Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Ena morska, za dons k je tolk fajn uzuni:)attachicon.gifP1110626.JPG

A si mogu to objavit ne,.......hecam se, ampak po dveh letih kar je ni več in po 16 letih družbe moje prinašalke, me še vedno stisne ko zagledam tako sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mogu to objavit ne,.......hecam se, ampak po dveh letih kar je ni več in po 16 letih družbe moje prinašalke, me še vedno stisne ko zagledam tako sliko.

Moja jih ma 10, se zaenkrat še kr uredu drži, bom pa reku, da bolj pridnga kužeta še nisem imel in sem prepričan, da ga tut ne bom imel, pravi angelček in to sama od sebe :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

attachicon.gif.jpg

 

attachicon.gif1.jpg

 

Takole zgleda, ko se naš spravi v posteljo MOPSA

 

 

 

..... pa a se mu upa pol kdo rečt, da se je zmotu ????  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi seveda brez "mokrih komolcev" ne gre živeti je moj odtegnitveni sindrom materializiral manjši zen-garden na pisalni mizi, kjer sem v času dela od doma zadnjih nekaj let preživel tudi večino dneva. Prebivalci so bile takrat rdeče kozice "Sakura". Sedaj pa je notri nekaj polžev ter pikčasti Hypostomus, v pričakovanju nove družbe.  Slik "Pikota" nimam, ker je zelo plaha ribica in je večinoma aktiven šele po mraku - dokler jaz izvlečem fotič iz torbe jo že popiha nazaj v svojo votlinico za korenino.  :)

 

post-30907-0-72369800-1367792459_thumb.jpgpost-30907-0-61699400-1367792547_thumb.jpgpost-30907-0-02735500-1367792569_thumb.jpg

 

 

To je to z moje strani, vsaj za zdaj! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes malo pokukal v Citroena

 

post-25300-0-82923200-1368783736_thumb.jpg

"Kaži ti to ...."

 

post-25300-0-16409800-1368783729_thumb.jpg

"Waw zakon. Stari ti maš avtomatika ...  :OK: "

 

 

post-25300-0-33141700-1368783741_thumb.jpg

"Nič me ne zapelje tako kot Citroen"

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Obstaja en kup hotelov za pse in mačke, nikjer pa nisem zasledil, da bi bil kakšen tudi za ptice. A morda kdo ve za kakšnega?

Moj Žiga se sicer včasih malo pelje z mano, a na dopust ga na rami ravno ne morem peljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Motor v sobi in tič na krmilu,to je to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

oooo, nevarni pes s 4oglato glavo!! no, tkole pa pocasi jejo otroke k so tolk nevarni.. ;) ha ha ha

 

me to spomni ko sm bla sama ene tolk stara.. sm si tut sladoled delila s psi.. 1 liz jst, 1 liz on.. :P bljah ;) ha ha ha

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!