasov pa sanda farbala :grim

kaj vse nardita zame :P

sam še streho nad glavo dobim pa uto mi nabavta pol se bom pa kr iz kotlovnice preselila v novi dom :grim

pesjak :wacko: :doze: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al to je vegi pes .)

zezam se sam,sam je pa dobesedno jama brez dna,prava požeruhka kar se tud vidi pri 4mesci skor 21kil,..

in to je kukr kul al kuko? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne bi mogla odločiti, ali bi bila bolj zadovoljna s ketno ali s pesjakom. Še vedno sem za to, da ima pes večjo ogrado (recimo okoli hiše), kjer se lahko prosto sprehaja, pomožnosti bivališče pa nekje na toplem in suhem (znotraj hiše).

moje mnenje........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne bi mogla odločiti, ali bi bila bolj zadovoljna s ketno ali s pesjakom. Še vedno sem za to, da ima pes večjo ogrado (recimo okoli hiše), kjer se lahko prosto sprehaja, pomožnosti bivališče pa nekje na toplem in suhem (znotraj hiše).

moje mnenje........

tvoje mnenje bazira na teoriji, ko ti bo pa nagajivi mladič razkopal cel vrt, razgrizu vsa dreveza, pa še kej druzga uniču, pol si boš pa želela tak lep pesjak kot ga ima sanda oz. njena alamutka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoje mnenje bazira na teoriji, ko ti bo pa nagajivi mladič razkopal cel vrt, razgrizu vsa dreveza, pa še kej druzga uniču, pol si boš pa želela tak lep pesjak kot ga ima sanda oz. njena alamutka

pupa ima psa :naughty: ...in ve kaj delajo pasji mladiči :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni majo psa pač namest otroka, eni pa zato, da hišo čuva :OK:

GA nimam ne namest otroka niti ne za to da mi bajto čuva :grrr

kar se pa tiče pesjaka mi je pa zihr boljš kot da ga imam pred bajto na ketni,že tko kr naprej hodjo okol nje sosedovi psi in psice,in je že fasala bolhe,itak pa bo pesjak ograjen z mrežo in bo praktično skoz odprt,tako bo dobila še nekaj dodatnih kvadratov svoje zemlje :grim mislim da hudga ji ne bo prav nič verjetn pa bi se full matrala če bi jo imela doma v stanovanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoje mnenje bazira na teoriji, ko ti bo pa nagajivi mladič razkopal cel vrt, razgrizu vsa dreveza, pa še kej druzga uniču, pol si boš pa želela tak lep pesjak kot ga ima sanda oz. njena alamutka

če psa zaposliš in ga zgoniš tako, da se mu nič ne da, tudi grizel ne bo......... Če grize, pač to vzameš v zakup. Tudi ta doba ni tako dolga, da bi vmes živce zgubil. Če pa par rožic uniči, pa tudi še ni konec sveta......

Sicer pa, do svojega mnenja sem menda vedno upravičena .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če psa zaposliš in ga zgoniš tako, da se mu nič ne da, tudi grizel ne bo......... Če grize, pač to vzameš v zakup. Tudi ta doba ni tako dolga, da bi vmes živce zgubil. Če pa par rožic uniči, pa tudi še ni konec sveta......

Sicer pa, do svojega mnenja sem menda vedno upravičena .)

Jaz sem svojega zaposlil tako, da sem mu pripeljal tri mačje mladiče in imajo sedaj vsi štirje kaj počet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn pa bi se full matrala če bi jo imela doma v stanovanju

Poznam več takih... vse prijavit Društvu proti mučenju živali!

Koni mora reva boga spat na kavču, daleč stran od vonjav sosedovega gnoja... samo čakam, kdaj naju bo prijavila... Ta teden mamo pa še eno tako božico na čuvanju...

Ene so nas pač starši tako matrali, da smo morali odraščati v bloku... hmmm... zdaj mi je jasno, zakaj jaz naprej teroriziram svoje pse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anA verjetn se ti ne bi odločila za malamuta z namenom da bi ga imela v bloku,ravno tako se tudi jaz nisem odločila s tem namenom da ga bom imela v stanovanu sploh pa ne v zimskih dneh ko imam zahajcano,in ne me narobe razumet,ker nimam nič proti temu če imate pse,mačke,magar tudi konje v bloku,saj sami veste kaj vašim ljubljenčkom najbolj paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, čisto prav sta s Sebom naredila. Pesjak je zgleden. Kuža bo imela kaj početi tudi takrat, ko ne bo nikogar doma. Psu je pomemben svet vonjav. In ta je zunaj čisto drug, kot notri v stanovanju. Seveda pa brez ostalega ukvarjanja s psičko ne bo šlo. Čimveč pozitivnih stikov z vse mogočnim okoljem in to čimprej, dokler je mladič!

Kdor pa ima psa v stanovanju, se pač temu prilagodi. Tudi Koni ni hudega, kolikor sem imel priliko videti! :OK:

Je pa res da vlečni polarni psi ne spadajo v stanovanje niti na morje. In poleti morajo obvezno imeti bogato senco in veliko vode. Pasma pač ni najprimernejša za našo poletno klimo. Kot še marsikatera ne, pa jih ljudje vseeno imajo.

Pa en L How! .)

P.S.: Pa na šolo ne pozabit. Se izplača! Preverjeno!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq, Symru, ti maš pa res dost pojma o tem. :doze:

pravim samo ,da ima vsak po svoje urejeno svoje domovanje, svoje podstrešje in svojga psa ... eni ga majo v flatu, eni pa pač zunaj ... vsak pa mu verjetno želi dobro, razen tistih, ki ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Symru se spet giblje po zelo občutljivem in zanj nevarnem področju! Previdno Simon, da ne boš v košari spal! .)

mah ja . .. sanda se tok veseli svojga kužata še pesjakec mu nardi in zanj ful poskrbi kolkr se le da in to zgledno, pol pa takoj par ljudi - jao, bogi kuža, zunaj ... mah, ma vsak po svoje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!