Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

...moj lepotec raste... :yes:

:rolleyes: Šekastega dirkača sem spoznal, katera pa je žival po kateri leze :whistle:

:yea1: Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še najin mrcinek, sliši na ime beni, oziroma ponavadni niti ne sliši :rolleyes:

post-20310-1239906300_thumb.jpg

post-20310-1239906317_thumb.jpg

post-20310-1239906330_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Šekastega dirkača sem spoznal, katera pa je žival po kateri leze :whistle:

:yea1: Jest

Tista žival pa je posebna vrsta......mislim da celo ena sama....edinstvena... :naughty:

Te zanima??? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša piratska trikolorčica ma od prejšnga tedna 3 mucklne, en je bikolorček, dva sta pa po mami trikolorčka......kjutiš :wub: , čeprov zaenkrat še zgledajo k male podgance

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes je dobila naša zajkla mlade..upam da bojo preživeli :unsure: :unsure: :unsure:

Super! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Naše tri male dlakce pa mama dlakca :D

post-16032-1241360451_thumb.jpgpost-16032-1241360541_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naše tri male dlakce pa mama dlakca :D

Joj, kako so luštkani!!! :kva2::kva2::kva2:

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kako so luštkani!!! :kva2::kva2::kva2:

K bodo še mal zrasl lohk kšnga dobiš ;) ......bi jih mogla vidt kk hodjo, k pijančki, mal levo, mal desno, mal po trebuhu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponudbo :) vendar imamo tudi mi letos mlade mucke. No v bistvu smo imeli samo enega. Potem smo pa zvedeli, še za enega mucka, ki je ostal sirota in ga je potem naša muca posvojila. Tako, da imamo sedaj dva mladička, enega črnega in enega rumenega. Sta pa malenkost manjša kot tvoji. In tako zelo luštkana :wub: . Tudi naša dva sta ravno začela delati prve korake. In, da, zgleda nekako tako kot si napisala. :lol1: Pripopam slike, ko bom utegnila :) .

Ali je tudi tebi hudo, ko zrastejo in jih moraš potem oddat, tudi če veš, da gredo nekam, kjer jim bo fajn? Se mi zdi, da če ima človek rad živali, se čisto preveč naveže naje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je tudi tebi hudo, ko zrastejo in jih moraš potem oddat, tudi če veš, da gredo nekam, kjer jim bo fajn? Se mi zdi, da če ima človek rad živali, se čisto preveč naveže naje.

Men se smilijo samo tisti, ki jih zavržejo kr nekje ven iz avta pol pa prcapljajo npr. k nam, če je pa lepo poskrbljeno za njih, pol pa ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponudbo :) vendar imamo tudi mi letos mlade mucke. No v bistvu smo imeli samo enega. Potem smo pa zvedeli, še za enega mucka, ki je ostal sirota in ga je potem naša muca posvojila. Tako, da imamo sedaj dva mladička, enega črnega in enega rumenega. Sta pa malenkost manjša kot tvoji. In tako zelo luštkana :wub: . Tudi naša dva sta ravno začela delati prve korake. In, da, zgleda nekako tako kot si napisala. :lol1: Pripopam slike, ko bom utegnila :) .

Ali je tudi tebi hudo, ko zrastejo in jih moraš potem oddat, tudi če veš, da gredo nekam, kjer jim bo fajn? Se mi zdi, da če ima človek rad živali, se čisto preveč naveže naje.

A rumenga maš....Garfilda....k oranžni mucki so pa toooook lepi :wub: , najlepši od vseh, ampak odkar je naš veliki oranžni korenjak lani izginil je šlo tud upanje, d bi tale naša mela kakega oranžnega. K gredo od hiše je pa vseen hudo ja, ponavad si tk zrihtam, d k jih pridejo iskat, d me ni doma, drugač ne bi šel nobeden nkol od hiše :whistle: , se človk kr naveže na te male zverinjačke, čeprav nardijo kr velik škode preden zrastejo, barabce male :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, takle je naš mucek... :wub: danes ravno ni bil njegov dan. Je bil malo hud, ker sem ga zbudila, pa ni hotel pozirati :photo: .

No, če bomo pri nas imeli drugo leto baby garfilde, pa če ti bodo še všeč... prišparam kakšnega zate ;) .

post-22737-1241375636_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, takle je naš mucek... :wub: danes ravno ni bil njegov dan. Je bil malo hud, ker sem ga zbudila, pa ni hotel pozirati :photo: .

No, če bomo pri nas imeli drugo leto baby garfilde, pa če ti bodo še všeč... prišparam kakšnega zate ;) .

Joj domina, kak cukrčk je :P .....čprov mal grdo gleda, oranževci so tk kjutiš :wub: , se priporočam za kšnga, k bo če bo.....sj mu nau treba delč it se mi zdi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mu treba daleč :) ... je že sedaj pravi dolenjski mucek ;)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mu treba daleč :) ... je že sedaj pravi dolenjski mucek ;)

Hehe, pol bodo tud potomci po dolensk mjavkal, se bojo tkoj zastopl z našimi, nau treba prevajat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pol bodo tud potomci po dolensk mjavkal, se bojo tkoj zastopl z našimi, nau treba prevajat .)

ta je dobra! :):D :lol: :lol1:

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja al je problem, če se ne zastopjo, sosedje so si enga mačjega štajerca prvlekl dol in se z našim nikakor ne zastopta, un zavija po štajersk na svoji strani, nš po dolensk na svoji,pol se pa sfajtata k se ne morta zment haha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata dlakca (domnevno, če ni bil sosedov slučajn :whistle: )

post-16032-1241381311_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!