Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

V nedeljo dobil novega družinskega člana :winkiss: Mladička nemškega bokserja po imenu DON

post-21118-1225984640_thumb.jpg

lepotec :OK: :blush:

moj lubček pa je LON :whistle: :P O:-) :blush: :wub: :wub: :wub:

post-11084-1225992821_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Glede na to da je ogromno ljudi na temu forumu bom tudi tukaj vprašal... Imamo eno mucko čist malo, recimo stara okoli 1 mesec, komplet črna, en uček ma še mal zaliman, vendar je s pomočjo kamilic vsak dan bolje... Nujno, če je kdo na tem forumu, ki bi jo imel, jo oddamo... Imamo jo šele 2 dni, najdena je bila na drevesu na vrtu, ne moremo je kar ven vržt, pa tudi obdržat je ne moremo ker imamo psa, ki ne prenese mačk... Tko da res NUJNO če bi kdo imel muco, zunaj, notr... kukr kol se jo navad, je še ful mala, pa ful srčkana ampak žal more it zarad psa... Res nujno ker se bo psu strgal, nm pa tud ker se bomo preveč nanjo navezal.

LP

še slikce:

post-10875-1226262113_thumb.jpg

post-10875-1226262229_thumb.jpg

post-10875-1226262356_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., en uček ma še mal zaliman, vendar je s pomočjo kamilic vsak dan bolje... Nujno, če je kdo na tem forumu, ki bi jo imel, jo oddamo... Imamo jo šele 2 dni, najdena je bila na drevesu na vrtu, ne moremo je kar ven vržt, ...

Jebemti mater pa kamelce za oči! Pa kaj ste kreteni? Je tako težko it do lekarne po prave kapljice?

Ni vse res kar stare babe pravjo!

In koga qrca živali pobirate, če jih ne mislite obdržati in poskrbeti zanje? Take budale imajo največ zaslug za nove generacije podobnih sirot. Bolje bi bilo, da bi imel pes minuto veselja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..evo tale maček pa zlo rad tkole spi..jst drugač nism še vidla da bi ker maček rad tko ležal :D

drg-muc-1.jpg

s2y-muc-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..evo tale maček pa zlo rad tkole spi..jst drugač nism še vidla da bi ker maček rad tko ležal :D

Ta položaj za muce, ki so na toplem in se počutijo varne, sploh ni redek. Je pa res, da je običajnejši za samce, vsaj po mojih opažanjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta položaj za muce, ki so na toplem in se počutijo varne, sploh ni redek. Je pa res, da je običajnejši za samce, vsaj po mojih opažanjih.

tud vse naše mačketine so vedno takole dremale...pa še malo bolj so bile zavozljane, da človek ni vedel kje je rep in kje glava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 let star mesanica cistokrvne terier-srnice in neke sportno (beri: nizko)-lene izvedbe domace mesanice.kot alarm izredno ucikovita.kuhinjskih odpadkov pa tudi ze 6 let nimamo. :shock: biggrin.gif

Jaz pa nebi bil tvoj pes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Avša :winkiss:

Glej da imajo očala uv zaščito,dobra fotka, se vidi da maš psa rada.+10 točk,pri meni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pokojni "ruski pesnik - đanki" je tudi nosil sončna očala :rolleyes: :wub:

Lep seter sem imel sam dve ,ena je bla pametna ko šus,druga pa je soseove uboge kure lovila za špas,jaz pa pol njo ko jo je imela v gopcu.imaš 10 točk pri meni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!