Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

dons al pa jutri grem pogledat za staforda :rolleyes: al pa bokserja :rolleyes: ...čeprov upam na staforda :OK: :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj staforda raje kot bokserja?

pač....lepši je...boljši je...bolj nabidan zgleda :evilgrin: :D

sicer bom pa vidla tut ljudi kakšni so...in se bom na podlagi tega tud odločila....

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka še vedno nimaš pojma o pasmi in kar neki kupuješ.

gut lak :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka še vedno nimaš pojma o pasmi in kar neki kupuješ.

gut lak :rolleyes:

no no....zadost sm se poznanimala, da vem tolk kolkor rabim :grim ...kr tko pa valda ne bi šls v nakup psa :headbang: pa tud mamo dovolj izkušenj s psi....samo ne s tema 2 pasmama....

hvala za srečo.....zih bo pomagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psi so res zakon. Jest moje Bebe ne dam :grrr Je res najbolj luškano bitjece na svetu. :winkiss: Je mešanka med nemško ovčarko in rottweiler-jem. Sej ob priliki nalimam eno slikco, da boste vidl mojo Be(j)bo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj mali pes pa se je prvič preizkusil v obrambi. Inštruktor je bil več kot navdušen nad njim in je ponudil zastonj trening kadarkoli ga pripeljem. B)

post-807-1210180382_thumb.jpg

post-807-1210180389_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja štirinožna ljubica Rina :) Letos bo dopolnila 11 let. Je čist pridna :) :whistle: Igriva pa še zmeraj tolk kot prvi dan ko smo jo pripeljali domov :D

Lp Burnout

post-2159-1210195700_thumb.jpg

post-2159-1210195772_thumb.jpg

post-2159-1210195838_thumb.jpg

post-2159-1210195877_thumb.jpg

post-2159-1210195962_thumb.jpg

post-2159-1210196020_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iii srček :) jz mam tud beagla :grim

A res? Ful dobr, kako mu je pa ime in koliko je star? Moj je dopolnil eno leto in pravkar smo prišli domov od vzrediteljice pri kateri sva ga kupila (Minca še 1x hvala). Se je celi dve uri igral z njimi - štiri beagle ima, tako da si lahko predstavljaš ta direndaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? Ful dobr, kako mu je pa ime in koliko je star? Moj je dopolnil eno leto in pravkar smo prišli domov od vzrediteljice pri kateri sva ga kupila (Minca še 1x hvala). Se je celi dve uri igral z njimi - štiri beagle ima, tako da si lahko predstavljaš ta direndaj :whistle:

Arf mu je ime, mu še manjka 1 mesec do 1 leta :) kje pa si ga kupila? moj je iz tolmina.

Arf.jpg

evo ga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arf mu je ime, mu še manjka 1 mesec do 1 leta :) kje pa si ga kupila? moj je iz tolmina.

Arf.jpg

evo ga :naughty:

Jaz sem ga kupila v psarni Brakada na Gorenjskem. A je kaj požrešen tvoj Arf? Moj Mak je zadnjič ukradel cel zrezek :headbang: , sem ga hvalabogu ujela preden bi vsega požrl. No pa tud trma je njegova veščina. Ko je moj v nočni pride k meni spat, pa bog ne daj da ga premaknem - začne ful godrnjat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga kupila v psarni Brakada na Gorenjskem. A je kaj požrešen tvoj Arf? Moj Mak je zadnjič ukradel cel zrezek :headbang: , sem ga hvalabogu ujela preden bi vsega požrl. No pa tud trma je njegova veščina. Ko je moj v nočni pride k meni spat, pa bog ne daj da ga premaknem - začne ful godrnjat :whistle:

ja zlo je požrešen, bi ga lahko fotrala cel dan pa nebi mel dost :) ja sej moj je tud grozn trmast, šebol k jz :D spi pa pr men samo kadar sm sama, drugač ne upa ;) a je tvoj tud tok povn energije? ker moj je neutruden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2:

Ne morem v miru gledat motociklizem... :whistle:

kaj maš plišastega

Popravljeno . Popravil doggie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2:

kaj maš plišastega

Pa meče se po meni bolj, ko babnca... :rolleyes: samo, da se me stiska... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!