Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

V torek, 20. 11. 2007, okrog pete ure popoldan so iz osebnega vozila s parkirišča Kinološkega društva Barje, ob cesti proti Mateni na Ljubljanskem barju, bili ukradeni trije psi pasme pritlikavi pinč. Njihova lastnica, Ivana Kirik, ki na Kinološkem društvu vsak dan vodi tečaje agilityja (kinološka disciplina), je opazila zeleno limuzino, ki je z ugasnjenimi lučmi pripeljala na parkirišče. Postala je le slabo minuto in potem odpeljala, pri tem pa skoraj povzročila prometno nesrečo. Ker so člani društva že imeli slabe izkušnje z ukradenimi torbicami iz avtomobilov, so tečajniki, ki so bili v takrat tudi prisotni na vadišču pomislili, da je spet nekdo prišel poiskat "lahek plen" in se odpeljal, ko je ugotovil, da nima kaj vzeti.

Ko pa je Ivana Kirik stopila do svojega avtomobila je ugotovila, da sta iz zadnjega dela vozila izginila dva transportna plastična boksa, v katerih je imela svoje tri pritlikave pinče. :angry: :angry:

Za vse informacije o teh treh kužkih bomo nadvse hvaležni. Javite jih lahko na telefonski številki: 040 557 882 – Ivana ali 070 812 805 – Robi!

Navaja se nagrada za najdene pse v višini 2000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje : a pozna kdo kakšnega pasjega psihologa? :unsure:

Resno. Saj vem, google, pa vtipkaš, pa najdeš, ampak jaz bi rada enga, ki ga kdo pozna in je ok. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje : a pozna kdo kakšnega pasjega psihologa? :unsure:

Resno. Saj vem, google, pa vtipkaš, pa najdeš, ampak jaz bi rada enga, ki ga kdo pozna in je ok. :trance_33_sleep:

Sabina Stariha Pipan, dr. vet.med.

Najdeš jo na Prvi Kliniki na Gorkičevi v Ljubljani (Vič).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govori bol po pasje, misli pa da mora jest pri mizi, spat v postelji, se vozit spredaj v avtu, piti vodo iz pipe v bideju......

To si opisal mojega pokojnega "KokerKwa" (španjela - 14 let, pa je šel en del mene) :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si opisal mojega pokojnega "KokerKwa" (španjela - 14 let, pa je šel en del mene) :cry: :cry: :cry:

r.i.p. how

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: čez dober mesec dobim mopsa :kva2: ...spomladi pa pit bula al pa staforda :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

can't wait.... :rolleyes:

če hočeš izziv in popadljivega cucka, kupi kokeršapnjela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

en od teh malih ''mopsov'' bo kmal moj :whistle: :whistle: ....

spomladi pa pride še staford najbrž :whistle: no, skor sigurno :)

post-11084-1197651708_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še kdaj bom :whistle: ;) ;)

raje ne...bodi pridna in raje nalimaj slikce tamalega cucka ko pride.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!