Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

 mi jih mamo 10, pa smo se tudi bali kaj narest...no, na koncu smo ugotovili da je bilo nas bolj strah kaj bo s psi kot same pse  :music4:

 

tako, da res ni bilo problema...smo pa to ugotovili to komaj včeraj zvečer, ko je sosed spustil 2 baterije v luft...na silvestrovo ni bilo skorej nič...

 

 

ps: mi mamo pa SONČEEEEEK  :jezik:

26088_377192504443_6806027_n.jpg?oh=9256

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, Stari, a maš kkšn briket? Čist tko mogoče, pa maš... :P

 

 

10885244_786341194768768_452852520221134

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ja smo imeli problem lani...naša pupa iz zavetišča...jedla ko nora...prevelike porcije plus posladki...in je šlo hitro gor s težo, kar se je poznalo na koncu sprehoda ko je bila zmerom bolj zuadihana...potem smo šli na dietno hrano...zmanjšali priboljške...podaljšali sprehode in sva izgubila oba...težo mislim hahahaha...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sprehodih vidim kar precej debelih psov, ko z lastnikom spregovoriš pa z veseljem pove kako revež pasji gleda, ko jejo in je sigurno lačen pa vedno kaj dobi..če ga tako navadiš tako je. Lahko bi mislili na zdravje živali.

 

Imamo pa problem z našo, ko skorajda vsak dan kdo kje pripomni kako suh pes. Ko se tega naveličaš odgovarjaš, ja, stradamo ga. :glare:  Res je težko razumeti, da imajo psi različne postave, naša je na visokih nogah, zgoraj nabitih z mišicami, da hodi kot rambo in ja se ji skorajda rebra vidijo ampak taka je. Hranimo skoraj dvojno dozo kot naj bi dobila + priboljški. Raje pusti nekaj hrane kot vse poje, če bi bila sestradana tega ne bi delala. Je hiperaktiven pes in se giba res veliko, odkar jo imamo smo vsi v hiši spremenili navade glede sprehodov, športanja :)

 

Ugotovitev soseda, samooklicanega poznavalca psov, če je pa slučajno res ne hranimo premalo in ima res takšno postavo potem je pa gotovo hrt :bum:  Ja, obstajajo samo hrti in nemški ovčarji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sprehodih vidim kar precej debelih psov, ko z lastnikom spregovoriš pa z veseljem pove kako revež pasji gleda, ko jejo in je sigurno lačen pa vedno kaj dobi..če ga tako navadiš tako je. Lahko bi mislili na zdravje živali.

 

Imamo pa problem z našo, ko skorajda vsak dan kdo kje pripomni kako suh pes. Ko se tega naveličaš odgovarjaš, ja, stradamo ga. :glare:  Res je težko razumeti, da imajo psi različne postave, naša je na visokih nogah, zgoraj nabitih z mišicami, da hodi kot rambo in ja se ji skorajda rebra vidijo ampak taka je. Hranimo skoraj dvojno dozo kot naj bi dobila + priboljški. Raje pusti nekaj hrane kot vse poje, če bi bila sestradana tega ne bi delala. Je hiperaktiven pes in se giba res veliko, odkar jo imamo smo vsi v hiši spremenili navade glede sprehodov, športanja :)

 

Ugotovitev soseda, samooklicanega poznavalca psov, če je pa slučajno res ne hranimo premalo in ima res takšno postavo potem je pa gotovo hrt :bum:  Ja, obstajajo samo hrti in nemški ovčarji :)

 

Ja, pa še mešanci med njimi hahhahahaha. Drugače pa ima tudi sosedova doga lahko celi dan hrano v posodi pa bo pojedla samo tolko kolikor ji paše,njej se tudi vidijo rebra pa ji zato nič ne fali.

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psi so primarno debeli, ker se lastnikom ne da z njimi ukvarjat in jih gonit !.

 

Ce pes samo lezi / se vlaci po bajti in okoli nje in dobi normalno dozo hrane, ni cudn, da je debel.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUdi, so pa pasme ki so požrešne in nimajo blokade, kdaj je potrebno nehati, ena od teh je tudi Mops, ki bo požrl vola če bi lahko. In takim pasmam moraš strogo meriti koliko mu daš.

Sploh starejši ljudje, se zelo radi usmilijo tistih veeelikih učk, ki žicajo hrano :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oja,na sprehodih bi vse mamce poleg svojemu še našmu psu kaj dale,bi jih človek kar gnal.

No tudi naš pes nima blokade pri hrani,če dobi karkoli drugega kot brikete in če je možnost kaj ukrade :-) ampak njena hrana so briketi in dobiva tisto z izjemo enega dne na mesec,če bi bila lačna bi tudi brikete vedno vse pojedla. Meje ni pri "dobrotah".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUdi, so pa pasme ki so požrešne in nimajo blokade, kdaj je potrebno nehati, ena od teh je tudi Mops, ki bo požrl vola če bi lahko. In takim pasmam moraš strogo meriti koliko mu daš.

Sploh starejši ljudje, se zelo radi usmilijo tistih veeelikih učk, ki žicajo hrano :D

 

=  bigl (beagle) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukavarjaj se njim, goni ga in prevsem sebe discipliniraj, kar se dajanja hrane tice... primerno dozo hrane glede na njegovo tezo in aktivnost tocno ob uri...in  . . . prevsem, pa nic ne sme past " iz mize".  Ostalim "mamicam, tetkam pa ze od dalec povej, da ne smejo dajat psu nicesar!

 

Pozresen je, ker ste ga kot mladica tako navadil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, če men govoriš, ne bo držalo. Pes ima idealno težo, pa vendar če bi ga pustil, bi vse pojedel. So pa pasme, ki imajo lahko v skodelici hrano cel dan in pojedo, kolikor rabijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi me razumel.

 

Das mu toliko, kolikor mislis, da naj dobi, glede na tezo/aktivnost in ne toliko, kolikor bi on pojedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oja,na sprehodih bi vse mamce poleg svojemu še našmu psu kaj dale,bi jih človek kar gnal.

 

Recept je simpl. Ko stegne taco (baba namreč) zatulš ku žwau: "FUUUUJ!!!". 

Baba te pol  :kva1: pa zine: "A kuža ne sme?"

Ko odgovoriš "Kuža že sme, sam vi ne!", se pa nen dec od smeha skor uščije.

 

In tako grejo pol vsi  zadovoln vsak na svoj konc. Edin bab še en cajt ni nč jasn...

 

ja pa kuža pol od mene briketek dobi. To ne pozabt!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bila res žaba v prejšnjem življenju :kva1:

 

dsc1777.jpg

 

Nekaj najhujšega v njenem pasjem življenju. :closedeyes:  Res samo trpi :mellow: Kaj se pa valja kjer ni treba :headbang:

 

dsc1779.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo činčilo doma ali pa pozna koga ki jo ima? Rabim en nasvet.

 

Moj lepotec... Ne vem zakaj mi sliko narobe zasuka, ne da se mi s tem ukvarjat :grrr

post-47010-0-53088600-1421273444_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo činčilo doma ali pa pozna koga ki jo ima? Rabim en nasvet.

 

Moj lepotec... Ne vem zakaj mi sliko narobe zasuka, ne da se mi s tem ukvarjat :grrr

Če ti je sliko okol zasukal, a to pomen, de na strop visi? :kva2:

 

Mamo pr nas neki činčil. U omar na obešavnku. Ti to kej pomaga?

Sicer pa za nasvet, tole so zajčki, ampak po mojem ni neke razlike.  :devil:

https://derdejan.wordpress.com/2011/06/28/strojenje-zajcjih-kozuhov/

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo činčilo doma ali pa pozna koga ki jo ima? Rabim en nasvet.

 

Moj lepotec... Ne vem zakaj mi sliko narobe zasuka, ne da se mi s tem ukvarjat :grrr

če se ne motim jih ima Gladiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo činčilo doma ali pa pozna koga ki jo ima? Rabim en nasvet.

 

Moj lepotec... Ne vem zakaj mi sliko narobe zasuka, ne da se mi s tem ukvarjat :grrr

Če te zanima kako pripraviti činčilje meso, je najenostavneje uporabiti kakšen recept za pripravo kunca. Da se pa tudi narediti klobase iz njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je sliko okol zasukal, a to pomen, de na strop visi? :kva2:

 

Mamo pr nas neki činčil. U omar na obešavnku. Ti to kej pomaga?

Sicer pa za nasvet, tole so zajčki, ampak po mojem ni neke razlike.  :devil:

https://derdejan.wordpress.com/2011/06/28/strojenje-zajcjih-kozuhov/

 

Seveda, k netopir :grrr

 

Ti, da nam jst iz tvojga psa kak reklc nardila :devil:

 

 

Pujsi, kaj delajo tem lepim živalim :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim jih ima Gladiac

 

 

Resno, a ti tud sam zajebavaš?

 

Ker če resno, se ga da kako "priklicat"? Res me neki zanima, še posebi če JIH ima, množina je pomembna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno, a ti tud sam zajebavaš?

 

Ker če resno, se ga da kako "priklicat"? Res me neki zanima, še posebi če JIH ima, množina je pomembna...

Ja pojdi na člani foruma,vpiši Gladiac,ti vrže profil in ga vpraši po ZS in ne ne zajebava se  ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!